تعداد بازدید : 947655
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۲:۰۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۹ ۲۲:۲۱:۲۳
(ویرایش)

تبریک به دوستانی ک بانو شدن 

منتظر بقیه ایم زودتر خبر خوش بدن blink

خدایا به امید تو
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۲:۱۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

2mm جان

تو نزدیکی دردناک مشکل اگه انقباض باشه راهش کگل و تمرین با دیلاتوره تا انقباض از بین بره ولی اگر اشکال از خشکی واژن و مسایل دیگه باشه باید تشخیص داده بشه و درمانهای خودشون انجام بشه.

پیش نوازی قبل از نزدیکی هم مهمه.

کگل هم کوتاه و بلند داره و در روز 15 تا 20 بار هر کدوم رو انجام بده.

امیدوارم مشکلت حل بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۲:۴۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۶:۳۶:۳۹
(ویرایش)

خیلی ممنون از پاسخگویی سرور عزیزم خانم خیابانی گرامی باید اراده کنم وبه زودی بیام مطبتون ان شاء الله مشکلم به راحتی حل بشه فدای شما

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۶:۰۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۵:۲۳:۳۴
(ویرایش)

خانوم خياباني يه مبلغ خيلي ناقابل واريز شد😊

من عاشق همسرم هستم
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۶:۵۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

سلااااااام خانم دکتر مهربون

یه سوال داشتمanim2-smilies-azardl3.....زمان عوض کردن سایز دیلاتور کی هست؟

منظورم اینه که چ حالت هایی رو باهاش انجام بدم ک بفهمم باهاش راحت شدم تابرم سایز بعدی؟blink

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۶:۵۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام

دقایقی پیش منم بانووو شدمanim2-4d564ad6

آخرین سایزی که تمرین کردم دیشب بود ۷/۵_۹

قصد معاشقه با انگشت همسرم داشتیم که ناخواسته منجر ب اقدام شد ..سایز همسرم ۱۴ بود درحال نعوظ کامل و تا انتها حدودا ده دقیقه داخل واژنم بود ی کمی هم درد داشتم و عقب جلو هم کرد... ولی ارزشش رو داشت

خیلی خوشحالم و اصلا باورم نمیشهanim2-40

از مریم جون ,سلما جون ,خانم خیابانی عزیز و خانم تقوایی گل و همه دوستان و عزیزانی که ب من کمک کردن تا راحت بانو بشم تشکر می کنم

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۶:۵۹:۳۱
(ویرایش)

بچه ها من هفته پیش ک از پیش خانم دکتر اومدم 2 روز تمرین کردم

بعد پری شدم الان سه روزه پریم تموم شده  تقریبا روزی 1 ساعت تمرین دارم ولی تا سایز 9 ک الان رسیدم خیلی سریع پیش رفت درد نداشتم برای وارد کردن دیلاتور .

فقط اینکه میخواستم بپرسم شمام برای وارد کردن دیلاتور اونو باچرخوندن وارد میکنین ؟happymuch anim2-21چون من نمیتونم با فشار یهو وارد کنم یواش با چرخوندن وارد میشه ولی بعدش راحت عقب و جلو میشهblink

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۷:۰۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۷ ۱۴:۴۲:۲۱
(ویرایش)

تبریک میگم ریزان جان آفرین بانووووو 

هرچه ام با تو زیباترم عشق خوبم
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۷:۰۳:۰۲
(ویرایش)

تبریک میگم عزیزم floweranim2-thanksanim2-smiliess8

خوش ب حالت انشااله یه روزی ام  برای ما باشهvalentine

ولی چطور تمرین تا سایز 9 بعد واسه اقدام سختت نبود سایز همسرت؟

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۷:۱۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

این شما و اینم بانوی امروووووز anim2-4d564ad6

Rizan بانووووووanim2-thanks

خیلی خیلی بهت تبریک میگم، شاد باشیanim2-thanks

عدد 387  و بذار جلوی اسمت بانو جانanim2-ad54ad

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۷:۱۵:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Elham.a

اره دقیقا دیلاتور با چرخش بهتر وارد میشه anim2-ad54ad

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۷:۲۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سپاس ترنم جان، الهام جان،ماه پیشونی جانflower

الهام جون یک ماه پیش همسرم سر آلتش رو وارد واژنم کرد و تا ختنه گاه یا کمی بیشتر وارد شد ولی نذاشتم ادامه بده و گرنه شاید همون موقع بانو شده بودم و اینکه حدودا یک یالی میشه که در حین معاشقه همسرم انگشتش رو وارد واژنم می کنه و خیلی راحته

در ضمن آلت خیلی راحت تر از دیلاتور وارد میشه چون اون موقع تحریک میشم و واژن شل میشه

عید امسال هم بازم ی اقدام نصفه نیمه داشتم که آلت تا نیمه وارد شد ولی ترس نذاشت ادامه بدم با اینکه درد نداشتم

امیدوارم بزودی شما هم بانو بشی گلم

به به چه عدد نصیبم شد هوررراanim2-4d564ad6

هر چند دوس داشتم ۳۹۳یا ۳۹۵ متعلق ب من باش

خدایا صد هزار مرتبه شکرت

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۸:۳۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۲۳:۳۸:۲۳
(ویرایش)

سلام و خسته نباشيد به خانم خيابانى و بقيه دوستان خوب كه به ما كمك ميكنن، من خردادماه درمان شدم ، و به طور نا خواسته تير حامله شدم كه بعد ٢ ماه به دليل توقف رشد توى ٧ هفته مجبور به سقط شدم ، با قرص سقط كردم ، بعد اون حدود ١ ماه رابطه نداشتم ، ولى بعدش دوباره با همون سايز قبلم كه ١٣ بود تمرين كردم و راحت بودم هيچ مشكلى نداشتم ، تا اين كه به خاطر بهم ريختن هورمونام ١ ماه دكتر بهم ياسمين داد كه كل ماه به خاطر قرص لكه بينى داشتم و رابطه نداشتم ، الان كه پريودم تموم شده و دوباره مى خوام اقدام به باردارى كنم متاسفانه نمى تونم دخول داشته باشم ، معذرت مى خوام ورودى واژنم مى سوزه اجازه وارد كردن ديلاتور و نميده ، چند بار تمرين كردم به زور چون مجبورم اقدام كنم اما دخول كامل نتونستم داشته باشم ، تروخدا كمكم كنيد .، خيلى كلافه هستم ، چه كارى براى سوزش ورودى واژنم كنم 

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۸:۳۰:۴۰
(ویرایش)

سلام و خسته نباشيد به خانم خيابانى و بقيه دوستان خوب كه به ما كمك ميكنن، من خردادماه درمان شدم ، و به طور نا خواسته تير حامله شدم كه بعد ٢ ماه به دليل توقف رشد توى ٧ هفته مجبور به سقط شدم ، با قرص سقط كردم ، بعد اون حدود ١ ماه رابطه نداشتم ، ولى بعدش دوباره با همون سايز قبلم كه ١٣ بود تمرين كردم و راحت بودم هيچ مشكلى نداشتم ، تا اين كه به خاطر بهم ريختن هورمونام ١ ماه دكتر بهم ياسمين داد كه كل ماه به خاطر قرص لكه بينى داشتم و رابطه نداشتم ، الان كه پريودم تموم شده و دوباره مى خوام اقدام به باردارى كنم متاسفانه نمى تونم دخول داشته باشم ، معذرت مى خوام ورودى واژنم مى سوزه اجازه وارد كردن ديلاتور و نميده ، چند بار تمرين كردم به زور چون مجبورم اقدام كنم اما دخول كامل نتونستم داشته باشم ، تروخدا كمكم كنيد .، خيلى كلافه هستم ، چه كارى براى سوزش ورودى واژنم كنم 

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۸:۳۱:۳۴
(ویرایش)

حتى با سايزاى كوچيكم راحتم با ١٣ هم همين طور فقط سوزشش اجازه دخول كامل نميده

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728