تعداد بازدید : 2768
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۲/۱۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۲/۹ ۱۷:۱۸:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ۱۳:۲۳:۰۸
(ویرایش)

دوستان، حرفی که می خواستم بگم اینه که لطفا دوستان اگه توی اداره آمار نیستن پس اینقد دقیق آمار غلط ندهند.

کی گفته ۸۰ درصد کسانیکه باکره هستن واژینیسمن؟؟؟؟ شما رفتی آمار گرفتی؟؟ با چندتا خانم واژینیسموسی حرف زدی؟ توی همین سایت انجمن واژینیسموس هست که همه متاهل هستن و اکثرا بعد از عروسی متوجه مشکلشون شدن و اکثرا خیلیم به    س ک س تمایل دارند.

پس اونی که بعد عروسی مشکلشو فهمیده و از نظر تمایل جنسی آدم اکتیو و فعالی هست قبل از ازدواج هم همون آدم بوده و اگه رابطه نامتعارف نداشته دلیلش واژینیسموس نبوده. 

لطفا همه رو با هم جمع نبندید. در ضمن توی همین جامعه ای که به اصطلاحِ بعضیا همه حیوون شدن، هنوز هستن دخترا و پسرایی که حرف خدا و پیغمبر براشون مهمه و مفهوم تقوا رو میفهمند.

در ضمن اگررررررررر کسی مسلمونه و قرآن رو قبول داره توی قرآن بارها اومده که زنا (رابطه نامشروع) حرامه. خدایی که خودش ما رو خلق کرده، ببخشید یعنی اونقد نمی فهمیده که اگه کسی از سن ازدواجش بگذره بهش فشار میاد؟ واقعا خدا متوجه این موضوع نبوده؟؟؟؟؟ چرا اینقد راحت راجب موضوعی که خدا دقیقا توی قرآن گفته حرامه، میگیم اشکالی نداره؟؟ 

به نظر من هرگز نمیشه راجب کسیکه رابطه نامتعارف داشته قضاوت کرد. چون ما جای اون نبودیم. اما دلیلی هم وجود نداره که تایید و تشویقش کنیم.

گناه کردن یه چیزه، افتخار کردن به گناه یه چیز دیگه. همه ما گناه می کنیم. اما خدا که راه توبه و پشیمونی رو باز گذاشته و گفته کافیه پشیمون بشی می بخشمت. اما اینکه من گناه کنم بعدم با افتخار بگم کردم که کردم ، دیگه خیلی بی ادبی و دهن کجی به حرف خداست.

در ضمن برای نجات از این مسآله بهترین راه مشغول بودن با فعالیتهای مختلف درسی و هنری و ورزشی هست. و گرنه هر فردی حتی کسی که هنوز به سن ازدواج نرسیده و نوجوان هست اگه بیکار باشه و با فیلم مستهجن ذهنش درگیر مسائل جنسی بشه همین بلا سرش میاد. 

پس همش مساله سن ازدواج و نبودن شرایط ازدواج نیست. تقصیر خودمونم هست که بجای استفاده مفید از وقتمون، با کنجکاویهای جنسی، خودمون رو توی همچین مخمصه ای میندازیم که بعدش دنبال ترمیم و ...باشیم.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۶/۲/۹ ۲۰:۰۱:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۸:۴۵:۴۹
(ویرایش)

احساس میکنم یکم سو تفاهم شده ..

دوستم کسی نگفت خدا نمیدونسته .. کسی نگفت زنا مشکلی نداره .. 

منظور ملیکا جان ک کلا یچیز دیگه بوده بنظرم .. ک اگه این خانوم میخواد ازدواج کنه و میخواد دروغ بگه فقط و فقط مقصر خودش نیس .. شرایط جامعس ک ادمو دروغگو میکنه

کسی به ایشون نگفت کارشون درسته .. گناه ایشونو عادی جلوه نداد .. فقط یه موضوع دیگه ایو بچه ها دنبال کردن .. همون خدایی ک گفته زنا حرامه همونم گفته انسان جایزالخطاس .. ک توبه کنه از سمت من همه چی حله ... ما میگیم این خانوم انقد جنمو داشته باشه ک یه خطایی کرده بگه .. باز دروغ نگه ک یه عمر همش تو هولو ولا باشه ..

نمیدونم ... یا برداشت من خیلی مثبت بوده.. یا برداشت شما خیلی منفی ..

۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۵:۰۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۶:۵۲:۵۶
(ویرایش)

کسی که دینش بهش بگه کدوم کارش درسته یا غلط و تصمیم بگیره، هیچوقت دچاره مشکل نمیشه. دیگه کسی که قبل ازدواج رابطه داشته  نباید به این فکر کنه بقیه چی میگن چون حتما قبلا براش مهم نبوده به عوارضشم فکرم نکرده. بعدشم مهمتر از حرف مردم خود آدمه چطور میخواد بعدا جواب خدا رو بده!!! 

💗اللهم صلی علی محمد و ال محمد💞💝
۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۵:۰۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۳۱ ۱۶:۵۲:۵۶
(ویرایش)

آره واقعا

💗اللهم صلی علی محمد و ال محمد💞💝
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314