عملیات با موفقیت انجام شد.×
تعداد بازدید : 528753
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۲۲:۲۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

گیسو جان جوش که نمیخوره شاید یکم آسیب دیده باشه. اگر میتونستی بری پیششون خیلی خوب بود. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۱۹ ۲۳:۰۲:۵۸
(ویرایش)

روشنایی برای شروع می تونی از یه گوش پاکن شروع کنی دورش پنبه بپیچی و داخل دستکش بذاری. باهاش راحت شدی سه تاوش پاکن بعدش پنج تا.

اگرم با گوش پاکن راحت نیستی با دیلاتور دور 4 سانت شروع کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۲۰ ۰۰:۱۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۹:۲۳:۰۴
(ویرایش)

سلام.من دوماهه که ازدواج کردم.درابتدا که اصلا به همسرم اجازه دخول نمیدادم و خودم را بحدی سفت میگرفتم که عصلاتم درد میگرفت.بعداز اون با کمک ایشون تونستم دخول را تا نصف آلت همسرم انجام بدم بدون درد.حالا که بعداز مدتی که هردو درگیر درس و کار بودیم و هیچگونه ارتباطی باهم نداشتیم دوباره خواستیم باهم ارتباط داشته باشیم انگار واژن من کلا بسته شده.چون هرچقد خودم را سفت شل میگیرم سوزش زیادی دارم و خونریزی پیدا میکنم.به نظرتون من واژینیموس هستم؟کمکم کنید

۱۳۹۶/۲/۲۰ ۰۴:۰۶:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۲۳:۳۸:۴۹
(ویرایش)

با سلام خدمت دوستان عزیز

من یک دختر مجرد 31 ساله هستم که مشغول تحصیل در خارج از کشورم. مشکلی که برای من پیش اومده از دردهای بعد از اتمام پریود شروع شد به طوری که تا یک یا دو هفته بعد از پبریود دردهایی در ناحیه لگن و رحم و تخمدان داشتم. بعد از چندین بار مراجعه به دکتر و انجام سونوگرافی دکتر خواستن منو تست پاپ اسمیر کنن ولی با توجه به اینکه من یه دختر باکره هستم و تا حالا هیچ نوع رابطه ای نداشتم این برام خیلی سخت بود که این مساله از دست دادن بکارت اولین بار تو مطب دکتر برام اتفاق بیفته ولی به خاطر اینکه سلامتیم مهم تر بود و قانع کردن دکترهای اینجا با شرایط فرهنگی خودمون کار سختیه حاضر شدم این تست رو انجام بدم ولی وقتی دکتر خواستن اون وسیله مخصوص رو وارد واژن کنن من به شدت احساس درد کردم و نتونستن کارشون رو ادامه بدن و حتی نیم سانتیمتر هم داخل نشدن ولی خاطره اون درد باهام موند. ولی وقتی دردای لگنی کلافه م کردن و دوباره به یه متخصص دیگه مراجعه کردم باز هم اصرار کردن که اولین قدم انجام تست پاپ اسمیر هست و کلی ژل استفاده کردم که درد نداشته باشم ولی باز هم دکتر نتونستن انجام بدن و با جیغ های من دست از کار کشیدن و ازم خواستن خودم تو خونه با انگشتم کم کم تمرین کنم. تشخیص اولیه دکترها اینه که من اندومتریوز دارم و الان 8 ماهه دارم قرص های ضدبارداری مصرف میکنم برای تسکین دردهام.

اواخر مشکل جدیدی اضافه شد و من خارش واژن پیدا کردم وقتی به دکتر مراجعه کردم و این سری دکتر حین معاینه معمولی واژن متوجه کیست بارتولن شدن!!! من هیج علایمی شامل درد یا عفونت نداشتم و اگر دکتر معاینه نمیکرد هیچ وقت نمیفهمیدم کیست بارتولن دارم. الان دیگه خارش خیلی مکرر برام اتفاق میفته و نمیدونم چه جوری کنترلش کنم به خصوص قبل پریود خیلی اذیت میشم.

مشکل من اینه که دکترهای اینجا میخوان روند درمانی خودشونو انجام بدن که با تست پاپ اسمیر شروع میشه، از طرف دیگه با وجه به اینکه من الان فهمیدم کیست دارم و با توجه به خاطرات دردناک قبلی و مینطور چون واقعا دوست دارم این مساله دخول اولین بار توسط کسی که دوسش دارم اتفاق بیفته نه توسط وسایل پزشکی از نظر روانی هم اصلا امادگی انجام این تست رو ندارم. از طرف دیگه برام مقدور نیست به ایران سفر کنم حداقل تا 3و4 سال آینده. واقعا این موضوع خیلی داره اذیتم میکنه وحتی ترس دارم که در آینده هم قادر به انجام رابطه زناشویی نباشم. وقتی این سایت رو پیدا کردم خیلی خوشحال شدم. سعی کردم تا جای ممکن مشکلم رو همراه با دیتیل توضیح بدم تا راهکاری از سوی شما عزیزان دریافت کنم. واقعا ممنون.

۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۱:۱۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام بچههه ها

خوبيد!؟

من بااانو شدم...

۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۴:۳۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

شاه پسر داریم دوماد قند و عسل داریم عروس

نقل تر داریم دوماد شعر و غزل داریم عروس

شاه پسر داریم دوماد قند و عسل داریم عروس

نقل تر داریم دوماد شعر و غزل داریم عروس

امشب شب عروسیه مبارکه و مبارکه و مبارکه...!

امشب شب روبوسیه مبارکه و مبارکه و مبارکه...!

اومدیم نقل و نبات آینه و شمعدون بیاریم

دست این عروسو تو دستای دوماد بذاریم

بهترین شب تو شبای زندگیم همین شبه

واسه ی عروس و دوماد قشنگترین شب امشبه

قشنگترین شب امشبه قشنگترین شب امشبه

امشب شب عروسیه مبارکه و مبارکه و مبارکه...!

امشب شب روبوسیه مبارکه و مبارکه و مبارکه...!

anim2-thanksanim2-thanksanim2-thankslovelovering

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۵:۳۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

عزیزم مبارک باشه

دعا کن ماهم بانو بشیم

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۵:۳۵:۵۶
(ویرایش)

به به بانو داریم.anim2-thanksanim2-thanksanim2-thanks

عزیزم بهت تبریک می گم. همیشه در کنار همسرت خوشبخت و شاد باشید.anim2-40anim2-painting

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۵:۳۹:۰۵
(ویرایش)

ZIBAN خوش اومدی به انجمن. عزیزم صفحه اول انجمن رو مطالعه کن همین طور مطالب آموزشی رو. 

همسرت رو در جریان این تمرین قرار بده چون پرده با تمرین کنار میره. معاینه نوع پرده هم انجام بدی که مشکلی نباشه. 

بعدش با تمرین کگل و وارسی شروع کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۵:۴۲:۰۲
(ویرایش)

ماشا جان عزیزم این تمرینات بر اساس کار با دیلاتور دست ساز هست که باعث از بین رفتن پرده میشه. در مورد روش های دیگه تست گرفتن اطلاع دقیقی ندارم. خانم خیابانی بهتر می تونن راهنماییت کنن. ان شاا... بزودی مشکلت حل بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۶:۴۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۹:۲۳:۰۴
(ویرایش)

Sevdaعزیز من قبل از عقد رفتم پیش دکتر.گفتن که پرده من از نوع حلقوی و سالمه.راستش من دلیل این خونریزی هارو نمیفهمم

۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۸:۴۵:۰۸
(ویرایش)

خونریزی چندبار بوده? آلت تا حدی داخل شده بعد خون دیدی? احتمال نمیدی مال پرده باشه?  خانم خیابانی نظر بدن در این کورد بهتره.

اما اینکه اجازه دخول نمیدی به دلیل واژینیسموس هست.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۹:۰۹:۳۹
(ویرایش)

سلام سودا جون

بعد چند روز خارش امروز دیدم پرپری نشدم و زدم ب بیخیالیو شروع کردم ب تمرین

۱۳۹۶/۲/۲۰ ۱۹:۱۹:۴۵
(ویرایش)

راستی سوداجون دستکش گیرم نیومد همه پودی هستن

چکار کنم ؟؟

۱۳۹۶/۲/۲۰ ۲۳:۳۱:۳۱
(ویرایش)

صدای سکوت تا پریود شدنت اگه میتونی به تمرینت ادامه بده فقط شاید یکم واژنت حساس باشه و منقبض بشه. 

حالا بازم پرس و جو کن که غیر پودری پیدا کنی تا اون موقع ناچارا با همین تمرین کن. قبل تمرین شستشوش بده.  خارشت شاید برای حساسیت به ژل باشه.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران