تعداد بازدید : 811955
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۵:۲۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

آتنا بانو چطوري !

ب كجارسوندي؟سارا جون چطور؟زهرا جون از اونطرف خدا حافظي كردن اما اميدوارم اينجا بيان

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۵:۳۳:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

عزیزم من اینجام مرسی ماری جون مرسی ماه پیشونی جون   من فعلا امروز پریود شدم حیف شد چون خیلی انگیزه دارم ادامه بدم

بعد از ی هفته پیش به سوی موفقیتanim2-a2d3

۱۳۹۵/۶/۸ ۱۵:۴۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۰۵:۰۵:۰۷
(ویرایش)

سلام به همه خانمای گل.سلما جون و مریم عزیز الان از سر کار دارم پیام میدم.قبل از اینکه بیام سر کار ۴۰دقیقه تمرین کردم وقت نشد بیام گزارش بدم.با ۷گوش پاک کن واژن گشایی کردم بعد دیلاتور ۴سانت رو خیلی راحت وارد کردم بعد بازم یه تامپون ۴.۵سانت که انتهاش ۵بود رو وارد کردم ولی فقط تو پوزیشن زن زیر اومدم زن رو تمرین کنم دیگه وقت نداشتم.ولی من کلا نسبت به پوزیشن زن زیر خیلی راحت ترم.و اینکه احساس میکنم نسبت به دیلاتورهایی که دست ساز هستن از نظر ذهنی بدنم نمیپذیرشون.الان نگران اینم واسه سایزای بالاتر که دیگه نه تامپونی هست نه چیزی چی کار کنم.به دادم برسین.شب که برم خونه بازم تمرین میکنم

میخام.پس میتونم.
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۵:۴۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۸ ۰۹:۰۰:۳۴
(ویرایش)

آتنا بانو چطوري !

ب كجارسوندي؟سارا جون چطور؟زهرا جون از اونطرف خدا حافظي كردن اما اميدوارم اينجا بيان

من ميخوام...
پس ميتونم
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۶:۰۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی جونم دلم واست ی ذره شده بود چ خوب ک اومدی

هر روز تمرین میکنم یه ساعت ظهر یه ساعت شب 

انگشت کوچیکه رو که داخل میکنم سه سانته اروم میتونم داخلش کنم بدون درد ، سایز چهار هم میتونم داخل کنم آروم و یواش ولی هیچکدومو نمیتونم عقب جلو کنم فقط میتونم داخل کنم و درارم چند بار ، نمیدونم چیکار کنم ناراحتم anim2-sadanim2-wacsmiley

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۶:۲۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۸:۱۲
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی جان خوبی؟منو از قلم انداختی ؟

منم خوبم.روحیه ام عالیه.دارم خوب پیش میرم سایز ابتدا ۹ هستم.

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۶:۵۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

بهار جان

خواااااهش میشهههههsmile

مهرساااا

هووووراااااااا، تو میتووووووووونییییییanim2-ad54ad

مانانا جان،

جابجا گذاشتی گزارشتو عزیزم، اینجا اتاق روحیه است، باید بذاری گزارشتوتو انجمنanim2-smilies-azardl3

ارغوان جان 

سلااااااام خانم شجاع

تا اینجا اومدی بقیشم میتونی پیش بری، سعی کن تند تند سایز بالا نبری تا بتونی اصولی پیش بری، با دیلاتورات کامل راحت شو بعد برو بعدی، همینکه تونستی سه سانت دیلاتور و داهل کنی یعنی واژنت داره اماده میشه، اروم اروم با دستت سرعتش و ببر بالاهیچی نمیشه نترس ونگران نشوanim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۶:۵۴:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلااااااام سکینه جان 

افرین خانم با روحیه ، تا بانو شدن راهی نموندهanim2-ad54ad

به لیست اضافه ات کردم، ببخشید اسمت و ننوشته بودم flower

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۷:۰۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۸:۱۲
(ویرایش)

ماه پیشونی جون شوخی کردم عزیزم.

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۷:۱۹:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

من اینجام عزیز دلم مرسی که انقد انرژی میدی اگه انرژی تو و بقیه نبود من ازینجا میرفتم.من پریود بودم 2شبه دارم تمرین میکنم توی یه گوش پاک کن گیر کردم.امشبم تا دیر وقت نیستم.یعنی میشه تا 3مهر من بیام بگم بانو مریم 287.خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا دارم خل میشم بچه هاanim2-4d564ad6smile

من میتونم
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۷:۵۷:۴۰
(ویرایش)

ماه پیشونی جونم عزیزم مرسی ❤❤❤❤❤💕💜💜💕💋😙😍

میترسم از اینکه عقب جلوش کنم منقبض میشم خود ب خود ، ولی تموم سعیمو میکنم ، من میتونم اینو مطمعنم anim2-4d564ad6

با این دو تا سایز راحتم یعنی راحت داخل میشن ، ولی دیگه سایز بالاتر نمیرم ،همینکه بتونم عقب جلو کنم  ب راحتی ، بعدش میرم سایز بعدی

۱۳۹۵/۶/۸ ۱۸:۴۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

بچه ها وماه پیشونی عزیزم...

من تازه دارم تمرین میکنم انگشت کوچیکه دیلاتور رو توش پنبه و گوش پاک کن گزاشتم... خوشبختااانههه داخل رفت ولی طولش پنج یا  شیش سانت بود....anim2-4d564ad6

بعد از اون انگشت وسط دستکش هم توش پنبه گزاشتم و طولش تقریبا هفت سانته ولی تا نصفه تونستم ببرم داخل... نمیدونم چرا باور نمیکنم که تونستم چیزی رو توی واژنم بزارم همش نگاه میکنم ببینم واقعا  رفته یا نه احساس میکنم کار عجیبیه اصلا باور ندارم .. وقتی سایز یکم بزرگتر رو گزاشتم بدنم سوز میداد   میترسم  نمیدونم  چرا

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۸:۵۳:۵۹
(ویرایش)

من دیلاتور انگشت وسط رو تقریبا تونستم تا اخر ببرم داخل و عقب  جللو کنم... اخه چرا توی واژن هیچ حسی نداره   چرا من باورم نمیشه

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۹:۱۶:۴۴
(ویرایش)

راستش من رو صندلی  تا نصفه نشستم پاهامم رو زمین گزاشتم و انجام دادم ... ولی نمیدونم چرا باور نمیکنم حتی حس خوشحالی هم ندارم .

اعتماد به نفسم خیلی پایینه به کاری که انجام دادم ایمان ندارم میگم شاید تو یه سوراخ دیگه رفته یا شایدم نرفته هنوز.... بچهها من باید الان برم خونه مادر شوهرم ... دوباره میام .. فعلا بای .....خیلی دوستتون دارم... میبوسمتون  flower

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۶/۸ ۲۰:۰۵:۴۵
(ویرایش)

یاسمین جونم عجب کارایی کردی تو دختر ، چ شجاعی تو 

انگشت وسط دستکش بزرگه چجور داخلش کردی ،من ی بار امتحان کردم فقط ی ذرش داخل رفت ،عقب جلوشم کردی 

منم وقتی تونستم که دیلاتورو تا اخر داخل کنم اصلا حس خوشحالی نداشتم هیچ ذوقیم نکردم واسه خودم نمیدونم چرا 

باز خداروشکر که ترست ریخته و تونستی چند قدم پیش بری آفرین خوشحال شدم واست

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران