تعداد بازدید : 815
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۱۷
کاربران آنلاین : 0
پارمیس ❤
۱۳۹۵/۹/۱۶ ۱۲:۳۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۲:۰۷:۵۸

هفته بارداری

(ویرایش)

سلام لطفا جواب بدین مردم از بس هرکی یه چی میگه

من 9آبان 95 اولین روز آخرین پریودیم بوده الان 16 آذره بنظرتون من چند هفته هستم تو اینترنت نوشته اولین روز آخرین پریودی اما نمیدونم درسته یا نه اگه اینجوره باشه من 4. 5 هفتمه اما دیروز رفتم آزمایش بتا دادم بتام 1148 بود گفتن تو سه هفته ای بنظرتون همین درسته یا سونوگرافی؟ شنیدم میگن اونی که خودت محاسبه میکنی سونو 1هفته بیشتر نشون میده راسته؟ توروخدا جواب بدین 😥🙏

۱۳۹۵/۹/۱۶ ۱۵:۲۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۷:۲۳:۰۹
(ویرایش)

بهت تبریک میگم عزیزم. anim2-bunnyearsmileyخانمی با این فکر ها به خودت استرس نده الان با توجه به پريودت تو پنج هفته ای ازمايشتم که جوابش خوبه ،با دکترت تماس بگیر که بهت بگه چه روزی بیای سونو ، تقریبا قلب بچه هم توی هفت یا هشت هفته مشخص میشه الان سونو بري فقط ساک حاملگی دیده میشه

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۹/۱۶ ۱۶:۲۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۲ ۱۲:۵۹:۰۲
(ویرایش)

مباركه گلم ،امروز پنج هفته و دو روزته ،مقدار بتا هم طبيعيه ،آخر هفت هفتگي يا هشت برو سونو براي شنيدن ضربان قلب بچه

خدا هميشه هست
۱۳۹۵/۹/۱۷ ۰۱:۲۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۲:۰۷:۵۸
(ویرایش)

مرسی دوستان گلم 😉 خیالمو راحت کردین 😍🌷🌷🌷

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۱۱:۰۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۵ ۱۱:۵۹:۱۶
(ویرایش)

سلام منم دقیقا  ۸ ابان اخرین پریودیم  بوده ده روزه پاک میشم.   ۱۲/۱۷ سیکلم اقدام داشتم که ۱۸ سیکلم کیتم پررنگ شد . ۷ اذر شبش بی بی گذاشتک هاله انداخت و ۹ اذرم رفتم بتا دادم بیشتر از ۲۵۰من از روز هشتم اذر لکه بینی دارم تا امروز  دو‌روز پیش دکتز رفتم واسم سونو نوشت خارج رحمی نباشه  انحام دادم که چیزی مشاهده نشد فقط ضخامت اندومترم ۱۸ شد و دسیدوای حاملگی تشکیل شد  گفت تیتر بتا بده من رفتم یه ازمایشگاه دیگه انجام دادم ۲۵۹ بود که خیلی نگران شد م به دکتر نشون دادم گفت تخمک گذارست دیر بوده الان تازه سه هفتته و ازمایشمم گفت باید یکجا میدادی جای نگرانی نیست الان لکه بینی های من کمتر شده  میخوام دوبارع فردا تینر بتا بدم بچه ها کسی مثل من بوده؟؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران