تعداد بازدید : 1025
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
کاربران آنلاین : 0
خانومی آقاش
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۲:۴۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹

تجربه داشتین؟

(ویرایش)

سلام دوستان عزیز،طبق تاریخ پریود 10 هفته و یه روز باردارم اخرین سونوگرافی رو تو هفته 6 انجام دادم باوجود لکه بینی زیاد جنین سالم بود و جفت سرراهی بود استراحت مطلق شدم،الان تقریبا دو هفته هست که لکه بینیم تقریبا قطع شده،من از هفته 5 حالت تهوع داشتم چندبار هم بالا آوردم،ولی الان تقریبا هیچ علائمی ندارم بجز حساس بودن سینه ها،بعضی از شبا یکم حالت تهوع دارم ولی زیاد نیست خودم فکرمیکنم بخاطر بدغذا بودنمه

من سابقه بارداری پوچ هم دارم،میشه هرررر تجربه ای دارین بگین؟اینکه تهوع ندارم خطرناکه درسته؟خودم همش فکرمیکنم برم سونوگرافی میگن رشد جنین متوقف شده..خیلی حالم بده هر تجربه ای دارین حتی بد بگین بهم،ممنونم ازتون

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۳:۲۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۲۳:۰۲:۵۵
(ویرایش)

عزیزم من از اخرین پریودیم ۸هفته هستم و از سنو‌گرافی ۶هفته اما هیچ حالت تهوع ندارم،واس هر بچه ای ادم یجوریه پس نگران نباش

ب امید بانو شدن همه دوستان
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۵:۵۰:۱۲
(ویرایش)

ممنون که جواب دادی عزیزم،اخه من تهوع داشتم ولی الان ندارم میگن خطرناکه😔

نمیدونم چرا بقیه نیومدن تجربشونو بگن من تا جایی که بتونم میرم تو بقیه تاپیکا کمک میکنم😔اشکال نداره بازم ممنون

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۷:۵۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۳:۱۵:۱۹
(ویرایش)

عزیزم نگران نباش هرکسی یه جوریه من تو اطرافم کسی هست ک حتی یه بارهم بالا نیاورد تو حاملگیش.خداروشکرلکه بینی هم ک نداری پس بیخودی نگران نباش آرامش واسه خودت و نی نی واجبه.

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۸:۲۴:۵۸
(ویرایش)

ممنونم دوستان گلم❤اگه از اول نداشتم نگران نمیشدم ولی اینکه تهوع داشتمو الان ندارم نگرانم کرده..چاره ای جز صبر نیست امیدوار بودم یکی بگه اینطوری بود و بچش هم سالم بود😔ممنون از همگی

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۲۰:۰۳:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۳:۱۵:۱۹
(ویرایش)

خوب چرا نمیری سونوگرافی منم همینطورنگران بودم خودم رفتم به دکترگفتم واسم سونو بنویسه ک خیالم راحت بشه

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۲۰:۵۴:۲۴
(ویرایش)

راستشو بگم میترسم برم سونوگرافی😔اخر دی باید برم nt میگم هرچی باشه همون وقت بهم بگن😔

توروخدا دعام کنین من یه سقط داشتم دیگه طاقت ندارم😔

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران