تعداد بازدید : 3696
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
کاربران آنلاین : 0
فاطمه سارا
۱۳۹۵/۸/۲۳ ۱۲:۵۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰

برنامه ی دورهمی و اوتیسم

(ویرایش)

سلام خانوما
توی برنامه ی دورهمی در مورد اوتیسم گفته شد و اینکه زمان طلایی درمان قبل از مدرسه رفتن بچه است
دیدن این برنامه باعث استرسم شده پسرم مرداد سال قبل به دنیا اومده اما هنوز نمیتونه راه بره یا بدون گرفتن چیزی خودش روی پاش وایسه....بهش میگم بیا نمیاد و فقط نگام می کنه عروسکی رو بغل نمی کنه نمی بوسه...احساس می کنم مراحل رشدش یه قدری کند هست 
از طرفی میگم شاید به خاطر آمپول هایی هست که من بابت آی وی اف شدن زدم و از طرفی هم می ترسم....
توی اینترنت سرچ کردم نوشته بود بچه های اوتیسمی به پنکه علاقه دارن پسر منم خیلی از دیدن پنکه سقفی لذت می بره 
می دونید چطور میشه مطمئن شد که بچه مشکلی نداره؟؟

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۸/۲۳ ۱۴:۲۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۲۳:۲۲:۲۶
(ویرایش)

بهتره به پزشک متخصص مراجعه کنی ،اینجوری اگر واقعا مشکلی باشع سریعتر میشه حلش کرد

اصولا بچه ها به پنکه علاقه دارن

تمام بچه های دور و بر من همینجوری بودن

این دلیل نمیشه

به هرکس میرسم نام تو را با ذوق میگویم ....
شبیه اولین تکلیف یک‌ طفل دبستانی...
۱۳۹۵/۸/۲۳ ۱۴:۵۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۸:۴۵:۴۹
(ویرایش)

عاره همه بچها ب پنکه مخصوصا از نوع سقفیش علاقه دارن ..  خیلیم نباید فوکوس کنی رو رفتاراش ..  بعضی از بچه ها ب اصطلاح تنبلن ..

۱۳۹۵/۸/۲۳ ۲۱:۲۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰
(ویرایش)

سلام دوستان ممنون از پاسخ هاتون ...فعلا که شرایطم خوب نیست اما سعی می کنم بعدا ببرمش پیش یه متخصص

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۸/۲۳ ۲۲:۴۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۲۳:۲۲:۲۶
(ویرایش)

ان شاالله که طوری نیست عزیزم

به هرکس میرسم نام تو را با ذوق میگویم ....
شبیه اولین تکلیف یک‌ طفل دبستانی...
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ۱۶:۲۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ۱۶:۲۵:۵۹
(ویرایش)

سلام اگر نگران فرزند گلت هستی می تونی در مورد اوتیسم به مقاله اوتیسم،علل،علائم،انواع و درمان یه نگاهی بندازی اونجا همه چیز در باره اوتیسم گفته.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران