تعداد بازدید : 949309
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۲۵ ۲۳:۲۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۹ ۱۲:۵۶:۱۱
(ویرایش)

سلام

عزیزم بعد از تمرینات کامل وقتی که بانو بشیم دیگه انقباضات برنمیگرده؟یا تو دوران بارداری یا بعد از زایمان چطور؟

۱۳۹۵/۷/۲۵ ۲۳:۲۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۹ ۱۲:۵۶:۱۱
(ویرایش)

سلام

عزیزم بعد از تمرینات کامل وقتی که بانو بشیم دیگه انقباضات برنمیگرده؟یا تو دوران بارداری یا بعد از زایمان چطور؟

۱۳۹۵/۷/۲۶ ۰۰:۲۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۵:۱۸:۰۴
(ویرایش)

سلام به مريم و سلماي عزيز. امروز با سايز ٨ (سايز قبل از پريودي)تمرين كردم حدود يك ربع. در حالت زن زير راحت راحت بودم. اما در حالت زن رو حس ميكردم ديلاتور از واژن به راحتي پايين مياد و حس كردم در اين حالت ماهيچه ها انقباض بيشتري دارن(اولين باري بود كه اين حالت زن رو را تجربه ميكردم) ايا اين طبيعيه؟ و اينكه همچنان سايز ٨ بمونم يا برم ديلاتور بعدي؟

۱۳۹۵/۷/۲۶ ۰۱:۱۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

چشم سلما جان ادامه میدم تمریناتو

سوزش رو می دونستم طبیعی هستش ولی درد رو الان که شما گفتی خیالم راحت شد، یکم نگران بودم مثه سری قبلی نشه، ممنون خیالمو راحت کردی عزیزم

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۷/۲۶ ۰۸:۲۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

سلام مهربوناlove

من دیشب بعد 4روز تمرین نکردن رففتم تمرین قبلا با دیلاتور ابتدا 5انتها 6راحت بودم اما دیشب دیدم نمیتونم رفتم سراغ ابتدا 4 اتها 5.بعدشم ابتدا 5 انتها 6 و در آخر جو گیر شدن دیلاتور ابتدا 6 انتها 7وارد کردم 15 دقیقه هم باهاش تمرین کردم اما نفسم بالا نمیمد انقد انقباض داشتم .

سلما و مریم جون من نزدیک پریودم هست همون دیلاتور اول که وارد کردم یه لکه قهوه ای رنگ کمرنگ ته دیلاتور افتاد یعنی از نزدیک بودن پریودم هست؟؟؟باید به تمرین ادامه بدم یا خیر؟؟؟چند بار این لکه رو دیدم

من میتونم
۱۳۹۵/۷/۲۶ ۱۰:۲۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۲ ۱۰:۳۵:۳۲
(ویرایش)

سلام خسته نباشید

سلما و مریم عزیز یه سوال طول دیلاتور حداکثر باید چقدر باشه من تا الان که سایز انتها 11 هستم طول دیلاتورم بیشتراز 11 نبوده. چون شنیدم طول واژن 15 سانته. حالا باید طولو بیشترکنم یا نه؟ممنون از جوابتونlove

ما میتوانیم
۱۳۹۵/۷/۲۶ ۱۱:۱۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

سلام به همه دوستان با انرژی خودمanim2-ad54adهر روز میام اینجا پیاما رو میخونم..از بانو شدنم تا حالا همون سه بار رابطه رو داشتم.چون چند روز بعد لکه بینی داشتم..بعدش هم پرید شدم و همچنان پریدمanim2-25r30wiرابطه آخری یه کم سخت بود..توی این مدت هم کگل نکردم..امیدوارم اخر هفته که پریدیم تموم میشه بتونم رابطه داشته باشم..و انقباض شرش رو کم کنهanim2-bunnyearsmileyبچه ها با تمام انرژی تمرین کنید..بانو شدن خیلی خوووووبهanim2-40کلاس دارهanim2-25r30wi

موفقیت حتمیه..فقط کافیه حرکت کنیم
۱۳۹۵/۷/۲۶ ۱۱:۱۷:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۳:۵۷:۰۵
(ویرایش)

سلام ، من بعد از چند روز ديروز تمرين كردم خيلي با سايز ٧ سانت راحت بودم باهاش ، ولي روي ديلاتور لكه ي قهوه اي ديدم كه خيلييي كم بود ، بخاطر اينه كه پريوديم نزديكه ؟؟؟ امروز تمرين كنم ؟؟؟ 

۱۳۹۵/۷/۲۶ ۱۵:۰۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلما جان و مریم جان سلام

من هفته پیش تمرینامو تا سایز 12 انجام دادم و یه کار بدی انجام دادم اونم اینکه سایز همسرم 13.5بود و رفتم اقدام و بازم کلی انقباض داشتم به حدی که اصلا نذاشتم بیشتر از چند ثانیه ادامه بده همسرم. البته نزدیک پریود بودم و قبلش موقع تمرین هم مشکل داشتم اخراش و میدونم که دلیل اینکه موفق نشدیم همین بود و روحیه بدی که داشتم .میدونم کارم اشتباه بوده و گریه و زاری هم خیلی کردم(تنبیه شدم بعدش به اندازه کافی از بس ناراحت بودم و گریه کردم) الان هم در دوران پریود هستم.تموم شد دختر خوبی میشم و با12 اگه راحت بودم 13 رو هم تمرین میکنم و میرم اقدام.فقط گفتم اطلاع بدم که بدونید تمرینامو تا جایی که تونستم انجام دادم.امیدوارم این بار با خبر خوب بیام.

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۷/۲۶ ۱۶:۲۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من با دیلاتور 8 اکیمیشم بعد ده دقیقه بعد میکنم داخل میبینم نهنمیره خیلی این حالت برام پیش میاد مثلا عالی ونرم می ره داخل بعد یک ساعت دیگه می رم تعطیل چرا آخه ؟ و این که با دبلاتوری که اولش 7 باشه میتونم انتها 9 هم بکنم داخل اما با دبلاتوری که اولش 8.5 باشه نهانگار اولش باید حتما سایر کم باشه 

۱۳۹۵/۷/۲۶ ۱۶:۲۵:۴۴
(ویرایش)

سلام بچه ها من با دیلاتور 8 اکیمیشم بعد ده دقیقه بعد میکنم داخل میبینم نهنمیره خیلی این حالت برام پیش میاد مثلا عالی ونرم می ره داخل بعد یک ساعت دیگه می رم تعطیل چرا آخه ؟ و این که با دبلاتوری که اولش 7 باشه میتونم انتها 9 هم بکنم داخل اما با دبلاتوری که اولش 8.5 باشه نهانگار اولش باید حتما سایر کم باشه 

۱۳۹۵/۷/۲۶ ۱۶:۲۶:۱۰
(ویرایش)

۱۳۹۵/۷/۲۶ ۱۶:۲۶:۳۲
(ویرایش)

۱۳۹۵/۷/۲۶ ۱۹:۴۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۱ ۱۲:۳۷:۳۸
(ویرایش)

سلام

اندازه هایی که دوستان میگن چطور محاسبه میشه؟ چطور سایز ها رو در دیلاتور تنظیم کنم؟ البته الان نزدیک پریودم و میخوام بعدش شروع کنم؟ من کلا خیلی ضعف می کنم و موقع پریود و بعدش هم ضعیف میشم. بلافاصله بعد پریود تمرینمو شروع کنم با دیلاتور مشکلی پیش نمیاد؟

خدا همیشه هست
۱۳۹۵/۷/۲۶ ۲۰:۳۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۹:۲۷:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستان ومریم وسلمای عزیزم چند وقت بود همش خونه مادرشوهرم میرفتم بعدم که سرما خوردم تمرین نکردم تاسایز دور8سانت تمرین کرده بودم اوکی شدم دیروز و امروز با سایز 9و 10تمرین کردم راحت داخل رففت فقط عقب جلو کردن سایز 10_سخت بود انگار خیلی تنگ باشه اونطور اما سوزش ودردنداشتم  2روز با این سایزا تمرین کنمبعد برم سایز 11و بعد12که آخرین سایزمه انشاا..

خیلی خوشحالم از پیشرفتم.  همسرم هم خوشحاله مدیون شما هستم دوستون دارم م م زیاااااد​​:-* :-* :-* 

خداکته منم بتونم امید بر خدا
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران