تعداد بازدید : 529294
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۷:۳۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۲۱:۲۲:۱۶
(ویرایش)

ممنونم 

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۷:۳۱:۳۴
(ویرایش)

ممنونم 

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۷:۳۱:۴۱
(ویرایش)

ممنونم 

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۱۹:۵۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)
سلاام،عصر جمعه همگی بخیییییر، خدا قوت سودا جون
مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۲۰:۲۴:۵۶
(ویرایش)

دوتا بانوی دیگهههههههه داااااااریییییم anim2-4d564ad6

Maris30 مبارکه مبااااااارکه anim2-4d564ad6

خیلی خوشحال شدممممanim2-thanks

روزای سخت تموم شد ،برات از خدا ارزوی بهترین هارو دارم.anim2-4d564ad6

شماره 439 و بذار جلو اسمت، مبااااارکت باشه بانوووو anim2-smiliess8

ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنین.anim2-thumbsupsmileyanim 

خاطره ات رو هم تو بخش خاطرات بنویس.anim2-smilies-azardl3

حالاااااا بانوی بعدییییی anim2-thanks

Avin.aso

مبااااارکه مباااااارکهههه،anim2-4d564ad6

روزای قشنگ رسییییییید، ان شالله همیشه شاد بخندییین.anim2-thanks

شماره 440 و بذار جلو اسمت، مباااااارکت باشه بانوووو anim2-smiliess8

ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنین. anim2-thumbsupsmileyanim

خاطره ات رو هم تو بخش خاطرات بنویسanim2-smilies-azardl3

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۲۲:۴۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۷:۰۴:۵۶
(ویرایش)

سلام دوستان،خیلی ممنونم از خانم دکتر خیابانی و دوستانی که این سایت بسیار ارزشمند رو راه اندازی کردند.من 5 ماهه ازدواج کرده ام مشکل در رابطه داشتم چندین بار دکتر رفتم و گفتم درد دارم میگفتن برو تحمل کن تموم شه بعد از 5 ماه تلاش بی فایده دوستم خانم دکتر موید محسنی رو معرفی کردند پیش ایشون رفتم خدا خیرش بده مشکل منو ایشون تشخیص دادند و معرفی کردند بیمارستان امام خمینی پیش دکتر کف لگن و اونجا هم معرفی کردند فیزیوتراپی جلسه اول فیزیوتراپی اسم اختلالم رو فهمیدم (واژینیسموس) و با حستجوی این کلمه در اینترنت با این سایت آشنا شدم. سایت بسیار خوب و مفیدی است و از تجارب خانومها و مطالعه پیجها متوجه شدم که شکر خدا در سیر درمان درستی افتاده ام

۱۳۹۶/۲/۲۹ ۲۳:۴۷:۱۱
(ویرایش)
فریاد امید... سلام ، خوش اومدی، راه درمان همینجاست، یه گزارش از خودت بهمون بده، مثل اینکه پرده داری یا رفته، بعدم صفحه اول و بخون و تمریناتتو شروع کن، همسرتم در جریان تمرینانت بذار
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۲۳:۴۹:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۰:۱۹:۳۸
۱۳۹۶/۲/۲۹ ۲۳:۴۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۰:۱۹:۳۸
۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۰:۲۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۷:۰۴:۵۶
(ویرایش)

من سعادت نداشتم خدمت خانم دکتر خیابانی برسم و با شیوه درمان ایشون در مطب آشنا نیستم،ایشالله به زودی بتونم خدمتشون برسم. با اجازه ایشان و مدیران این فروم میخواستم روند درمانی خودم رو هم بگم برا دوستانی جلسه اول زیاد جرات ندارن خودشون کاری کنن. راستش جلسه اول که فیزیوتراپیست میخواست بهم دست بزنه دادم هوا میرفت خیلی حساس بود پوستم و اگه به خودم بود بعید میدونم خودم میتونستم کاری بکنم فیزیوتراپیست من خانم دکتر میری هستند ایشون با ارامش و با استفاده از تجهیزات و دستگاههایی که داشتند ترس رو جلسه اول از من ریختند قبل از اینکه جلسه اول برم ذهنیت من این بود که دم ورودی وازنم بتنی سحت ریخته شده و اجازه نمیدم به وسی که به اونجا دست بزنه ولی ایشون با دستگاه اشعه اینفرارد گداشتند 10 دقیقه بعد عصلاتم خودشون یکم ریلکس شدند بعد اروم اروم یک چوبی به باریکی چوب کبریت حدود 13 سانت رو به راحتی تونستند وارد کنند که بهم خیلی اعتماد به نفس داد. از کسانی که جلسه اول میترسند و حالت تدافعی نسبت به اندامشون دارند توصیه میکنند جلسات اول رو زیر نطر خود خانم خیابانی و با با ی فیزیوتراپیست شروع کنند. من از خانم دکتر میری خیلی خیلی راضیم قبل از اون دکتری که معتینه ام کرده بود احتمال میداد کارم به جراحی هم بکشه که شکر خدا با تدبیر خانم میری این اتفاق نیوفتاد. از خانم خیلبانی و سایر مدیران فروم عدرخواهی میکنم که اسم بردم از دکترم. آخه دک هفته پیش فکر میکردم دنیا رو سرم خراب شده ولی الان با دیلاتوز سایز 9 خیلی راحت دارم کار میکنم. بازم تشکر میکنم از سایت بسیار بسیار خوبتون که بهم امید داد و شیرینی زندگی مشترک رو به خونواده ها ارمعان میده . خدا اجرتون بده همتون رو

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۱:۳۷:۳۴
(ویرایش)
به به پس خوب پیش رفتی، عالیه، ادامه بده تا بانو شدن، والا بیشتر ماها خودمون ترسمونو از بین بردیم و با دیلاتور کار کردیم، هرکی بانو شه ،هممون براش خوشحال میشیم، ان شالله شمام زودی بانو شی💑💑💑💑
۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۱:۴۰:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۶ ۱۴:۲۱:۱۶
(ویرایش)

مرسی ماه پیشونی جون flower

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۰۱:۵۲:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۱۹:۵۱:۲۴
(ویرایش)

ماه پیشونی عزیز...

از شمام ممنون عزیزم....

دعا میکنم همه دوستانی که تمرین میکنن و همه خانمایی که این مشکل رو دارن بتونن بهش غلبه کنن و موفق بشن و زندگیشون شیرینتر بشه....

آمین

من امروز هم باهمسرم تمرین کردم اولش باز یکم خودمو سفت کردم ولی کم کم با آرامش تونستیم دخول داشته باشیم ولی من یکم درد داشتم درصورتی که دیروز دردی نداشتم....نمیدونم... شاید با ادامه هرچه بیستر رابطمون این درد هم تبدیل به لذت بشه😀😝

۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۰:۲۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۹:۰۲
(ویرایش)

سلام به دوستان عزیز

من بعد از رسیدن به سایز 12 دیشب با همسرم رفتیم برای اقدام ولی هر چه تلاش کردم نشد.cry

حتی به اندازه 1 بند انگشت هم داخل نشد. خیلی ناامید شدم. فکر می کردم بعد این همه تمرین با دیلاتور نتیجه بگیرم.نمی دونم مشکل کجاست؟

به زودی معجزه ای در زندگی من اتفاق می افتد
۱۳۹۶/۲/۳۰ ۱۱:۵۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام شیرین جان 

عزیزم ناامید چرا? احتمالا هنوز ترست از نفر دوم کم نشده و خودت رو منقبض کردی. باید اقدام رو ادامه بدی و سعی کنی مثل حالتی که داری با دیلاتور تمرین می کنی آلت رو وارد کنی. همه چیز تحت کنترل خودت باشه. از لحاظ ذهنی هم سعی کن خودت رو شل بگیری و فقط با کگل داخلش کنی. قبلش هم با آخرین سایزت تمرین داشته باش. مطمئن باش موفق میشی.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران