تعداد بازدید : 352623
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۲/۱۳ ۱۱:۲۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۳:۴۸:۰۶
(ویرایش)

سلام دوستان من پارسال مرداد ماه به کمک شما درمان رو شروع کردم تا دیلاتور 7 سانت انجام دادم ولی دیگه با دیلاتور بزرگتر نتونستم ناامید شدم تمرینها رو رها کردم . ولی الان میخوام دوباره شروع کنم زنگ زدم مطب خانم خیابانی هم برای دو هفته دیگه وقت گرفتم که معاینه بشم و درمان رو شروع کنم . برام دعا کنید valentine

۱۳۹۷/۲/۱۴ ۰۰:۵۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

کرانه

روزی یک ساعت پشت سرهم یعنی تو یه وعده. ، اگر خواستی بیشتر تمرین کنی مثلا دو ساعت باید بشه دو وعده یک ساعت صبح یک ساعت عصر .

ارغوانی 

خواااااهش میشه . ان شالله پیشرفت میکنی و پر قدرت ااامه میدی.

حنا جان

به به چه عاااااالی که هم وقت گرفتی هم میخوای مجددا شروع کنی، ان شاللههههه موفق باشی .

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۲/۱۵ ۰۲:۲۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۱ ۰۱:۱۹:۰۰
(ویرایش)

سلام من دوباره موفق شدم اگر شرح حالمو تو صفحات قبل خونده باشيد بعد بارداريم دوباره واژينيسم من برگشته بود تا الان كه پسرم يه سالو نيمشه خداروشكر موفق شدم از يه روش ديگه هم استفاده كردم كه نميدونم به نظر خانم دكتر و دوستاي با تجربمون كار خوبي هست يا نه پماد ليدوكايين مقعدي گرفتم داخلش اپليكاتور داره دارو رو زدم داخل واژن چند دقيقه بعد سر شد فقط سي ثانيه اول كمي درد داشتم بعدش ديگه هيچي نفهميدم فقط يه عيب داشت كه همسرمم سر شده بود ميدونم استفاده ازش براي بلند مدت كار خوبي نيست ولي فكر كنم براي كوتاه مدت كه هم عادت كنم هم راحت و گشاد بشه خوب باشه دوستان من ميشم بانوي شماره چند از كجا بايد بفهمم ؟؟انشالاه همتون زود موفق شيد ..سودا جونم كجايي ازت ممنونم بهم انگيزه داده بودي

۱۳۹۷/۲/۱۵ ۱۸:۰۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

دوستان با اين تمرينات چه مدت حدودا طول ميكشه انجام شدن نهايي؟

۱۳۹۷/۲/۱۵ ۱۸:۳۲:۴۸
(ویرایش)

دوستان من بيشتر پيام هاي دوستان رو خوندم ولي نميذونم چطور شروع كنم يعني حركت كگل رو انجام بديم بعد پشت سرش با ديلاتور تمرين كنيم؟ و يا اينكه تا چه موقع از يك سايز ديلاتور استفاده كنيم و بعد وارد سايز بعدي بشيم . ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

۱۳۹۷/۲/۱۶ ۱۰:۳۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام 

اینجا چون لینک نداره نمیشه وارد انجمن 97 شد😔😔😔

خانم خیابانی عزیز لطفا میشه مثل همیشه این مشکل رو رفع کنین.

ممنون میشیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۱۶ ۱۰:۵۲:۵۵
(ویرایش)

مهراد مریم

آفرین چقدر خوب که موفق شدی. بهت تبریک میگم عزیزم.🌷🌹🌷

اگر فقط ترس داشتی و اینطوری موفق شدی و اعتماد بنفست پیدا کردی خوبه. معمولا دکتر هم لیدوکایین رو اول پیشنهاد میده. اما مشکل کسی که واژینیسموس هست با این کار درمان نمیشه. 

اما فکر میکنم شما میترسیدی و اینجوری موفق شدی غلبه کنی بهش. تمرینات کگل رو حتما ادامه بده. بعدشم به طور مداوم از لیدوکایین استفاده نکن. بدون اونم امتحان کن. موفق باشی عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۱۶ ۱۰:۵۸:۵۶
(ویرایش)

ارغوانی

عزیزم مدتش که مشخص نیست. چون هر کسی یه درجه از واژینیسموس رو داره و بسته به اون مدت تمرینش فرق میکنه. یکی در عرض 10 روز یکی در عرض دو ماه. 

فقط شرط اساسی تمرینات مستمر هستش. یعنی باید هر روز حداقل یک ساعت تمرین رو داشته باشی.

عزیزم برای شروع یکی دو روز کگل رو انجام بده. اگر اوکی بودی برو تو مرحله وارسی. شناختن واژن .

بعدش دیگه با اولین دیلاتور تمرینت رو شروع کن. با هر دیلاتور انقدری تمرین کن که بدون هیچ درد و سوزشی بتونی عقب و جلوش کنی. دو تا پوزیشن زن رو و زن زیر. 

بعدش میتونی یک سانت به دیلاتورت اضافه کنی. 

موفق باشی💪

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۲/۱۶ ۱۳:۰۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۶:۲۸:۵۴
(ویرایش)

سلام دوستان.

سه روزه ک مریض بودم نشد تمرین کتم توی این سه روز غصه میخورم ک فاصله افتاده و پریودیم هم نزدیکه. 

الان حدودا یکساعت نشستم تمرین کردم جبران سه روز تقریبا دارم با دیلاتور سایز دو راحت میشم. 

یمقدار استراحت میکنم و وقت بشه دوباره تمرین میکنم 

حال مانند برفی است که در دست داری اگر از ان درست استفاده نکنی اب خواهد شد
۱۳۹۷/۲/۱۶ ۱۵:۱۳:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

به به یه بانوی دیگههههanim2-thanks

مهراد مریم بانوووووووووanim2-4d564ad6anim2-thanks

یه عاااااااالمهههههه مبااااااااارکههههه،  ان شالله زندگیتون پر از  عشششق و شااادی باشه  anim2-thanks

شماره 525 و  بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنوییییییسanim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۲/۱۶ ۱۹:۰۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۰۳:۲۸:۱۵
(ویرایش)

ﻣﺮﺳﻲ ﻣﺎﻩ ﭘﻴﺸﻮﻧﻲ

ﻣﻦ ﺩﻭ ﺭﻭﺯﻩ ﺗﻤﺮﻳﻦ ﻣﻴﻜﻨﻢ

ﻫﺮﺩﻓﻌﻪ ﻫﻢ اﺯ ﭘﻨﺞ ﺳﺎﻧﺖ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺮﺩﻡ

ﺗﺎ ﺳﺎﻳﺰ ﻫﻔﺖ. و ﻫﻔﺖ و ﻧﻴﻢ ﻣﺸﻜﻞ ﻧﺪاﺭﻡ

ﺳﺎﻳﺰ8 ﻫﻢ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ اﻣﺎ ﻳﻪ ﺫﺭﻩ ﺳﻮﺯﺵ ﺩاﺷﺘﻢ

ﺩﻳﮕﻪ ﻓﻌﻼ اﺩاﻣﻪ ﻧﺪاﺩﻡ

اﻣﺎ ﺑﻘﻴﻪ ﺳﺎﻳﺰا ﭼﻲ ﻣﻴﺸﻪ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ

۱۳۹۷/۲/۱۶ ۱۹:۴۴:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۷ ۱۶:۵۰:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان من دیروز با سایتتون اشنا شدم یکماهه عروسی کردیم شب اول گفتیم خسته ایم و انداختیم برای شبهای دیگه ولی شبای دیگه تا همسری میخواست التشو وارد کنه خودمو میکشیدم عقب . یک ترس تو وجودم بود دفعه اول شوهرم خواست یکدفعه ای پرده رو بزنه چون اتاق تاریک بود مسیر رو درست تشخیص نداد و باعث شد پوست زیر واژنم پاره بشه و کلی خونریزی داشتم تا سه روز نواربهداشتی میذاشتم تا لباسم کثیف نشه واقعا تجربه وحشتناکی رو داشتم بی نهایت درد و سوزش داشت ... ازاون به بعد هم هر موقع خواستیم نزدیکی کنیم میترسم با پا یا دست هلش میدم عقب اصلا دست خودم نیست و اینکه به محض اینکه التشو دهانه واژنم میزاره خیلی میسوزه و درد دارم اون پوست زیر واژنمم که کش میاد بدتر میکنه سوزششو...واقعا نمیدونم چکار کنم از خودم بدم میاد احساس میکنم بی عرضه هستم خیلی نگران آینده زندگیم هستم با تمرینات انجمن اشنا شدم و امروز فقط تونستم دو سانت دیلاتور ۵ سانتی  رو داخل کنم همش ترس ازبین رفتن پرده رو دارم بااینکه شوهرمم اجازه داده برای ازبین رفتنش.محتاج دعا و راهنماییهای همتونم ببخشید طولانی شدblink

خدایا پناهم باش
۱۳۹۷/۲/۱۷ ۱۳:۱۰:۰۹
(ویرایش)

سودا جون ممنونم عزیزم از توضیحات کامل چقدر خوبه که دوستان اینجا به همدیگه کمکم میکنن ممنونlove

۱۳۹۷/۲/۱۷ ۱۵:۰۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۶:۲۸:۵۴
(ویرایش)

بالاخره با سایز دو راحت شدم 

میرم سراغ سایز 3.

ماه پیشونی جان مرسی از دلگرمیت عزیزم

حال مانند برفی است که در دست داری اگر از ان درست استفاده نکنی اب خواهد شد
۱۳۹۷/۲/۱۷ ۱۶:۰۶:۰۰
(ویرایش)

من الان رفتم داروخانه دستکش توی همون سایزهایی که گفته بودید گرفتم امیدوارم بتونم شروع کنم.. دوستان اگه از تجربیات تون بگید همیشه ممنون میشیم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران