تعداد بازدید : 579190
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۲۲:۳۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

آره. من كه تو خونه جز زعفرون از هيج ادويه ديگه اي استفاده نمي كنم بخاطر معده شوشو. ته ديگ زعفروني و خورشت زعفروني. فقط در حدي كه عطر غذا عوض بشه ميزنم. اما دقيقا از روزي كه فهميدم باردارم ديگه لب نزدم. كه جبران بشه. 

من كه خدا به دادم برسه ! 🤔سي تي اسكن كردم نمي دونستم باردارم. موهامو رنگ كردم. زعفرون و كلي غذا كه ضرر هم داره خوردم تا الان. كار خدا بوده اين بچه تو دامنم حفظ شده. شكر. فقط دعا مَي كنم سالم به دنيا بياد و بدون مشكل. تا الان كه چيزي توي سونوگرافيا و آزمايشام نبوده . خدا كنه خوب پيش بره ازين به بعد...🙏🏻آمين 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۲۲:۴۱:۳۸
(ویرایش)

خدا رو شكر من مثل مرغ مينام. مشكل يبوست فقط يه هفته داشتم . 👍🏻 موز  مَي خورم. مشكلي ندارم. 

نخود كلا تو برنامه غذاييم نيست و نبوده هيچ وقت . ولي اينم خوب شد گفتي عزيزم. استفاده بكنم. 😎

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۲۲:۴۴:۳۱
(ویرایش)

كلا تنها كار مثبتي كه تو بارداريم كردم تا الان از وقتي كه فهميدم باردارم كلا استرس رو تعطيل كردم. همين. هر چي بخواد بشه ، مَي شه. با قدرت خدا هم نخواد، نميشه . چه من استرس داشته باشم چه نه! با استرس فشار رو رو جنين زياد نمي كنم كه اگه خبري هم نبود الكي خودم بچمو ناقص نكنم. 

نمي دونم منظورمو رسوندم يا نه! خيلي پيچيده تعريف كردم . ببخشيد 😉

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۰۶:۳۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

آره همیشه توکلت به خدا باشه عزیزم valentine

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۰۸:۴۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

ملیکا جان ناراحت نباش منم دقیقا مثل تو. هرچی مضر بوده خوردم. آخه نمیدونستم نباید بخورم. ولی از وقتی فهمیدم مراعات میکنم‌. به قول خودت همون استرس نداشتن از همه چی بهتره.

منم در طول روز میوه سه چهار تا می خورم‌ . آجیلم بیشتر شبها اگه حالم بد بشه یا ضعف کنم زودی آجیل می خورم.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۰۹:۵۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین؟ میگم ممکنه آدم باردار باشه ولی علایم مثل دل دردو سینه درد و حالت تهوع نداشته باشه. من نه علایم پریودی دارم نه علایم بارداری 39 روزه که از وقت پریود قبلیم میگذره

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۰:۱۱:۵۵
(ویرایش)

مامان کوین شما رو نتونستم منشن کنم لطفا هرکی میدونه جواب سوالمو بگه. در ضمن من قبلا هم دیر به دیر پریود میشدم ولی 34 روزه نه 40 روز شده باشه تازه کلیم از قبلش درد داشتم حتی سری پیش هم سینه هام به شدت سفت شده بودن

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۱:۲۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

سنا جان منم سیکلم ۳۵ روزه هست. دفعه پیش شش روز عقب انداختم. اما روز ششم که بیبی چک زدم منفی نشون داد و همون روز هم پریود شدم.

این دفعه هم شش روز عقب انداختم هیچ علائمی هم نداشتم. دقیقا مثل دفعه قبل. واسه همین منتظر بودم پریود شم. اما بیبی چک زدم و مثبت شد. البته نوک سینه هام حساس شده بود خیلی. ولی علامت دیگه ای نداشتم.

بنظرم بیبی چک بزن. اگه منفی شد نیستی. ولی اگه باردار باشی حتما نشون میده چون الان چند روز از پریودت گذشته. 

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۱:۳۰:۱۸
(ویرایش)

صبح بی بی چک بزنم یا فرقی نمیکنه؟

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۱:۳۵:۴۵
(ویرایش)

سنا جان عزیزم بدن هرکسی خب یجور واکنش نشون میده

من دردای مثل پریودم داشتم تا یه ماه هم سینه هام درد میکرد ولی خداروشکر اصلا حالت تهوع نداشتم تا الان

آز دادی ببینی حامله ای یانه؟

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۱:۳۶:۴۳
(ویرایش)

من به شوهرم گفتم بی بی چک بخره رفته یدونه خریده مارک لاوین رز . کاذب نشون نمیده؟ الان ازش استفاده کنم یا فردا صبح؟

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۱:۳۷:۵۴
(ویرایش)

بی بی چک فرقی نمیکنه کی استفاده کنی ولی صبح استفاده کنی بهتر جواب میگیری

فردا صب انشالله که از خواب بیدار شدی استفاده کن ببین

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۲:۰۳:۲۴
(ویرایش)

نمیدونم این همه استرس برا چیه . خوبه من خیلی هم عجله برا مامان شدن ندارما. اولین بار هم هست از بی بی چک استفاده میکنم . . هی برمیدارم پاکتشو نیگاه میکنم میذارم سر جاش

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۲:۴۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

دوستان من قند ناشتام بالاست اما بعد یک ساعت دو ساعت مصرف 75 گرم کوگز نرماله جای نگرانی هست باید رعایت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۲:۴۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

سنا جووونم بی بی من چهارروز مونده به پری مثبت شد نوک سینهام قهوه ای تر شده بود و مردمک چشمم خیلی برق افتاده بود خودم شک کرم به بارداریم

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران