تعداد بازدید : 3575
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۴/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۹/۲۹ ۲۰:۴۴:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰
(ویرایش)

ممنون مرجان خانوم به امام رضا بگو ما رو هم بطلبه خیلی وقته که نرفتم

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۹/۲۹ ۲۰:۴۶:۴۳
(ویرایش)
مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۹/۲۹ ۲۳:۲۰:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۷:۲۳:۰۹
(ویرایش)

ان شاء الله به زودی زود قسمت بشه با همسر و بچه تون بريد پیش امام رضا

چشم حتماsmile

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۱:۲۸:۰۶
(ویرایش)

ممنونlove

۱۳۹۵/۱۰/۲ ۰۸:۰۲:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

سلام ساراااااا جووووون خداروهزارابار شکر عزیزم خیلی خوشحال شدم. خدا فاطمه سارای فسقلی رو برات نگه داره.

بنظرم برا بارداری های بعدیت ایشالا پیش این دکتر نرو. بعضی دکترا خوششون میاد همش استرس بدن به آدم. بنظرم الکی همش نگران بودی. خدا خودش مراقب بچه ت بود و هست و خواهد بود. آره من بودم نذر کردم همین روزا هم میرم اداش میکنم خخخخخخ ممنونم که خطاب زدی بهم اومدم خوشحال شدم.

۱۳۹۵/۱۰/۴ ۲۲:۵۸:۴۹
(ویرایش)

سلام یاسی جوون خوشحالم که خوشحال شدی خدا حاجت دلت رو بده....نمی دونم می دونی یا نه اما فاطمه سارا بچه ی دومم هست و دیگه قصد بارداری ندارم چون اولی با میکرو باردار شدم دومی هم غیر منتظره بود که البته خیلی خوشحالم که دارمش وخدا رو شکر می کنم الان فاصله ی سنیشون خیلی کمه و هر دو کوچیکن و برام سخت شده ...دعا کن بتونم از پسش بربیام و مادر خوبی باشم .بازم ممنونم love

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران