تعداد بازدید : 31086
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
کاربران آنلاین : 0
azarjoon
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۰۹:۳۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵

5 ماهه اقدام به بارداری کردم ولی باردار نشدم

(ویرایش)

سلام بچه ها. من میخوام باردار بشم ولی نمیشم.نا امید شدم. همش استرس دارم که این دفعه پریود بشم چکار کنم.هر دفعه هم که پریود میشم گریه زاریم شروع میشه.تا چند روز افسرده و گوشه گیر و ناامیدم.چکار کنم.؟ همه کارهایی موقع نزدیکی باید انجام بدم رو رعایت میکنم.بالش زیر کمرم میذارم. تا صبح دستشویی نمیرم.شب در میون نزدیکی کردم.نمی دونم چکارکنم!!!!! من همیشه پریودی هام کمتر از 30 روز بوده توی این چند ماه که اقدام به بارداری کردم پریودی هام یا 30 روزه یا 31 روزه شده یعنی اگه روز سی ام پریود نشم روز سی یکم حتما میشم.نزدیک پریودم که میشه نفخ شکمم خیلی زیاد میشه شکمم باد میکنه تا پریود میشم کم کم بادش خالی میشه.اپتون خواهش میکنم شما هم اگر چنین علایمی رو دارید بگید. اگه قبلا باردار شدید علایمتون رو بگید تا از تجربه شما استفاده کنم. ممنون از همه دوستان 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۰۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

دوست عزیزم نامید نشو اگه تا یکسال باردار نشدی جای نگرانی هستش چکابهای قبل بارداری رو دادید خودت وهمسرت؟؟؟/

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۱۷:۱۱
(ویرایش)

سلام پری جون.مرکز بهداشت که رفتم. قرص فولیک اسید بهم داده.آزمایش پیش از بارداری هم رفتم آزمایشم خوب بود.ولی همسرم هنوز نه. قرار برم دکتر تا هم اگه بشه برای خودم یک سونوگرافی بنویسه هم برای همسرم آزمایش برای این که مطمئن بشم هر دو مون مشکلی نداریم.برام دعاکن. این قدر اطرافیان از بچه دار شدن برام حرف میزنن که استرس دارم.تا پریود میشم دنبال بهانه ام تا باشوهرم دعوا کنم.

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۳۳:۲۵
(ویرایش)

پری جون میشه بگی دقیقا چکاب قبل بارداری چیا هستن؟ شما رفتی؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۳۳:۲۸
(ویرایش)

پری جون میشه بگی دقیقا چکاب قبل بارداری چیا هستن؟ شما رفتی؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

غصه نخور عزیزم خدا بزرگه هیچ کار خدا بدون حکمت نیست عزیزم یه سونو گرافی برو ببین کیست یا مشکل دیگه نیست همسرتم حتما نمونه گیری اسپرم ببر ما انجام دادیم هزینشم زیاد نیست تقریبا 200 تومنه ام همه چیز نشون میده تعداد اسپرم سرعتشو شکلشو یعنی خدایی نکرده مشکلی داشته باشه نشون میده به حرفای دیگران اهمیت نده من خودم محیط کارم باشبکست دایم دارم با نت کار میکنم انقد اطرافیانم بهم میگن داری اقدام میکنی اگه باردار شدی سرکار نرو ال میشه بل میشه ام من میگم خدا بالای سرمه تا اون نخاد هیچ اتفاقی نمی افته توکل کن به خدا استرس وتنش وپرخاشگری رو از خودت وهمسرت دور کن انشالله ماه دیگه با خبر بارداریت خوشحالم میکنی عزیزم

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۳۹:۰۳
(ویرایش)

آره عزیزم من برج 5 رفتم اقدام کردم باردار نشدم بعدش سونو دادم متوجه شدم کیست دارم که اقدامم بی نتیجه بود سه ماه تحت درمان بودم خداروشکر اینماه دکترم گفت میتونی اقدام کنی 

آزمایش تیروئید.خون.ادرار.ویتامین D.چربی .قند.سونو رحم وضمائم .تست پاپسمیر.من برا خودم وهمسرم کلا 400 تموم شد البته بیشترش برا مادره چون بچه تو بدن اون رشد میکنه بیشتر 

آزمایش برا ماست

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۴۰:۲۸
(ویرایش)

ممنون عزیزم. انشاءالله. خیلی وقت دوست پیدا نکرده بودم.سر نمازات منو دعاکن.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۴۰:۳۷
(ویرایش)

چندسال ازدواج کردی عزیزم؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

2 سال و 8 ماهه ازدواج کردم. 1 سال و 4 ماهه که خانه دار هستم 

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

حتما عزیزم دعات میکنم منم این ماه میخام اقدام کنم برام دعا کن عزیزم ایشالله ماه دیگه خدا همسرامونو خوشحال کنه الن که داشتم این متن می نوشتم یکی از همکارام عطسه کرد من به صبر خیلی اعتقاد دارم عزیزم صبر کن خدا برات بهترینارو کنار گذاشته

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۵۵:۴۶
(ویرایش)

چندسالته؟؟؟حال جا داری که برا مامان شدن من 4 ساله ازدواج کردم 26 سالمه

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۱:۰۶:۱۱
(ویرایش)

عزیزم  بد به دلت راه نده هرچقد منفی فکر کنی بدتر میشه بسپر دست خدا بهش بگو هرچی تو بخای اون مهربونتر از این حرفاست که دل بندهاشو بشکنه عزیزم مشکل دندونتم حل کنه که ایشالله ماه دیگه باردار شدی دندون پزشکی نمیتونی بری از ته قلبم از خدا میخام ایشالله سال دیگه شاهد دندون درآوردن فسقلیت باشی آذر جان

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۱:۱۰:۵۷
(ویرایش)

ای جانم پس بامن هم سالی عزیزم غصه نخور یه چکاب برید شاید چیز کوچیکی باشه مثل برا من که با دوتا قرص حل بشه توکلت به خدا باشه برو حاظر شو برو دندونتو بکش فکرشم نکن تو باید به شوهرت امید بدی عزیزم مردا تحملشون کمتره اون از اقدامای بینتیجه که اعصابش خورده تورم ناراحت وگریون میبینه بدتر میشه بهش بگو بیا بریم یه چکاب بدیم 

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۴:۰۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

سلام عزیزم زمان اقدام برای بارداری غالبا چند ماه طول میکشه تا بارداری موفق صورت بگیره..نگران نباشین

درضمن استرس و نگرانی هم خودش یکی از عواملی هست که باردار نشی

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۲۲:۴۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

نگران نباش بالاخره دیر یا زود باردار میشی توکلت به خدا باشه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021