تعداد بازدید : 1760678
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۱/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۵/۱۴ ۱۹:۰۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۳۰ ۱۳:۴۲:۰۳
(ویرایش)

زهره جون گلم ببخشید.اکه جواب  ندادم چون واقعا بلد نیستم‌ کار خاصی بکنم.فقط تا جایی که میتونم بهش مخبت میکنم و احترام میزارم‌.شایدم دلیل اینکه اینهمه سال با مشکل جنسیم کنار اومده همین بوذه‌.ولی خودم بیش از اندازه ادم بی سیاستیم

۱۳۹۴/۵/۱۴ ۱۹:۵۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۵ ۱۴:۱۳:۳۹
(ویرایش)
سلام ب همه دوستان .خانم پاشاجان وبلاگ زیبایی داری وامیدوارم همیشه اینقدرعاشق هم بمونین ودرکنارهم خوشبخت باشین.فقط سعی کن زیاد وهرد جزییات نشی گلم .یجورایی حس میکنم همسرم خیلی شبیه همسر شماست ازنظررفتارمیگم اونم زیادی صبورومهربونه وزیادی لوسم کرده ولی جلوی کسی دوس نداره زیادی بهم ابرازعلاقه کنه منظورم لفظی هسش ولی توخونمون خیلی خیلی ....خدایی یه مرد نمونه هسش ولی خیلی وقتا اذیتش کردم ...ایشا. ..همه درکنارعشقشون زندگی پرازعشق وداشته باشن
●رابطه ها دردوحالت قشنگ میشوند
اول پیداکردن شباهت ها
دوم احترام گذاشتن به تفاوتها●
۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۰:۱۷:۰۰
(ویرایش)
زهره جان عزیزم من متولد ۷۴ هسم والان یک ساله ک عروسی کردم ویک سال قبلش هم عقد بودیم .درموردسوالتم من خودم سیاست بلد نیستم ولی چیزی ک میدونم اینه ک خــــــــــودمم وهمسرم همینجوری وبه قول خودش نی نی کوچولو ساده خودم دوسم داره .بنظرم اگه یه مرد واقعا درحد فداکاری وعشقشو دوس داشته باشه وعاشقش باشه همه جوره درخدمتت هست وزندگی روبرات بهشت میکنه .ودرکنارشم بادوس خوبم موافقم ک گف باید اعتمادشو جلب کنی وهیچ وقت سعی نکنی فقط یه طرفه انتطارداشته باشی یعنی اینکه فقط بخوای اون براتو همه کاربکنه وهرچی توگفتی بی چون وچرا قبول کنه وسعی کنی همیشه خاسته هات برخلاف اقتدارهمسرت نباشه .بنظرمن زن افریده شده بدا نازکردن ونازشو کشیدن ومرد هم برای اینکه اقتدارداشته باشه به معنای واقعی مرد باشه امیدوارم خوشبخت باشی جیگر
اول پیداکردن شباهت ها
۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۰:۴۵:۵۳
(ویرایش)

قربانت عزیزم..زهره جونم‌.بووووووووس

۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۱:۵۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۷ ۱۲:۰۱:۵۵
(ویرایش)
سلام ممنون خانوم ها . افتاب جون چه خبر سونوگرافیتو نشون دادی
خدایا دست هامو رها نکن من همیشه به تو محتاجم .
۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۲:۰۵:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۷ ۱۲:۰۱:۵۵
(ویرایش)
نوا جون ممنون عزیزم بهتره
خدایا دست هامو رها نکن من همیشه به تو محتاجم .
۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۲:۲۹:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۰۰:۰۷:۴۳
(ویرایش)
سلام طناز جان عزيزم رفتم نشون دادم دكتر گفت همه چيزت خوبه خودت مشكلي نداري اگه تا سه ماه ديگه خبري نشد شوهرت بايد ازمايش بده
گفت خداي من همونيه كه من ميخوام انشا... منم هموني باشم كه خدام ميخواد.
۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۲:۴۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۰۰:۰۷:۴۳
(ویرایش)
زهره جان عزيزم من متولد سال 66 هستم ووارد چهرمين سال زندگيم شده با اينكه ميتونم به جرات بگم حدود 90 درصد اخلاقامون شبيه همه ولي خب بالاخره تو اين چند سال مشكلايي بوده ولي باصبر و حوصله حلش كرديم فقط اين اواخر به خاط تنهايي بيش از حد من خودم يكم صبرم كم شده ولي دوباره دارم سعي ميكنم به حالت عادي برگردم چون احساس ميكنم زمانايي كه من اروم و مهربونتر بودم شوهرمم خيلي اروم بود البته از انصاف نگذريم تو اين شرايطم اون خيلي خيلي اقايي كرده .در كل ميخوام بگم بايد نقطه قوت و ضعفشو بدست بياري و بتوني زندگي رو بگيري دستت ميدوني هميشه سياست يه زنه كه زندگي رو حفظ ميكنه سياست به قول دوستمون رفتار و حرف زدن عاقلانس نه خداي نكرده دو رويي ولي تجربه اي كه خودم بدست اوردم زهره جون لج ولج بازي افت زندگيه فدات شم خودت كمك متوجه ميشي كه چيكار بايد بكني چون هر زندگي نسخه مخصوص خودشو داره اميدوارم هميشه خوشبخت و شاد وسالم باشي خانووووومي
گفت خداي من همونيه كه من ميخوام انشا... منم هموني باشم كه خدام ميخواد.
۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۳:۵۸:۳۵
(ویرایش)

بچه ها یه سوال دندونپزشکی دارم.خخخخخخ.ممکنه دندونیرو که پر کردی و موادش  بعد مدتی ریخته و توش خالیه.ازش خونابه بیاد.یا با مک زدن خون بیاد؟!!فکرمو مشغول کرده.واینکه عصب کشی شده موقع پرکرنش دپباره احتیاج به عصب کشی داشته باشه؟مدتیه موادش ریخته موقعی که چی داغ میخورم بعضی وقتا اذیت میشم.یعنی عصب داره؟و خونه از اون دندونه میاد؟

۱۳۹۴/۵/۱۴ ۲۳:۵۹:۲۲
(ویرایش)

بچه ها یه سوال دندونپزشکی دارم.خخخخخخ.ممکنه دندونیرو که پر کردی و موادش  بعد مدتی ریخته و توش خالیه.ازش خونابه بیاد.یا با مک زدن خون بیاد؟!!فکرمو مشغول کرده.واینکه عصب کشی شده موقع پرکرنش دپباره احتیاج به عصب کشی داشته باشه؟مدتیه موادش ریخته موقعی که چی داغ میخورم بعضی وقتا اذیت میشم.یعنی عصب داره؟و خونه از اون دندونه میاد؟

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۰:۰۹:۰۱
(ویرایش)
زهره جان عزیزم به هیچ وجه همسرت رو بامردای دیگه مقایسه نکن چه درمقابلش چ برای خودت این اصلا درست نیس باعث میشه احساس کنی ک همسرت برات کم میزاره یا اونجورک باید دوست داشته باشه وهواتو داشته باشه نداره درحالی ک واقعا اینطور نیست ومطمعنا تورو خیلی هم دوس داره مردا باهم فرق دارن قرارنیس شبیه هم باشن عزیزم همیشه ویژگی های خوب همسرتو برای خودت پررنگ نشون بده وکارایی ک تو دوس داشتی واون انجام نداده رو هم نهدیده بگیرومثبت ببین عزیزم .هیچ کسی وجودنداره ک خو زندگیش مشکل نباشه ولی باوجود عشق ومحبت همش درست میشه
اول پیداکردن شباهت ها
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۰:۱۸:۵۱
(ویرایش)
زهره جان عزیزم به هیچ وجه همسرت رو بامردای دیگه مقایسه نکن چه درمقابلش چ برای خودت این اصلا درست نیس باعث میشه احساس کنی ک همسرت برات کم میزاره یا اونجورک باید دوست داشته باشه وهواتو داشته باشه نداره درحالی ک واقعا اینطور نیست ومطمعنا تورو خیلی هم دوس داره مردا باهم فرق دارن قرارنیس شبیه هم باشن عزیزم همیشه ویژگی های خوب همسرتو برای خودت پررنگ نشون بده وکارایی ک تو دوس داشتی واون انجام نداده رو هم نهدیده بگیرومثبت ببین عزیزم .هیچ کسی وجودنداره ک خو زندگیشمشکل نباشه ولی باوجود عشق ومحبت همش درست میشه
اول پیداکردن شباهت ها
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۰:۳۰:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۷/۱۰ ۱۶:۳۷:۲۹
(ویرایش)

نوا جون اگه خوب پر نکرده باشه بازم شاید نیاز به عصب کشی داره
خنه شاید از لثه ت میاد برو دکتر نشون بده.اگه مواد دندونت ریخته بعد یه مدت چرک میکنه باد میکنه حتما برو پرش کن قبل اون یه عکس کامل از دندونات بگیر دکتر نگا کنه می فهمه از عصبت مونده یا عصب کشی کامل بوده

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۰:۳۵:۲۳
(ویرایش)

ممنون فاطیمای گلم.حتما باید فردا برم.سابقه جراحی لثه ها دارم.میترسم بیماریه برگرده

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۰:۳۵:۲۸
(ویرایش)

ممنون فاطیمای گلم.حتما باید فردا برم.سابقه جراحی لثه ها دارم.میترسم بیماریه برگرده

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران