تعداد بازدید : 100
تاریخ انتشار : ۱۴۰۳/۱/۲۱
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۳/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
roze_sefid
۱۴۰۳/۱/۲۱ ۱۵:۱۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۳/۲/۱۲ ۱۳:۵۰:۲۱

جراحی چاقی کنم یا رژیم بگیرم؟

(ویرایش)

من هفت ساله که ازدواج کردم و متاسفانه نتونستم مادر بشم. دکتر زنانم بهم گفته که باید اول 35 کیلو لاغر کنم و بعد اقدام کنم به آی وی اف. خودم فک می کنم که احتمالا به خاطر چاقی هست که هورمون هامم بهم خورده.... پیش دکتر ناصر ملک پور وقت گرفتم برای جراحی اسلیو معده ولی خیلی میترسم از عمل... اگر کسی راه حلی داره کمکم کنه.. فقط لطفا طب سنتی و دارو گیاهی نباشه

۱۴۰۳/۱/۲۷ ۰۸:۳۳:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۳/۲/۱۱ ۱۸:۰۷:۰۲
(ویرایش)

کشور آلمان در قلب اروپا است که به دلیل اقتصاد قوی، سیستم تحصیلی برجسته، و شرایط زندگی مناسب، جذابیت زیادی برای مهاجران و دانشجویان بین‌المللی دارد. در زیر به برخی اطلاعات مهم درباره مهاجرت به آلمان و تحصیل در آلمان اشاره شده است:1. **تحصیل در دانشگاه‌های آلمان:**- دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی آلمان به عنوان یکی از بهترین در جهان شناخته می‌شوند. برنامه‌های تحصیلی گسترده از سطوح مختلف (لیسانس، فوق لیسانس، دکترا) در حوزه‌های مختلف ارائه می‌شوند.2. **زبان آلمانی:** - برای تحصیل در دانشگاه‌های آلمان، معمولاً نیاز به مهارت در زبان آلمانی است. برخی از دوره‌ها به زبان انگلیسی نیز ارائه می‌شوند، اما یادگیری زبان آلمانی می‌تواند برای زندگی روزمره و تفاهم با محیط اطراف مفید باشد.3. **ویزای تحصیلی:**- برای تحصیل در آلمان، نیاز به ویزای تحصیلی دارید. این ویزا به شما اجازه ورود به آلمان، حضور در کلاس‌ها، و کار به صورت محدود را می‌دهد.4. **کار پس از تحصیل:** - بعد از پایان تحصیلات، بسیاری از دانشجویان به افراز حرفه‌ای خود در آلمان ادامه می‌دهند. بسته به شرایط، می‌توانند در آلمان کار کنند یا اقدام به درخواست اقامت کاری نمایند.5. **سیستم سلامتی و زندگی:**- آلمان دارای یک سیستم سلامتی عالی و شرایط زندگی مناسب است. شهرهای بزرگ آلمان، مراکز فرهنگی و تفریحی فراوانی دارند.قبل از شروع هر مرحله‌ای، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به آلمان را بررسی کنید. همچنین، مشاوره از مراجع معتبر مهاجرت و تحصیل در آلمان می‌تواند به شما در این مسیر کمک کند.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران