تعداد بازدید : 3560
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۴/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۴
کاربران آنلاین : 0
فاطمه سارا
۱۳۹۵/۴/۱۲ ۲۰:۱۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰

فردا می خوام برم

(ویرایش)

فردا می خوام برم دکتر ...آزمایش cvsرو نشون دکتر میدم . دعا کنید برام ....دعا کنید برام. دعا کنید بچه ام سالم و صالح باشه....

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۴/۱۲ ۲۱:۳۲:۲۶
(ویرایش)

ممنونم

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۴/۱۳ ۰۸:۴۸:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

توکلت به خدا عزیزم. چی هست این آز مایشه ؟ ایشالا که خیلی خوب باشه و حال نی نی ت خوب باشه

۱۳۹۵/۴/۱۳ ۰۸:۵۳:۴۶
(ویرایش)

دکتر گفت جنین مشکل داره و احتمال سالم بودن ده تا بیست درصده باید یکی یکی بررسی بشه تا سندروم داون مشکلات قلبی ریوی و.....نداشته باشه...دعا کنید

۱۳۹۵/۴/۱۵ ۰۲:۵۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۷:۲۳:۰۹
(ویرایش)

سلام سارا ،رفتی دکتر ؟ چی شد چی گفت ان شالله که خیر باشه عزیزم

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۴/۱۵ ۰۸:۵۷:۰۹
(ویرایش)

ساراجانم چه خبر عزیزم. 

۱۳۹۵/۴/۱۷ ۰۹:۳۴:۴۴
(ویرایش)

با اینکه جواب یک آزمایش نرمال بود اما دکتر گفت اگر مشکل کروموزومی نباشه پس یا مشکل قلب داره یا اندام ها ....آزمایشات دیگه ای هم نوشت باید انجام بدم و منتظر جواب بمونم توی دوراهی موندم خدا می دونه دخترم چی میشه

۱۳۹۵/۴/۱۸ ۰۱:۱۲:۵۷
(ویرایش)

آزمایشات رو با توکل به خدا انجام بده نگران نباش استرس اصلا برات خوب نیست آروم باش عزیزم ان شاءالله دختر کوچولوت صحیح و سالم باشه

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۵/۱۷ ۱۶:۰۸:۵۴
(ویرایش)

سارا جان خبری ازت نیست چیکار کردی؟

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۵/۱۷ ۲۳:۱۱:۰۰
(ویرایش)

راستش خودم موندم حیرون....
با اینکه تا الان تمام آزمایشلت سونوها و اکوها خوب بودن بازم دکتر اصرار داره ده پونزده درصد احتمال سالم بودن بچه هست...گفت شاید شما جزو اون ده پونزده درصد باشین

۱۳۹۵/۵/۲۲ ۲۰:۲۵:۱۷
(ویرایش)

ان شالله که سالم باشه خدا کمکت کنه عزیزم نگرانی رو از خودت دور کن

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۶/۹ ۲۰:۵۳:۵۷
(ویرایش)

تا بچه به دنیا بیاد و ببینم سالمه باید توی استرس باشم

۱۳۹۵/۶/۹ ۲۱:۰۴:۴۵
(ویرایش)

یک کیست  یک و نیم سانتی پشت گردنشه.....نمی دونیم خطر داره نداره از بین میره نمیره چه اتفاقی میفته....هیچی معلوم نیست . هیچی. فقط خدا.

۱۳۹۵/۶/۹ ۲۱:۳۰:۳۰
(ویرایش)

سارا جان عزیزم. برات نذر میکنم بچه ت رو سالم و سلامت بغلت بگیری . هفته چندم هستی؟ ایشالا چیزی نمیشه توکلت به خدا باشه

۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۲:۱۷:۰۹
(ویرایش)

سارا می فهمم چه استرسی داری من سه بار بچه از دست دادم ولی توی این سه بار استرس هیچ کمکی نکرد اول خدا بعد شم نذر کن از امام رضا کمک بگیر ان شالله خدا به حق امام رضا کمکت کنه بچه سالم سالم باشه عزیزم.

ای خدا کمک کن

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۹:۴۹:۰۹
(ویرایش)

ممنونم خانوما من توی ماه ششم هستم دکتر گفت برو یک سونوی دیگه بده اگه ثابت شد کیست چیز خطرناکیه و کشنده است بچه رو سقط غیرقانونی کن.....اما من این کارو نمی کنم ....بچه ام حالا دیگه روح داره نمی کشمش...همه ی اکوها آزمایشاتش خوب بودن و تشخیص ناهنجاری ندادن الا همون کیست که سرجاشه ...می خوام نگهش دارم توکل می کنم به خدا امیدوارم سالم باشه . برام دعا کنید خیلی محتاج دعام.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران