تعداد بازدید : 13421
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۹/۵ ۱۸:۰۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۱:۰۳:۰۹
(ویرایش)

سلام عزیزم ایشااله که بارداری گلم ولی چند روز حدود یک هفته بعد از این تاریخ پریودت برو آز بده اگه تیتر بدی بهتره تا مقدار بتا مشخص بشه

تاریخ ازدواج خرداد 94 اولین روز آخرین پریود4 خرداد95 1 اسفند 95 بدنیا آمدن دختر نازنینم
خدایا امیدم به توست
۱۳۹۵/۹/۵ ۲۰:۴۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ۲۳:۳۳:۴۵
(ویرایش)

سمیرا جان آز بتا دادم شد ۵۰۰ خداروشکر.

رفتم دکتر برای هفته ۱۱ ام وقت داد بهم برای شروع غربالگری و صدای قلب اگه خدا بخواد.

دعام کنید

همی گویم و گفته ام بارها
بود کیش من مهر دلدار ها ...
۱۳۹۵/۹/۵ ۲۱:۳۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام مامانا و مامان بعد از اینا! 

من معمولا سیکلام دقیق 29 یا 30 روزه هستن. 

روز 25 بیبی چکم کاملا منفی بود. فرداش یعنی روز 26 رفتم از خون دادم بتام 16 بود و دکتر گفت شنبه که روز 29 هستم دوباره از بدم. 

امروز روز 28 ام بود و یبار دیگه با بیبی چک تست کردم و بعد از 20 ثانیه خط تست پررنگ شد و بعد 10 دقیقه هم که تابلو و ضخیم و پررنگ شد. 

علائم اصلاااااا هیچی ندارم فقط دردای پری هستن که دو سه روز پیش شدید بود و الان تموم شده و فقط وقتی زیاد سرپا هستم یکم درد زیر شکم دارم. اهان امروزم دو بار لک خیلییییی محو قهوه ای دیدم. حالا بنظرتون به جواب آزمایش فردا امیدوار باشم؟ 😓😓 میشه منم مامان شده باشم؟ 

آهان این زیر لینک عکس بیبی چکم گذاشتم!

http://uupload.ir/files/x3sn_quickmemo+_2016-11-25-21-24-37-1.png 

22 ساله و در انتظار نی نی!
۱۳۹۵/۹/۵ ۲۳:۱۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۶ ۱۱:۰۰:۲۴
(ویرایش)

سلام اینجا چطوری چت میکنید من نمیتونم😞

هرچه خدا خاست همان میشود انچه دلم خاست نه ان میشود
۱۳۹۵/۹/۵ ۲۳:۱۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۶ ۱۱:۰۰:۲۴
(ویرایش)

من امروز 28سیگلم تست زدم یه خط کمرنگ افتاد خیلی امیدوار شدم چهار روز دیگه یک روز بعد موعدم باز تست میزنم تا ببینم چی میشه برا دعا کنید 

هرچه خدا خاست همان میشود انچه دلم خاست نه ان میشود
۱۳۹۵/۹/۶ ۱۹:۴۵:۴۳
(ویرایش)

واااااای رفتم آزمایش جوابشو گرفتم بتام از 16 به 99 رسیده بود در عرض سه روز! باورم نمیشههههه؟ خدا جونم یعنی واقعا باور کنممممم.....؟

۱۳۹۵/۹/۷ ۰۸:۲۴:۱۹
(ویرایش)

آره زوزی جون واریکوسل داره و نهایتا تصمیم بر این شد چون ریسکه عمل نکنه و   دو سه ماه اقدام طبیعیکنیم نشد بریم  ای یو ای. شوهرمم دو ماه بود ویتامین و کلومیفن میخورد جفتمونم یه کم رژیم گرمی خوری رو رعایت کردیم. همون ماه اولی که اقدام کردیم بعد این کارا، در کمال ناباوری نتیجه شد این.. 

۱۳۹۵/۹/۷ ۱۲:۵۳:۵۱
(ویرایش)

مرسی عزیزم🌹🌹🌹😊😊 ان شاالله شما هم و بقیه ی دوستامون هم زود زود نتیجه بگیرین.. ❤❤

۱۳۹۵/۹/۷ ۱۳:۵۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۱:۰۳:۰۹
(ویرایش)

خداروشکر که همه خوشحال شدن و دلشون شاد شد خداروشکر . فقط مامانای گلی که تازه باردارشدن مراقب خودشون باشن کارای سنگین نکنن یه جای خوب هم از همین الان برای غربالگری انتخاب کنن

تاریخ ازدواج خرداد 94 اولین روز آخرین پریود4 خرداد95 1 اسفند 95 بدنیا آمدن دختر نازنینم
خدایا امیدم به توست
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران