تعداد بازدید : 945862
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۷ ۱۳:۴۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۷ ۱۲:۴۰:۵۰
(ویرایش)

لازمه بگم سال گذشته همين موقع 160 نفر بانو شده بودن و خانم من تا سايز 12 پيش رفته بودن و الان يكسال گذشته و ما هنوز نتونستيم و تعداد افرادي كه مشكلشون حل شده به 426 رسيده اميدوارم خدا براي هيچ بنده اي نخواد هيچوقت به جدايي فكر نكرده بودم ولي الان...

خانم خياباني كاش حضوري نيومده بوديم خدمتتون چون تنها اميدي كه داشتيم اين بود با مراجعه حضوري مشكلمون حل بشه اما نشد و واقعا موندم چكار بايد بكنيم

انجا كه عشق فرمان مي دهد محال سر تسليم فرو مي اورد
۱۳۹۶/۱/۸ ۱۲:۴۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام 

خستگی ناپذیر شما که سه سال برای این مشکل و نجات زندگیت صبر کردی و به خاطر علاقه به همسرت تحمل کردی ناامید نشو. با همسرت صحبت کن و بهش اطمینان بده که میشه. باورش رو تغییر بده. چند تا نکته به نظرم رسید امیدوارم بتونه بهتون کمک کنه.

1- شما سعی کنین دیلاتور رو براش وارد کنین تا کم کم ترسش از نفر دوم از بین بره و با شما احساس راحتی کنه. مثلا از سایز 10 شروع کنین و هر روز یه سایز رو تمرین کنین تا باهاش راحت بشه.

2- کارهایی که قبل اقدام مفیده مثل دوش آب گرم و معاشقه طولانی و استفاده از ژل فراوان و  تمرین با آخرین سایز دیلاتور رو حتما انجام بده و بعد سعی کنین با آلت حالت تمرینی داشته باشین.

3- در حالت زن رو اقدام داشته باشین و همسرتون فکر کنه داره با دیلاتور تمرین می کنه و همه چیز در اختیارش باشه مثل حالت تمرین.

4- تا هر جایی که داخل میشه همونجا نگه داره و فقط کگل کنه و نفس های عمیق بکشه و سعی کنه خودشو شل کنه.

5- اگر دفعه اول یه سانتش وارد شد ناامید نشین و با فاصله کمی دوباره امتحان کنین و سعی کنین بیشتر داخل بشه . 

فقط مطمین باشین حتما درمان میشه و ناامیدی وجود نداره. شاید چند بار اقدام نصفه بشه ولی در آخر وارد میشه. بازم دوستان دیگه تجربه ای داشتن حتما اینجا میگن. امیدوارم موفق باشین. منتظر خبرهای خوبتون هستیم.anim2-a2d3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۸ ۲۰:۵۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۱۹:۱۷
(ویرایش)

عزیزم من یه تصویر از دیلاتور و پوزیشن انجام تمرین میخوام چکار کنم

۱۳۹۶/۱/۸ ۲۱:۱۱:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۱۹:۱۷
(ویرایش)

من هرروز که تمرین دارم شب هم با شوهرم نزدیکی داریم اما بدون دخول،و حین نزدیکی من از ترس اینکه مبادا آلت شوهرم وارد واژنم بشه به شدت خودم رو منقبض میکنم.بنظرتون باید چکار کنم آیا این ترس و انقباضات در ارتباط با شوهرم درحالیکه این روزها درحال تمرین هستم باید چکار کنم

۱۳۹۶/۱/۹ ۰۷:۱۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام مجدد دوستان

سودا جون آخه من درواقع چیزی که باعث ترس و همچنین شاید یه بخشی عدم دخول میشه پردمه...چون ضخیم هم هستش...حتی ترس و تنبلی برای تمرین هم دارم

من چندبار مطب خانم خیابانی رو گرفتم دوستان...کسی میدونه ممکنه علت برنداشتنشون چی باشه!؟

میشه یه بار دیگه شماره رو بهم بدید!؟

۱۳۹۶/۱/۹ ۰۷:۵۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۴ ۱۶:۰۳:۲۱
(ویرایش)

سلام خستگی ناپذير. آفرين به شما که داری برای درمان همسرت تلاش میکنی و مطمئن باشید که به هدفتون میرسین.

من وقتی برای تمرین به سایز 12و13رسیدم از شوهرم خواستم بیاد و آلتش رو عین دیلاتور خودم وارد کردم که ترسی نباشه. بهشم گفتم فشاری وارد نکنه مگه زمانی که خودم بگم.ژل لوبریکانتم هم به خودتون و هم همسرتون بزنین که خیلی تاثیر داره.حل میشه حتما چون برای من اینکار این يه محال بود اما خدا و لطف دوستان و اراده خودم به ممکن تبدیل شد.

۱۳۹۶/۱/۹ ۱۲:۲۸:۳۲
(ویرایش)

سلام روز همگی بخیر و شادی

رویا جان پوزیشن های تمرین دو جوره:

یکی حالت زن رو : که به حالت دستشویی میشینی و در این حالت دیلاتور رو وارد می کنی.

دوم حالت زن زیر: که دراز میکشی و پاها رو خمیده و از هم باز قرار می دی و یا به دیوار تکیه می دی و پاها رو باز می کنی و از زانو یکم خم می کنی. 

برای ساخت دیلاتور هم ایمیلت رو بذار تا برات تصویرش رو بفرستم.

عزیزم اشکالی نداره که با همسرت معاشقه داشته باشی. فقط سعی کن تو رابطه ات انقباضت رو کنترل کنی و بر ترست غلبه کنی. تو سایزای بالاتر 11 و 12 حتی می تونی به صورت تمرینی با آلت هم کار کنی . حتی می تونی  دیلاتور رو بدی همسرت برات وارد کنه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۹ ۱۲:۳۴:۲۲
(ویرایش)

بانوی تابستان ببین درسته همه ما دلیل ترسمون پرده و وارد شدن یه جسم خارجی داخل واژنمون هست. اما باید با تمرین از سایز های پایین بر این ترس غلبه کنیم تا موفق بشیم. اکثر کسایی که اینجا درمان شدن از پاره شدن پرده می ترسیدن اما بر ترسشون غلبه کردن. تو هم توکل کن و با انگیزه تلاش کن که بتونی انجامش بدی. با وارد شدن یه گوش پاکن و دیلاتور کوچیک هیچ مشکلی نه به پرده می رسه و نه به واژن. باید ذهنیتت رو تغییر بدی. تنبلی رو بذار کنارو شروع کن. مطمئنم موفق می شی.anim2-a2d3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۹ ۱۴:۳۰:۱۶
(ویرایش)

سلام بچه ها

وااای من حتی جرات انجام تمرین رو ندارم

چیکار کنم!؟

۱۳۹۶/۱/۹ ۱۵:۰۰:۵۳
(ویرایش)

سودا جون میشه شما کمکم کنی و مسئول پیگیری تمریناتم و روحیه دادنم بشی!؟میشه تشویقم کنی!؟

۱۳۹۶/۱/۹ ۱۵:۳۱:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۴ ۰۵:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام سواداجان من در حال تمرین با دیلاتور دور7سانت هستم یه سوال داشتم من داخل دیلاتور از گوش پاکن استفاده کردم تا محکم بشه خواست بدونم کارم درسته؟anim2-21

۱۳۹۶/۱/۹ ۲۰:۰۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۸:۴۸:۰۱
(ویرایش)

سلام خانوما  

۵ ساله ازدواج کردم و دقیقا مراحلی که شما طی کردینو داشتم.😔من پیش دکتر سکس تراپ رفتم و تمرینات با سوآپ و انگشت انجام دادم ولی باز نتونستم رابطه داشته باشم.وقت کمی برای تمرین دارم.گاهی تمرین میکنم.با دیلاتوری که فرمودین با دستکش و پنبه بسازیم.دستکش سایز متوسط که شصتش با پنبه پرکردم میتونم تا طول ۱۰سانت وارد کنم.مرحله بعد چکار کنم؟ابعاد دیلاتوری که میگین متوجه نمیشم.اگه لطف کنین عکساشا برام میل کنین.🙏🏻

۱۳۹۶/۱/۹ ۲۰:۴۶:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

سلام سال نو همگی مبارک...بانوی تابستان عزیز...اولا انشالله بانوی بهاار باشی❤

عزیزم عکس واژن رو سرچ کن ک اشنایی با دستگاه تناسلی خودت پیدا کنی...بعد اینکه چندین روز تو ایینه واژنت رو نگاه کن.همه ما مثل همیم..ترس های واهی...اما باید درک کنی ک اون تو هیییچ خبری نیست

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۶/۱/۹ ۲۰:۴۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

آنا جان

عزیزم

خوش امدی

سایز های بالاتر رو بساز..وقتی اول راه اینقد وارد میکنی یعنی ۶۹درصد مشکلت حله...اما هرررررر روز تمرین کن دو تا یک ساعته

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۶/۱/۱۰ ۰۰:۵۶:۱۴
(ویرایش)

بانوی تابستان تو شروع کن به تمرین و با انگیزه پیش برو. ما هم پشتتیم و بهت روحیه می دیم حتما. حتما عزیزم شروع کن و بیا اینجا گزارش تمرینت رو هر روز بگو. اتاق روحیه هم هست  که اونجا بچه ها می تونن خیلی انگیزه بدن. 

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران