تعداد بازدید : 919
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
کاربران آنلاین : 0
roze_man
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۸:۰۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۰ ۰۹:۳۴:۰۰

شوهرم از دیلاتور خوشش نمیاد

(ویرایش)

سلام به همگی

پنج روز قبل که برای اولین باردیکتاتور رو با دستکش درست کردم شب که شوهرم از سرکار برگشت نشونش دادم توضیح دادم که کم کم ممکنه پرده از بین برده ولی خوشش نیومد و من خودم گفتم راست میگی خودمم ازش خوشم نمیاد خودم تلاش میکنم نیازی بهش ندارم😔

با اینکه مطمئنمم بدون تمرینا مشکلم حل نمیشه!😢

خودم شاغلم 5 میام خونه شوهرم می ره 11 میاد در طول هفته که هیچی جمعه ها فقط وقتمون آزاده اونم با استراحت و نظافت تموم میشه مثل 2.5 سالی که گذشت😭😥 تنهام فقط خودمو خدا و شما 

وقتی تنهایم خیلی انگیزه ندارم دلم میخواد با یکی که خوب شده یا داره خوب میشه صحبت کنم تا باورم بشه که منم میتونم

خدایا قسمت میدم کمکم کن دست من خسته رو بگیر

Panaham to
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۸:۲۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۸:۴۵:۴۹
(ویرایش)

معلومه ک میتونی .. این همه ادم درمان شدیم تو هم میتونی .. عصن سخت نگیرش و ب شیرینیه اخرش فکر کن ..

تو ک میدونی این تنها راه درمانته چرا ب شوهرت گفتی ک باهاش موافقی؟؟ صحبت کن باهاشو قانعش کن ..

حالا ک میدونی راه درمانو پیگیرش باش .. یا باشوهرت صحبت کن و برین مطب خانم خیابانی

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۲:۴۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم غصه نخور توکلت به خدا باشه فقط راه درمانت اینه دیگه سعی کن همسرت رو قانع کنی این طبیعیه که شوهرت خوشش نیاد مردا حتی از یه لایه کاندومم خوششون نمیاد سعی کن موقع مقاربت از ژل های روان کننده که تو داروخانه ها هست استفاده کنی کمک زیادی حین دخول میکنه

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۲۰:۴۱:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم توقسمت خاطره های ماما برو کلی هستن که خاطره گذاشتن که بعد از تمریناتشون خوب شدن

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۲۲:۵۲:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۲۳:۰۲:۵۵
(ویرایش)

عزیزم بده قسمت خاطرات رو همسرت بخونه

ب امید بانو شدن همه دوستان
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۲۳:۱۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۰ ۰۹:۳۴:۰۰
(ویرایش)

ممنون از حرفات رها جان 

راستش تو سایت خوندم که همسرمون در جریان باشه برای درمان بهتره برا همین خواستم بهش.

من فکر میکنم من زن سردمزاج هم هستم.

با وجود اینکه خاله مهربونی برای بچه های دیگرانم و شوهرم هم رابطش با بچه ها خوبه و جفتمون درباره بچه و تربیتش خیلی با هم صحبت میکنیم، ولی من اشتیاق زیادی ندارم.... نمیدونم چمه

چرا شدم اینی که الان هستم پروردگارا

Panaham to
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران