تعداد بازدید : 2963
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۱/۹
کاربران آنلاین : 0
فرشته زندگی
۱۳۹۵/۱۱/۱ ۱۷:۳۷:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۹ ۲۱:۳۷:۲۱

سقط خود ب خودی در هفته چهار بارداری

(ویرایش)

سلام خانمها کسایی که بچه اولشون رو تو ماه اول بارداری به صورت خود ب خودی سقط کردن بیان با هم صحبت کنیم , من همش استرس دارم برای بارداری  دوم :-(   

بیاین همو اروم کنیم  کیا تو بارداری بعدشون موفق بودن 

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۱/۱ ۱۸:۳۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم،من سقط خود به خودی تو هفته 5 داشتم،شب لکه بینیم شروع شد فرداش خونریزی و سقط...اومدم بگم ناراحت نباش اکثر خانوما یبار سقط رو تجربه میکنن،من بعد از 8ماه باردار شدم الان هم اخرای ماه سوم هستم،انشاالله زود بارداری میشی نی نیت هم سالم و سلامته نگران نباش

۱۳۹۵/۱۱/۱ ۲۱:۴۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۶:۴۵:۲۱
(ویرایش)

سلام عزیزم نگران نباش من هفته ی ۹م سقط داشتم الانم ۳ماس اقدام کردم ولی باردار نشدم.خدابزرگه پیش میاد نکران نباش

هر چه تو خواهی ن ان میشود....انچه خداخواست همان میشود
۱۳۹۵/۱۱/۱ ۲۲:۲۳:۳۷
(ویرایش)

مرادی جان،معمولا سقط در هفته های اول بخاطر مشکلات کروموزومی جنینه و خود به خود سقط میشه و با شیاف و امپول هم نمیشه جلوی سقطشو گرفت

۱۳۹۵/۱۱/۱ ۲۳:۳۵:۱۷
(ویرایش)

خانومی آقاش   جان ببخشید ی سوال داشتم ازتون , شما که این بار باردار شدین  قرص خاصی یا شیافی  استفاده نکردین؟   انشالله به امید خدا نی نیت  صحیح و سالم بیاد بغلت  منم دعا کن 

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۰:۵۳:۳۰
(ویرایش)

ایناز جان نه عزیزم من 7ماه قرص تخمک گذاری مصرف کردم نتیجه نگرفتم ماهی که هیچی مصرف نکردم باردار شدم،دلیلش هم اینه اون ماه اصلا به بارداری فکر نمیکردم..ممنونم عزیز‌م انشاالله بزودی باردار میشی استرس نداشته باش فکرتو درگیر این موضوع نکن خودش میاد💖

۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

من اخه  از اول که فهمیدم باردارم دقیقا چند روز بعد لکه دیدم بعد از ی هفته  خودش افتاد , شما هم اینجور یودی؟

الان که به لطف خدا بارداری  فقط قرص فولیک اسید میخوری؟ 

ی سوال دیگه شما بعد سقط پاپ اسمیر دادین؟من اخه معاینه داخلی شدم  فقط پاپ اسمیر گفت دکتر بیا بده ولی ترسیدم 

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۰۰:۳۲:۲۲
(ویرایش)

اره عزیزم منم 10روز بعد از اینکه فهمیدم باردارم لکه بینیم شروع شد و روز بعدش تبدیل به خونریزی شد و افتاد،بله 3ماه اول فقط فولیک اسید تجویز میکنن

نه عزیزم چون یبار باردار شده بودم نه برام عکس رنگی نوشت نه تست پاپ اسمیر،فقط از نظر عفونت تاکید داشت مواظب باشم همین

۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۰:۰۲:۵۹
(ویرایش)

مرسی خانومی آقاش جان خیلی لطف کردی بهم امید دادی :-*   ببخشید ازت خیلی سوال میپرسم الان که بارداری  دیگه لکه ندیدی؟ عزیزم  یعنی تو فقط الان  فولیک میخوری منظورم اینه که ما که یکبار سقط داشتیم نباید کاری کنیم  تو بارداری دوم ؟البته ایشالله هیچ عکس تو بارداری لکه بینی نداشته باشه  خیلی سخته حتی برای دشمن ادم من هر شب فقط از خدای مهربان همینو میخوام که ایشالله خدا به همه ی نی نی صحیح و سالم بده ,الهی آمین 

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۰:۰۳:۲۸
(ویرایش)

مرسی خانومی آقاش جان خیلی لطف کردی بهم امید دادی :-*   ببخشید ازت خیلی سوال میپرسم الان که بارداری  دیگه لکه ندیدی؟ عزیزم  یعنی تو فقط الان  فولیک میخوری منظورم اینه که ما که یکبار سقط داشتیم نباید کاری کنیم  تو بارداری دوم ؟البته ایشالله هیچ عکس تو بارداری لکه بینی نداشته باشه  خیلی سخته حتی برای دشمن ادم من هر شب فقط از خدای مهربان همینو میخوام که ایشالله خدا به همه ی نی نی صحیح و سالم بده ,الهی آمین 

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۰:۰۳:۳۳
(ویرایش)

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۰:۰۳:۳۵
(ویرایش)

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۱/۳ ۱۰:۰۳:۵۸
(ویرایش)

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۱/۹ ۰۰:۲۴:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۱۵:۰۴:۳۱
(ویرایش)

دوستان من فکر می کنم بچم داره سقط میشه

ده هفته هستم

شروع کردم به لکه بینی

جنبنم قلب نداره

24سالمه . شهریور 94ازدواج کردم .
۱۳۹۵/۱۱/۹ ۰۹:۱۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۷:۲۳:۰۹
(ویرایش)

منم سه بار سقط داشتم دو بار قلب نداشت یه بار هم که قلب داشت قلبش خوابید الان هم دارم برای بارداری چهارم اقدام میکنم یه کم خسته شدم ولی توکلم رو از دست نميدم هر چی خدا صلاح بدونه همون میشه عزیزم

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۱۱/۹ ۱۴:۲۴:۳۰
(ویرایش)

اینازجان اینبار هم از هفته 6 لکه بینی داشتم فکر میکردم سقط میشه ولی رفتم سونو ضربان قلب هم داشت❤بله فقط فولیک اسید میخورم دکترم بخاطر سقط تا هفته 20 شیاف ‌و استراحت مطلق تجویز کرد اما دارو نه،علت یه سقط رو پیگیری نمیکنن برای همین دارو هم نمیدن،انشاالله بزودی باردار میشی نگران نباش بسپار به خدا

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران