تعداد بازدید : 841
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۶
کاربران آنلاین : 0
Sirena
۱۳۹۵/۹/۶ ۱۲:۰۸:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۶:۰۱:۳۳

خانوما یه سوال دارم

(ویرایش)

سلام وقت بخیر ببخشید من سی و یک سالمه زیر نظر پزشک روزی دو تا قرصovumid50 خوردم و امپول chorionic gonadatrophin زدم و اقدام کردم برای بارداری اول اینکه میدونم هنوز خیییییییلی زوده ولی دو روزه حالم خیلی خوب نیست معدم به ریخته ببخشید نفخ داره حالت تهوع میگیرم یهو الکی خستم سرگیجه دارم میخوام بدونم ایا ممکنه ربطی به بارداری داشته باشه یا ویروسی چیزی گرفتم؟و اینکه میشه صبر نکنم تا موقع پری زودتر نمیشه فهنید ایا خبری هست یا نه؟ممنون

فرشته ها، لطفا کمکم کنید یادم باشد دعای خیررا بدرقه ی راه هرکسی که امروز می بینم،کنم. تقاضا دارم در هر برخوردی برای دیگران سبب خیر شوم 😇
۱۳۹۵/۹/۶ ۱۲:۱۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

سلام عزیزم بسلامتی ان شاءالله بزودی مادر بشی ... تاثیرات دارواست ب احتمال زیاد الخصوص آمپول ...کی اقدام کردید؟؟

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۵/۹/۶ ۱۲:۲۰:۵۰
(ویرایش)

از بیست ششم تا سیم قرص خوردم دوم امپول زدم و قبل از امپول تا الانم هر روز سعیمونو کردیم وای مرسی خدا از دهنتون بشنوه میترسم دیگه شانسی نداشته باشم

فرشته ها، لطفا کمکم کنید یادم باشد دعای خیررا بدرقه ی راه هرکسی که امروز می بینم،کنم. تقاضا دارم در هر برخوردی برای دیگران سبب خیر شوم 😇
۱۳۹۵/۹/۶ ۱۷:۰۷:۴۹
(ویرایش)

الان بی بی چک گذاشتم منفی بود یعنی واقعا منفیه یا امکان داره زود باشه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران