تعداد بازدید : 2574
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۶/۱۱
کاربران آنلاین : 0
عشقم دخترم( فاطمه)
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۸:۳۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۲ ۱۰:۵۱:۰۲

دختر سه ساله ام

(ویرایش)

سلام دخترم که سه سالش تموم شده کوچکترین چیزی که بهش میگم شروع میکنه گریه میکنه خیلی لوس شده😒😒😒 

چیکار کنم رفتارش درست بشه؟؟؟؟

تاخدارو دارم غم ندارم
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۹:۰۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۲۱ ۰۹:۰۹:۳۱
(ویرایش)

سلام خوبی رقیه جون؟

منظورتو نفهمیدم یعنی هر چی میخواد بهش ندی گریه میکنه یا نه کلا میخوای توجیهش کنی گریه میکنه؟

۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۹:۱۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۲۰:۳۴:۱۱
(ویرایش)

هیچ کار نکن

منم همینجوری بودم الانم همینجوریم

کلا این گونه از رفتار اصلاح ناپذیره😂😂😂😂😂😂

هرکه در این بزم مقرب تر است

جام بلا بیشترش می دهند
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۱۹:۴۳:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۲ ۱۰:۵۱:۰۲
(ویرایش)

سارا کلا درحاله گریه کردنه 

تاخدارو دارم غم ندارم
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۲۰:۳۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱ ۱۶:۲۹:۴۵
(ویرایش)

رقیه جان خدایی من نمیدونم چی بگم

دارم فک میکنم اگه علی اینطور بشه چیکارکنم واقعا من خودم عاشق بچم اما تحمل گریه و بعضی شلوغ کاریای بچرو ندارم

مطمینم گریه ی دختر منشایش شوهرت چون باباها دختردوستن ودختراشونو حسابی لوس میکنن

ی چندوقت وقت بزار اصن دعواش نکن وقتی گریه میکن خیلی آروم باقربون صدقه رفتن بهش بگو چرا گریه میکنی مامان جان چیزی میخوای بگو فقط نبایددادبزنیو دعواش کنی خیلی آروم باهاش رفتارکن خودش کم کم انشالا درست میشه

یا ی چیز دیگه وقتی گریه میکن سریع بزن شبکه ی برنامه کودک یا میوه و خوردنی موردعلاقشو بیار خودت شروع کن ب خوردن و برنامه کودک دیدن یا اگه باباش هست دوتایی بازی کنید با باباش که گریش یادش بره بیاد بازی کن یا برنامه کودکشو ببین

خداجونم کمکم کن
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۲۰:۴۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۲۱ ۰۹:۰۹:۳۱
(ویرایش)

من همیشه به یکتا میگفتم گریه کنی اصلا به حرفات گوش نمیدم بچه ها باهوشن،هر وقت گریه میکرد محل نمیدادم بهش،ولی وقتی اروم چیزی میگفت سریع براش فراهم میکردم برا همین عادت کرده الان وقتی گریه کنه اصلا انگار برام وجود نداره

خوب میدونن چطور توجه رو جلب کنن،الان هرچی میخواد مثلا موقعیت ندارم میگم الان ندارم بخرم ،هروقت داشتم میخرم و اینکارو میکنم میدونه که دروغ نمیگم گوش میده،حتی مریضه میگم الان فلان چیزو نخور خوب شدی برات میخرم گوش میده

۱۳۹۵/۶/۱۱ ۰۸:۳۸:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

وااااااااااااااااای خدا هرچی نوشته بودم پاک شد

دوباره میگم

منتها خلاصه تر

هر دعوایی هم حتتی میتونه برا بچه های زیر 5 سال تشویق باشه براشون. هر توجهی تشویقشونه.

هروقت گریه کرد و لوس شد بهش بگو با مهربونی حتمن بهش بگو برو بشین روی اون مبل هروقت گریه ت تموم شد بیا تا باهم حرف بزنیم. ولی هروقت یچیزی رو بدون گریه و لوس بازی داره میگه بهش خیلی توجه نشون بده و هی باهاش حرف بزن و نگاش کن. چندبار این کارو تکرار کنی یاد میگیره تا وقتی گریه میکنه کسی نگاش نمیکنه.

اه کلی نوشتته بودما.

از تجربیاتم. خخخخ

۱۳۹۵/۶/۱۱ ۰۸:۴۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

یچیز هم رقیه.

تا وقتی بچه ست میتونی اینو درمانش کنی. با قاطعیت و مهربونی.

همییییییییییییشه باهاش مهربون و قاطع باش.

اگه الان لوس بازی هاشو نتونی کاری براش بکنی میمونه روش . بزرگ شه دیگه ابدا نمیتونه تغییر کنه و ضربه میبینه. میشه مث الان ریحانه خخخخخخ :-p

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران