تعداد بازدید : 2337
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۱۴
کاربران آنلاین : 0
فاطمه سارا
۱۳۹۵/۹/۱۱ ۲۱:۰۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰

سزارین با بی حسی از کمر

(ویرایش)

سلام خانوما من موقع سزارین پسرم بیهوشی کامل بودم که تا چند ساعت غذایی نمیدادن بخوریم و فقط سرم بود...از اون طرف هم اجازه مرخصی نمیدادن تا وقتی که شکم کار کنه ...
این سری باید از کمر بی حس بشم می خواستم بدونم اونایی که بی حسی از کمر میشن درجا بعدش میتونن غذا بخورن؟ دردشون بعد از عمل چطوریه؟ کلا فرق این دوتا چیه؟

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۹/۱۲ ۱۷:۱۲:۳۷
(ویرایش)

ممنون . مطالب مفیدی داشت.

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۹/۱۲ ۱۹:۳۱:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام عزيزم عوارض بيهوشي خيلي زيادة ولي سه تا از خواهراي من تمام زايماناشون با بي حسي بوده ، ديگه اون كمر براشون كمر نشد بعد از ٦يا ٧ سال يكم به حالت نرمال برگشتن و الان يكشون بهد از ١٠ سال هنوز نمي تونه كار خونه بيشتر از ٢ ساعت يا بار سنگين بيشتر از ٢كيلو يا بلند كنه . من خودم تجربه ندارم اما مي دونم بي حسي بعدش خيلي مكافات داره. همشونم كلي پول خرج كردن بهترين دكتر توبهترين بيمارستان خصوصي و فيلمبرداري و ... ازين جنگولك بازيا... 😊 اسم دكتر يكشون يادمه آقاي دكتر نيلي

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۹/۱۲ ۲۱:۰۹:۴۶
(ویرایش)

سلام عزیز....واقعا؟؟ ولی من جایی خوندم ربطی نداره ؟ البته این چیزی که شما گفتید رو از همسایمون هم شنیده بودم.....بیهوشی کامل که من داشتم برام عوارضی نداشت جز اینکه توی بیمارستان اذیت شده بودم چون هم قبلش ناشتا بودم هم بعدش تا چند ساعت غذا بهمون ندادن بعد از چند ساعت سوپ دادن که توقع داشتن شکممون کار کنه تا مرخصمون کنن ....منم شکمم کار نمی کرد چون تقریبا خالی بود...خیلی دردسر کشیدم ...

۱۳۹۵/۹/۱۳ ۰۰:۳۰:۴۸
(ویرایش)

بالاخره هر كدوم يه سختي هايي داره ولي فك كنم ارتباط مستقيم با چاقي يا لاغري فرد داره و مهارت اوني كه آمپول رو ميزنه.

اونايي كه حتي بدون بارداري خيلي چاقن خيلي سخت مي شه بين مهره ها رو پيدا كنن و پرستارا الكي مي گن تكون خوردي . و دوباره مي زنن . خواهر بزرگم بنده خدا بدنش يه مدلي بود بي حسي رو نمي پذيرفت ٣ بار بهش آمپول زدن تا بي حس شد ، حالا خدا مي دونه مشكل از خواهر من بود يا جنس مواد سر كننده 🤔

من تجربه بي حسي براي زايمان نداشتم و از خواهرام براتون گفتم اما خودم آب نخاع كشيدم ٢ بار و مي دونم بايد كامل مهره هاي كمر قابل لمس باشه و به هر حال چيزي كه هست بي حسي تو ستون مهره ميره و بعد از رفع اثر بي حسي درد هاي سخت سزارين سراغ آدم مياد به علاوه كمر درد ولي خوب عشق بچه طوريه كه آدم همه أينا رو يادش ميره يا تحمل مي كنه . ❤️ به هر حال مادر شدن همه مراحلش سخته ❤️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۹/۱۳ ۰۰:۳۴:۵۰
(ویرایش)

راجع به خورد و خوراكشونم ازشون مي پرسم خيلي سال پيش بود من يادم نيست اما يادمه بهشون گفته بودن ناشتا بيا كه اگه لازم شد بيهوش كنن به مشكل نخورن  ، سر يكيشونم بچه سر غذا غافلگير كرد همه رو . مي پرسم دقيقش رو مي گم. تا دلت بخواد من خواهر دارم هر كدوم ٢يا ٣ تا بچه دارن سر همشون بودم مي دونم چه خبره فقط جزيئات يادم نيست😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۹/۱۳ ۱۰:۱۰:۲۱
(ویرایش)

من کاملا لاغرم ! پس میتونم امید داشته باشم عوارض برام کمتر باشه! آره می دونم به هرحال زایمان سخته الان که بهش نزدیک شدم استرسم بیشتر بالا میره....ممنون عزیزم

۱۳۹۵/۹/۱۳ ۱۹:۰۷:۵۵
(ویرایش)

این فشار دادن شکم چه علتی داره من نمی دونم...واسه منم وقتی دکتر اومد بهم سر بزنه پرستار می خواست شکمم رو فشار بده که من دستشو نگه داشتم و نذاشتم ....شکم بخیه خورده بعد اینا فشارم میدن! دکتر دید من اصلا اجازه نمیدم به پرستار گفت نمی خواد ولش کن! آخرشم نفهمیدم این فشار دادن شکم بعد از زایمان چه حکمتی داره....

این دفعه زیر نظر دکتر معروفی هستم که خودش توی این بیمارستان سهام دار هم هست دکتر که می گفت بی حسی بهتره  هرچی هم گفتم من می ترسم  قبول نمی کرد و می گفت هم برای مادر بهتره هم بچه....خود استرس فشار رو میاره پایین حالا نمی دونم چی میشه ....دعا کنید برام به خیر بگذره

۱۳۹۵/۹/۱۴ ۱۷:۳۳:۴۷
(ویرایش)

امیدوارم برا منم راحت باشه 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران