تعداد بازدید : 2328
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۴/۵
کاربران آنلاین : 0
فاطمه سارا
۱۳۹۵/۳/۳۰ ۲۱:۲۲:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰

آزمایش سلامت جنین

(ویرایش)

با سلام من در هفته 14 بارداری هستم چون عدد ان تی هشت و نیم بود پزشک منو فرستاد پزشکی قانونی برای سقط
اما قبول نکردن و گفتن حتما cvsیا امینوسنتز باید بدی
الان منتظر جواب cvsهستم ازمایشگاه گفت یک ماه طول می کشه
به نظرتون چند درصد امکان داره بچه سالم بمونه ؟

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۰۰:۳۲:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۷:۲۳:۰۹
(ویرایش)

سلام سارا جان خیلی برات ناراحت شدم چون یک ماه پیش همین اتفاق برای من افتاد توی دوازده هفتگی.وقتی برای سونو ان تی رفتم دکتر گفت قلب بچه از کار افتاده و مایع پشت گردن جنین شش سانت است و هیدرو سفالی تشخیص داد و من فرداش توی بیمارستان سقطش کردمsad ،من با پسر عمه ام ازدواج کردم تو هم مثل من با فامیل ازدواج کردی ؟

نگران نباش خدا بزرگه خدا کمکت کنه

امان شاالله که به خواست خدا سالم باش

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۰۸:۳۱:۰۰
(ویرایش)

سلام مرجان نه فامیل نیستیم ولی آزمایش سلامت جنین امکان سندروم داون تشخیص داده بود برای همینم آزمایش cvsانجام دادن ولی حرفی از هیدروسفالی نزدن نمی دونم چرا. چجوری ان تی شما کمتر بود اجازه سقط دادن ولی به من ندادن؟؟شما کورتاژ کردین؟؟سخت بود؟

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۲۳:۵۸:۳۷
(ویرایش)

سلام سارا خانم ،بچه توی هفته دوازده وقتی برای سونو آن تی رفتم قلبش دو روز قبلش خوابیده بود به خاطر اون تونستم سقط کنم در ضمن بچه من دو تا مشکل داشت هم سندروم داون هم هیدرو سفالی .بله من توی بیمارستان کورتاژ شدم نه سخت نبود چون بيهوشم کردن ،نگران نباش فقط مواظب خودت باش خدا ان شاالله بچه سالم بهت بده

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۲۳:۵۹:۲۹
(ویرایش)

سلام سارا خانم ،بچه توی هفته دوازده وقتی برای سونو آن تی رفتم قلبش دو روز قبلش خوابیده بود به خاطر اون تونستم سقط کنم در ضمن بچه من دو تا مشکل داشت هم سندروم داون هم هیدرو سفالی .بله من توی بیمارستان کورتاژ شدم نه سخت نبود چون بيهوشم کردن ،نگران نباش فقط مواظب خودت باش خدا ان شاالله بچه سالم بهت بده

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۴/۱ ۰۷:۳۵:۱۳
(ویرایش)

ممنونم مرجان خانوم که وقت گذاشتی برام.ایشلا بعد از این سلامتی باشه برات

۱۳۹۵/۴/۲ ۰۸:۴۵:۴۳
(ویرایش)

از مامای این سایت سوال کردم اما جواب ندادن چرا هر سایتی میرم سوال می کنم جواب نمیدن sad

۱۳۹۵/۴/۲ ۱۱:۰۰:۵۹
(ویرایش)

النا جان چند روز پیش هم عضو شدم هم سوال پرسیدم هر دقیقه میام چک می کنم ببینم جواب دادن یا نه ....دل تو دلم نیست 

۱۳۹۵/۴/۲ ۱۱:۰۲:۰۸
(ویرایش)

با شماره 909....هم تماس گرفتم اما موفق نشدم باید پیش شماره ای بگیرم؟؟

۱۳۹۵/۴/۵ ۰۷:۵۴:۰۴
(ویرایش)

30 خرداد سوال پرسیدم جواب ندادن.....هنوز جواب ندادن.....

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران