تعداد بازدید : 5172
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۴
کاربران آنلاین : 0
Fereshteh_gmehr
۱۳۹۵/۹/۲ ۲۲:۵۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۴ ۰۱:۵۸:۰۴

انتخاب اسم دختر

(ویرایش)

با سلام 

لطفا کمک کنید از بین این چهار اسم کدوم رو انتخاب کنیم 

نفس- باران -اوا- ترنم

۱۳۹۵/۹/۲ ۲۳:۰۰:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۲ ۰۱:۲۵:۲۱
(ویرایش)

آوا

❤شب است و دیر وقت و بقیه کارها به جز دوستت دارم بماند برای فردا❤
۱۳۹۵/۹/۳ ۱۱:۳۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۹:۲۰:۲۸
(ویرایش)

آوا

خدایا خواهش میکنم بهم نی نی سالم و صالح بده،نذار حسرتش به دلم بمونه...
۱۳۹۵/۹/۳ ۱۱:۴۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰
(ویرایش)

اسم "فاطمه سارا" چطوره بچه ها؟ توی سایت ثبت احوال هم بود

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۹/۳ ۱۱:۴۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

آره منم با زهرا موافقم...بارانا قشنگهkiss

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۵/۹/۳ ۱۱:۵۲:۳۲
(ویرایش)

سارا جان اگ خودت دوسش داری بزار مهم خودتی ...ولی چون تازه میخاد جا بیوفته یکم سنگینه اسمش، برا اسم گذاشتنم اطرافیان هم کار دارن فضولاanim2-smilies-azardlanim2-25r30wi

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۵/۹/۳ ۱۳:۳۲:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱ ۲۰:۵۸:۰۶
(ویرایش)

باران 

۱۳۹۵/۹/۳ ۱۶:۴۱:۳۳
(ویرایش)

آره امان از اطرافیان ! هرکسی به فراخور حال خودش نظر میده یکی میگه بذار فاطمه یکی دیگه میگه نه فاطمه زیاده گیج میشیم بزار سارا....در حالیکه من هردوتا رو دوست می دارمsmile

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۹/۳ ۱۶:۴۲:۴۴
(ویرایش)

فرشته خانوم به نظرم آوا خوشگلتره....البته باران هم خوبه

۱۳۹۵/۹/۳ ۱۶:۴۴:۴۵
(ویرایش)

اسم خوت چیه هم وزن اسم خودت بزار عزیزمanim2-thanks

۱۳۹۵/۹/۳ ۱۶:۵۲:۳۴
(ویرایش)

خانوم نیلای همیشه مطمئن نباش سلیقه ی خودت بهتره بعضیا دو اسمه میذارن و مشکلی باهاش ندارن....منم می تونستم سدنا بذارم یا آیلین یا....اما اینا ده سال دیگه از مد میفتن و جاشون رو به اسمای دیگه ای میدن که اونام از مد میفتن....اونی که بهش میگی مسخره بازی مد شدن چند تا اسم بی معنیه نه این. 

۱۳۹۵/۹/۳ ۱۹:۰۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۸:۴۵:۴۹
(ویرایش)

رها خخخخ 

آوا قشنگتره بین اینا

۱۳۹۵/۹/۳ ۱۹:۲۵:۰۸
(ویرایش)

متوجه نشدی. من بین این چهارتا اسم بهشون آوا رو پیشنهاد دادم . اون سوال برای خودم بود نه ایشون . در ضمن عرب و غیر عرب نداریم ....عقاید نژاد پرستانه سال های زیادی هست که منسوخ شده ...خیلی هام هستن اسمشون رو عوض نمی کنن و بهش افتخار می کنن...عقیده ی من هم به جای خودش محترمه. از دوستان هم نظرشون رو پرسیدم در مورد انتخاب اسم. انتظار میتینگ سیاسی نداشتم.

۱۳۹۵/۹/۳ ۲۳:۰۱:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۹ ۱۷:۲۵:۲۳
(ویرایش)

سارا نورانی cool

بعضی از اسم هایی که الان پدر و مادرا میزارن اصلا معنی خوب و جالبی نداره ولی میذارن برای اینکه اسم تکی باشه یا به اصطلاح عربی نباشه بعد بیایم بگیم که طرف فرهنگش بالاست

یا اگه اسم عربی روی فرزندش بزاره فرهنگ پایینی داره !

من وقتی اسم هایی مثل فاطمه زهرا معصومه محمد علی و... رو میشنوم اصلن به عربی بودنشون فکر نمیکنم  این ها اسامی ائمه  ماست ماها باید افتخارکنیم این اسامی رو روی فرزندانمون بزاریم   .

۱۳۹۵/۹/۳ ۲۳:۱۷:۴۶
(ویرایش)

درسته الهام جان خیلی ها اصلا نمی دونن این اسمی که می خوان بذارن اصلا چه معنی میده...حتی ممکنه اسم بچه رو بذارن روزلا در حالیکه این اسم یک بیماری هست! 

۱۳۹۵/۹/۴ ۱۰:۱۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۱ ۱۴:۵۴:۵۹
(ویرایش)

سلام بچهامنم عاشق اسم بارانم 

ولی شوهرم دوس نداره 

cry

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314