تعداد بازدید : 1760682
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۱/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۰:۳۸:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۷/۱۰ ۱۶:۳۷:۲۹
(ویرایش)

زهره جون تو اگه میدونی با چشم گفتنت خیلی از مشکلاتت حل میشه و آقاتون خوشحال خب چشم بگو چه ایرادی داره؟چشم بگو حالا خواستی بعضی مواقع انچیزی که خودت میخوای رو انجام بده

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۰:۴۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۷/۱۰ ۱۶:۳۷:۲۹
(ویرایش)

نوا جونی حتما برو ایشالا که چیزی نیست ولی دست دست نکن برو

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۹:۱۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۵ ۱۴:۱۳:۳۹
(ویرایش)
اره زهره جون عزیزم حتما حتما سعی کن ک خودتو عوض کنی میدونم ک تو دوس داری شوهرتم ی تغیراتی بکنه ولی هول ازخودت شروع کن باورکن لجبازی وغرورت فقط وفقط خودت واذیت میکنه گلم وهیج وقت به اون چیزی ک میخای نمیرسس وزندگیتو تلخ میکنی .با خودت رو راست باش عزیزم اگه شوهرتو دوس داری پس باید بدوتی ک لجبازی کردن نباید توی زندگیت جا داشته باشه بخصوص ک همسرت این روش ونمیپسنده .عزیزم یه مدت اصلا باهاش کل کل نکن وقتی میاد خونه لباس مرتب بپوش وسلام وخسته نباشید بهش بگو بعدشم یه مدت کاری به کارش نداشته باش .قربون اون اشکات برم ک واقعا حیف بریزه .پس قرارمون شد محــــــــــبت کردن به اقای همسر
●رابطه ها دردوحالت قشنگ میشوند
اول پیداکردن شباهت ها
دوم احترام گذاشتن به تفاوتها●
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۹:۱۷:۳۳
(ویرایش)
دلارا جان صبح توهم بخیرعزیز
اول پیداکردن شباهت ها
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۹:۲۶:۱۴
(ویرایش)
بچه ها میشه منم راهنمایی کنید بتونم ی رنگ قشنگ به موهام بزتم ک پشیمون نشم الان رنگ موهام مشکی هسش صورتمم سفیده میخام یه رنگی بزارم ک به صورتم بیاد وزیادی هم زنونه نشونم نده موهامم بلنده اخرین باری ک رنگ گذاشتم پارسال عروسیم بود وواقعا بهم میومد ومحشرشده بودم
اول پیداکردن شباهت ها
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۹:۳۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۷ ۱۲:۰۱:۵۵
(ویرایش)
افتاب جون به نظرم حالا برین شوهرتم ازمایش بده بی خودی چرا منتظر بمونین
خدایا دست هامو رها نکن من همیشه به تو محتاجم .
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۹:۴۷:۴۸
(ویرایش)
فدات شم دلاراجان .ن زیاد تیره ن زیاد روشن یه رنگ ترکیبی بود من زیاد ازرنگ واینجورکاراسردرنمیارم !!!!
اول پیداکردن شباهت ها
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۰۹:۵۱:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۷ ۱۲:۰۱:۵۵
(ویرایش)
زهره جون این چیرها پیش می اد ولی باید تجربه بشه برات که دیگه کم کم دستت بیاد نذاری کار به این جاها برسه . به نظرم برو پیشش با مهربونی بهش بگو عزیزم ببخش منو که ناراحتت کروم منم تو رو می بخشم تا با هم مثل قبل خوب باشیم بگو عزیزم ارامش من با حضور توه وقتی سر کاری دلم بدات تنگ می شه می ای خونه ارامش می گیرم حالا یه بحثی شده هر دو کم بیش مقصر بودیم ولی دلم می خواد هر زمان از هم ناراحت بودبم با حرف زدن حلش کنیم یا هر چی ولی خونه رو ترک نکنیم بگو عزیزم بهم قول بده در بدترین دعواها کنار هم بخواببمو شب به خیر فراموش نشه بعدش بوسش کنو حسابی زبون بریز و روزهای خوبتونو یادش بیار
خدایا دست هامو رها نکن من همیشه به تو محتاجم .
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۰:۳۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۰:۵۱:۳۲
(ویرایش)

چیزی که مردا از زن و زندگیشون میخوان اینه که زنشون اونارو به عنوان یه مرد و یه قهرمان تو زندگی باورشون داشته باشن اینطوری هم از زنشون حساب میبرن...دورو اطرافم خیلیهارو میبینم که از همون اول زندگی شوهرا توجه چندانی به زنا ندارن یه حسنی که دارم اینه که راحت میتونم حرفای دلمو به زبون بیارم و شوهرمو جذب کنم مثلا یه وقت که داشت از سرکار میومد میدونستم میره حموم رفتم یه نامه نوشتم و توش به شوهرم گفتم که من به وجودت افتخار میکنم از اینکه هیچی واسم کم نمیذاری بهترین مرد دنیایی قهرمان زندگی منی و از این حرفا..و نامه رو بستم به شیر حموم! وقتی که خوندش اونقد ذوق کرد که تا الان ندیده بودم اینقد خوشحال شه از اون موقع بیشتر هوامو داره و بهم اهمیت میده...شاید خیلیها فکر کنن این کار مرد رو پررو میکنه چون منم همچین حسی داشتم واسه همین بهش گفتم وقتی میبینم اینقد واسم ارزش قائلی حس میکنم مرد من یه قهرمانه...

وقتی چترت خداست، بگذار ابر سرنوشت هرچقدر میخواهد ببارد...
خداجونم متشکرم زندگی بروفق مراد است....
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۰:۵۱:۰۵
(ویرایش)

شوهرم یه رفیق داره که واسطه ازدواج ما بودن خودشم نامزد داره شهریور عروسیشونه..دختره متولد77

همش باهام درد و دل میکنه میگه که شوهرش سرد و خشکه احساس نداره یه روز که داشت به شوهرش

اس میداد بهش گفتم که چه چیزایی بگه...مثلا شوهرش میگفت سلام خوبی؟اونم میگفت مرسی خوبم!!!

بهش گفتم شوهرت الان خسته است بهش اس بده بگو مرد باغیرت و پرکارم خسته نباشی...

اونم اینو نوشت و واسه شوهرش فرستاد...شوهرش جواب داد که فدات بشم من زودمیام خونه

وقتی شوهرش این جوابو داد دختره تعجب کرد! دختره توی جواب شوهرش داشت مینوشت که باشه زودبیا!!!

من بهش گفتم باشه زودبیا چیه خیلی سرده!برای شوهرت بنویس:لحظه شماری میکنم واسه دیدنت آخ که دلم

واسه بغلت تنگ شد زودتر بیا آرامش دل من...

اونم اینو نوشت و واسه شوهرش فرستاد..شوهرش ذوق کرد و جواب داد:جونم برات درمیره برات میمیرم چشم زود میام خوشکلم!

دوستم از تعجب داشت شاخ درمیاورد که شوهرش اینارو بهش گفت اومد

چند دقیقه ای اس دادن و من به دوستم گفتم چیابگه..

خلاصه شوهرشم باگرمی و احساسات جواب میداد دوستم اومد محکم بغلم کرد وتشکر کرد و

روز بعدش واسم تعریف میکرد که شوهرش باچه ذوقی اومد خونه و بهش گفت از این به بعد

همیشه ازاینجور حرفابزن! دوستمم کلا پیامایی که گفتم بفرسته رو داشت میخوند

تا روش نوشتنش رو یاد بگیره آخه همیشه خیلی سرد جواب میداد...

اینطوری معلوم شد که مردا راحت با زبون حسشون بالامیره نه اینکه الکی زبون بریزیم اینکه بتونیم

حرفای دلمون رو به بهترین شکل تو قالب ادبیات بچینیم عالی میشه

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۰:۵۹:۰۰
(ویرایش)

محبت زیاد هم خوب نیست

مرد باید ترس از دست دادن زن رو داشته باشه مثلا وقتی یه قهری ناراحتی چیزی پیش اومد وتقصیر

مرد بود زن تحت هیچ شرایطی واسه آشتی پیش قدم نشه حتی اگه مرد قد و مغرور باشه پیش قدم نشه

ولی بازم صبر لبریز میشه و خود مقصر پیش قدم میشه ولی متاسفانه خیلی از خانوما تحمل ندارن

و زود پیش قدم میشن! باید صبور بود...من وقتی باشوهرم قهر میکنم حالاتقصیرهرکدوممون باشه

اون زود میاد پیش قدم میشه اجازه نمیده یکم بشه من برم پیش قدم بشم..ولی منم زیادی اخلاقم بده

خیلی لجبازم باید خوب شم آبان19سالم میشه ولی عین بچه هاست رفتارم

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۱:۳۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۳۰ ۱۳:۴۲:۰۳
(ویرایش)

سلام دوستان.حال همگی خوبه؟معصوم جان.مسی ارغوانی رنگ گرم و قشنگیه که به پوست روشن خیلی میاد و روشنترشم میکنه.عسلی زیتونی.و اگه تیره تر میخای رنجای فندقی قشنگه.اگه روشنم میخای دودی طلایی هم قشنگه.ولی مسی ارغوانی سنو بالا نمیبره و یه رنگ عروسکیه شیکه.رنگای نسکافه ای که یه کوچوللو نارنجی قاطیش بشه هم خیلی خیلی قشنگ میشه.

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۱:۴۴:۲۹
(ویرایش)
افرین خانم پاشو ک به دوستت کمک کردی وبهش یاددادی ک باید چطور رفتارکنه .ن عزیزم اتفاقا بنظرمن همونطوربچه بمون شوهرمنکه عاشق همین رفتارامه ومیگه توهرکاری هم بکنی من یه لحظه هم دلم نمیاد از دستت ناراحت شم بعضی وقتا حرصم ازاین صبوریش درمیاد وی کارایی ازعمد میکنم ک ناراحتش کنم ولی اون همیشه باروی خوش باهم رفتارمیکنه اخرسرمجبورمیشم بگم وای یعنی تو ناراحت نشدی اگه من جای تو بودم ...ولی همیشه میدوه دنبالمو بغلم میکنه ومیگه وروجک من هرکاریم بکنه اقاش ازدستش ناراحت نمیشه اصلامگه اقاش میتونه بهت ی اخم کوچولو کنه ...عاشق همین دوس داشتناشم ایشا...همیشه عشقمون اتشی باشه !خخخ
اول پیداکردن شباهت ها
۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۱:۴۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۴/۶/۳۰ ۱۳:۴۲:۰۳
(ویرایش)

خانم پاشا بازم بهت میگم اول زندگی شورو شوق زیاده .کاری بکن همیشه نازکش بمونه.خستش نکن گلم.زندگی تو خونه خودت با زندگی تو خونه بابات فرق داره خیلیم فرق داره.مسعولیت خانم خونه داشتن حساسه..ناز خریدن نیاز زنه.ولی باید به شوهرتم توجه کنی یک طرفه نباسه.هیچ ایرادی. نداره وقتی مقصر تویی خودت برا اشتی پیش قدم بشی.چه مستقیم با یه بوس چه غیر مستیم خودتو به خاب بزنی و بچسبی بهش.خخخخخخخخ.تا طاقت نیاره و بیاد پیشت.

۱۳۹۴/۵/۱۵ ۱۱:۵۳:۴۹
(ویرایش)
دلاراجان اره باید همین کاروکنم .سلام نواجان الهی فدات شم فک کنم پیشنهاد خیلی خوبیه مرسی عزیزم
اول پیداکردن شباهت ها
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031