تعداد بازدید : 1037
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۲۷
کاربران آنلاین : 0
بهاره(437)
۱۳۹۵/۹/۲۶ ۲۲:۱۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵

کسی کمکم کنه

(ویرایش)

سلام بچه ها من وقتی دارم با دیلاتور تمرین میکنم سوزش دارم نمیدونم علتش چیه یا فقط من اینطوریم

۱۳۹۵/۹/۲۷ ۰۰:۳۵:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

سلام عزيزم دخول اولاش سوزش داره عاديه 

۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۵:۱۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۶:۲۰:۳۴
(ویرایش)

اختاپوست تاپیک جدیددرست نکن سایت میریزه بهم بچه هاقاطی میکنن...بیااتاق روحیه وانجمن درمان واژینیسموس اونجابچه هاخیلی خوب کمکت میکن سریع مشکلت حل میشه.

❤خداجونم دوستت دارم❤

❤عشقمممم دوستدارم❤
۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۶:۵۵:۵۱
(ویرایش)

چشم فروغ بانو فقط نمیدونم چه جوری برم اتاق روحیه و عضوش بشوم 

۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۶:۵۵:۵۳
(ویرایش)

چشم فروغ بانو فقط نمیدونم چه جوری برم اتاق روحیه و عضوش بشوم 

۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۸:۱۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۸ ۱۷:۴۹:۲۷
(ویرایش)

اختاپوست جونم من شرایطت راکاملادرک میکنم من برات توضیحاتی میدم امیدوارم به دردت بخوره...

1اول توآینه خودت راوارسی کن که دهنه واژنت راپیداکنی

2مرتب درخانه کگل کارمث حالتی که ادارتونگه میداری وبعدشل کن خودتو

3بعدازگوش پاک کن شروع کن داخل واژنت بکن اول یدونه بعد2تابعد3تاو....بعدبروسراغ دستکش انگشت کوچک دستکش راپرپنبه کن که سفت بشه یاپنبه رالوله کن دورش نخ بپیچ بکن بکن تودستکش وآغشته به ژل لوبریکانت بکن وبکن داخل واژنت وجلووعقب کن اگه باهاش کامل راحت شدی وتونستی تندتندجلووعقب کنی بروسایزبزرگترهمین روندراادامه بده تابرسی به سایزهمسرت  وبعدم برااقدام که انشاالله بانوبشی بعدم مامان بشی...درضمن باهرسایزی که راحت شدی بده همسرت برات جلووعقب کنه که ترست ازهمسرت بریزه اگه هم که همسرت درجریان نیست اشکال نداره خودت تمرین راادامه بده واصلاناامیدنشوکه بهترین راه راانتخاب کردی ونتیجه میگیری هرجایی دلسردشدی به این فکرکن که قراره یه بانوی کامل بشی وعشقت راباباکنی...

سوالی داشتی بپرس عزیزم من کمکت میکنم

راستی الان سایزچندراداری تمرین میکنی؟؟

سایزهمسرت چنده؟؟

میبوسمت موفق باشی

فقط خدااااااا
۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۸:۱۵:۴۵
(ویرایش)

اختاپوست جونم من شرایطت راکاملادرک میکنم من برات توضیحاتی میدم امیدوارم به دردت بخوره...

1اول توآینه خودت راوارسی کن که دهنه واژنت راپیداکنی

2مرتب درخانه کگل کارمث حالتی که ادارتونگه میداری وبعدشل کن خودتو

3بعدازگوش پاک کن شروع کن داخل واژنت بکن اول یدونه بعد2تابعد3تاو....بعدبروسراغ دستکش انگشت کوچک دستکش راپرپنبه کن که سفت بشه یاپنبه رالوله کن دورش نخ بپیچ بکن بکن تودستکش وآغشته به ژل لوبریکانت بکن وبکن داخل واژنت وجلووعقب کن اگه باهاش کامل راحت شدی وتونستی تندتندجلووعقب کنی بروسایزبزرگترهمین روندراادامه بده تابرسی به سایزهمسرت  وبعدم برااقدام که انشاالله بانوبشی بعدم مامان بشی...درضمن باهرسایزی که راحت شدی بده همسرت برات جلووعقب کنه که ترست ازهمسرت بریزه اگه هم که همسرت درجریان نیست اشکال نداره خودت تمرین راادامه بده واصلاناامیدنشوکه بهترین راه راانتخاب کردی ونتیجه میگیری هرجایی دلسردشدی به این فکرکن که قراره یه بانوی کامل بشی وعشقت راباباکنی...

سوالی داشتی بپرس عزیزم من کمکت میکنم

راستی الان سایزچندراداری تمرین میکنی؟؟

سایزهمسرت چنده؟؟

میبوسمت موفق باشی

فقط خدااااااا
۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۸:۲۳:۴۸
(ویرایش)

درمورداتاق روحیه....

یه جایی بالای گوشیت نوشته منوی اصلی اونجارابزن بعدآخرش یه ذره بین هست بزن روش اونجااتاق روحیه یاانجمن درمان واژینیسموس راسرچ کن پیدامیشه عزیزم.

فقط خدااااااا
۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۸:۲۵:۲۷
(ویرایش)

ممنون از توضیحات کاملت  فروغ بانو جان من الان با سایز 2 دیلاتور یعنی اندازه دورش 6 سانت تمرین کردم امیدوارم تا آخرش بتونم ادامه بدم و موفق بشم فقط 2 تا سوال ازت دارم 1 چرا وقتی دارم با دیلاتور تمرین میکنم واژنم کمی سوزش دارم 2 اینکه سایز بالای دیلاتور رو چه جوری درست کنیم مثل سایز 10 یا 11 داخل دستکش هر چقدر پنبه بذاریم فکر نکنم سایزش 11 یا 12 بشه   ممنون که حوصله داری و بهم جواب میدی واقعا ممنون

۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۹:۰۳:۳۷
(ویرایش)

اختاپوست جونم سوزش عادیه عزیزم بیشترکگل کارکن برطرف میشه قبل تمرین درآب ولرم بشین بعدتمرینم خودت راحسابی بشوردیلاتورتم تمیزباشه که یه موقه خدای نکرده عفونت نگیری عزیزم...

منم مث شماسایزهای بالارامشکل داشتم من اول پنبه رالوله کردم دورش نخ پیچیدم وکردم توکاندوم وگره زدم..

آفرین اختاپوست داری خوب پیش میری دور7عالیه سعی کن هرروزتمرین داشته باشی انشاالله موفق میشی😊😊

کگل درهنگام تمرینم خیلی موثره عزیزم..

سایزه همسرت رامیدونی عزیزم؟؟

فقط خدااااااا
۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۹:۴۵:۱۱
(ویرایش)

ممنون فروغ بانو بابت جواب دادن سوالم  فکر کنم سایز همسرم 12 باشه 💕💕💕💕

۱۳۹۵/۹/۲۷ ۱۹:۵۲:۳۲
(ویرایش)

12خوبه عزیزم موفقیتت نزدیکه ازمن14بودتونستم در6روزبرسم به سایز13ورفتم اقدام عالی بودانشاالله موفق باشی

فقط خدااااااا
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران