تعداد بازدید : 813713
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۶ ۰۷:۳۱:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۵ ۱۴:۱۱:۵۰
(ویرایش)

چی شده عبرت جون؟ چرا ناراحتی عزیزم؟

۱۳۹۵/۶/۶ ۰۷:۳۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۳۰ ۰۱:۲۳:۵۳
(ویرایش)

من تازه با این سایت اشنا شدم...اما هرچی میخونم اطلاعات رو ..هرجی میبینم که چقد بچه ها جرات کردن با ترسشون مقابله کردن..بیشتر از خودم بدم میاد..فقط میخونم و گریه میکنم..کلافه شدم از خودم

۱۳۹۵/۶/۶ ۰۷:۳۶:۳۰
(ویرایش)

عبرت جون ناراحت نباش عزیزم، باور کن برای هممون اولش همینطوری بوده، منم اولش انقد میترسیدم ک فکر میکردم محاله بتونم چیزی رو وارد کنم اما الان با این که هنوز اول راهم اما دیگه اونطوری فکر نمیکنم. باور کن فقط اولش سخته،، همینکه قدم اولو برداری و شجاعت ب خرج بدی ی دونه گوش پاک کنو بفرستی تو همه این فکرا ازت دور میشه. 

عزیزم فقط یکبار ب حرف بقیه اعتماد کن و موقع تمرین بدنتو شل کن اونوقت میبینی ک دیلاتورت رفته داخل بدون هیچ دردی. نترس عزیزم تو هم موفق میشی فقط با انرژی مثبت تمرین کن✊✊😘😘😘

۱۳۹۵/۶/۶ ۰۷:۴۳:۰۵
(ویرایش)

یه سوال برا من پیش اومده..پردتون چی شده شما که خودت اقدام کردی

۱۳۹۵/۶/۶ ۰۷:۴۴:۳۱
(ویرایش)

وارسی و کگل و دیلاتور چیه...از کجا باید بخرم

۱۳۹۵/۶/۶ ۰۸:۰۴:۲۵
(ویرایش)

عزیزم من اوایل ازدواجم تو همون رابطه اول بعد از عروسی با فشار زیاد آلت رو واژنم پردم از بین رفت اما دخول کامل نشد و من بعد از اون دیگه نتونستم رابطه داشته باشم اما اینجا خیلیا هم هستن ک باکره هستن و تو تمرین با دیلاتورا کم کم پردشون کنار میره بدون اینکه خودشون متوجه بشن یا دردی حس کنن. نگران پرده نباش عزیزم پرده اصلا اون چیزی نیست ک ماها قبل از ازدواج تصورشو داشتیم، هیچ دردی هم نداره پس فقط رو تمرینت تمرکز کن عزیزم

تو میتونی😘😘😘💪💪

درمورد بقیه سوالاتم معذرت میخوام خانومی من باید با شوهرم برم دکتر، الان نمیتونم جواب بدم دوستان میان راهنمایی میکنن عزیزم

وقتی برگشتم اگه کسی جواب نداده بود مفصل برات توضیح میدم😉😊

۱۳۹۵/۶/۶ ۰۸:۰۹:۳۰
(ویرایش)

اوکی ممنون عزیزم موفق باشی

۱۳۹۵/۶/۶ ۰۹:۱۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۳ ۲۲:۵۰:۱۰
(ویرایش)

حامی فلای و آیناز عزیزم، ممنونم از روحیتون، خودم خییلی خوشحالم، اولش حتی دستم نمیتونم بهش بزنم، خیلی امید پیدا کردم، امیدوارم زود پیش بره، من الان 5سال و دو ماهه از ازدواجم میگذره،انشالله خدا به هممون کمک کنه،

۱۳۹۵/۶/۶ ۰۹:۱۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بار انا جان سایزه7 هستم ولی زن رو اصلا نمیره

۱۳۹۵/۶/۶ ۱۰:۱۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

سلام به همههههههههههههههههههههههههههه.آفرین میبینم که همه خوب دارن پیش میرن.من پریودیم تموم شد ایشالا از امروز عصر میرم سراغ یه گوش پاک کن.بچه هااااااااااااااااا من استرس دارم همینجوری تمرینام و سایزام دیر پیش میرفت الان 10روزه عقب افتاده واسه من دعا کنید.ماه پیشونی جون اینجا الان کسی مثل من تازه وارد سایز پایین نیست که اسمشو بگی با من پیش بیاد ؟؟؟؟؟؟

من میتونم
۱۳۹۵/۶/۶ ۱۱:۴۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

سلام به همهanim2-ad54ad

عبرت جون برو تو انجمن درمان (اینجا اتاق روحیه است) صفحه اول رو کامل و با دقت بخون همه سوالاتت خیلی واضح توضیح داده شده بازم اگه سوالی بود بیا بپرس

ایناز جان کجایی؟ بهتر شدی؟anim2-ad54ad

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۶/۶ ۱۱:۴۶:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۴۶:۳۵
(ویرایش)

سلااااااام. من اومدم. جاتون خالی کربلا بودم😊 کلللللی هم برا همه خانمهای واژینیسموسی دعا کردم. ان شاالله به زودی همه بانو بشیم😊

من بخاطر سفر کربلا و اتفاقات بعدش 2هفتس کند تمرین میکنم. ان شاالله از امروز میخوام جدی پیش برم. آخرین سایزم ابتدا 7 انتها 7.5 با طول 10 سانته.

راستی هفته آینده سالگرد ازدواجمه. ان شاالله بتونم بانو بشم تا اون روز...

پیش بسوی موفقیت😁

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۶/۶ ۱۱:۴۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

عبرت جون با گریه که کاری پیش نمیره ... همه ما هم مشکل شمارو داشتیم ولی با اولین ورود فهمیدیم که ترسمون بی دلیل بوده

الان هم دیگه غمگین نباش و سعی کن خودتو آروم کنی ... چون با استرس نمیتونی کاری رو انجام بدی
صفحه اول انجمن رو برو بخون تا جواب سوالاتت رو بگیری... من مختصر میگم ... وارسی یعنی پاهاتو باز کن و یه اینه بذار جلوت و زور بزن تا بتوی دهانه واژنت رو ببینی و متوجه بشی که کجاست... کگل هم تمرینات اولیه است و تا ماهر نشدی نباید بری سراغ تمرینات بعدی ... کگل یعنی قسمت واژن رو منقبض کنی ... مثل وقتی که جلوی ادرارت رو بخوایی بگیری ... باید بتونی 10 ثاینه نگهداری و آزاد کنی
بعدش میری سراغ ساختن دیلاتور که اونم توی صفحه اول هست

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۶/۶ ۱۱:۴۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

سلام مریم جان ... زیارت قبول love

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۶/۶ ۱۱:۵۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

سلام خوشگلا صبحتون بخیر anim2-ad54ad

امروز با کلی انرژی میخام تمیرینامو شروع کنم