تعداد بازدید : 1915
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
کاربران آنلاین : 0
معصومه۷۱
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۲:۴۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۷ ۲۳:۳۶:۵۷

در ای یو ای چه جوری اسپرم رو میگیرن

(ویرایش)

سلام دوستان.در ای یو ای چه جوری اسپرم رو میگیرن؟خودش باید منی رو تخلیه کنه یا بااستفاده از ابزار پزشکی چیزی؟

خدایا دامن همه منتظرها رو سبز کن.قسمت میدم به علی اصغرت.خسته شدم ازانتظار
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۳:۰۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم،مثل آزمایش اسپرم همسرت باید نمونه رو تحویل بده تا بعد از شستشو و جداکردن اسپرمهای بهتر انتقال انجام بشه

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۴:۳۶:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۴:۱۹:۵۲
(ویرایش)

همسرم نمیتونه خودش نمونه بگیره.ازمایش اسپرم هم ما توخونه نمونه گرفتیم وازمایشگاه بردیم.ولی واسه ای یو ای ما باید به شهر دیگه بریم.حالاچه جوری نمونه بگیریم؟تمام امیدم به ایو ای بود که اونم اینجوری مشکل داریم؟

خدایاتوکل به خودت
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۴:۴۹:۲۱
(ویرایش)

دوستان کسی نیست؟چه کارکنم و چه غذاهایی بخوره که سرعت وتعداد اسپرم هاش بالابره ؟

خدایاتوکل به خودت
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۴:۵۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

سلام

💢معجــــــــــون براي #تقویٺـــــ_قـــــواي_جنســـــي

🍵چند عدد خرما را داخل شیر بز بگزارید تا به مدت یک شب خیس بخورد بعد مقداری عسل و پودر هل به آن اضافه کنید و صبح بعد از مخلوط کردن  نوش جان کنید. این مخلوط یک راه حل مناسب برای درمان ضعف جنسی می باشد و خیلی از نارسایی های جنسی مثل حتی عقیمی ناشی از کمبود تعداد اسپرم ها را بهبود می بخشد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۵:۱۱:۳۹
(ویرایش)

بله ممنمونم

خدایاتوکل به خودت
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۵:۱۴:۱۰
(ویرایش)

مشکلی نیست خودت هم میتونی همراه همسرت بری،معمولا مراکز درمان اتاق های نمونه گیری مخصوص زن و شوهر هم دارن

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۵:۱۵:۴۲
(ویرایش)

قرص ویتامین ای برای تقویت خوبه،میوه هم زیاد بخوره همسرت مخصوصا میوه هایی که ویتامین ث دارن مثل پرتغال..انار هم عالیه برای تقویت آقایون

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۵:۳۴:۳۲
(ویرایش)

فدای تو بشم خانمی.نمیدونم مراکز دولتی هم اتاق نمونه گیری دارن یانه.بهرحال ممنونم عزیزم

خدایاتوکل به خودت
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۷:۳۴:۵۶
(ویرایش)

خدانکنه عزیزم❤حتما دارن نگران نباش،خواهش میکنم گلم

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۲۱:۲۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۸:۳۰:۵۰
(ویرایش)

ما دوبار IUI کردیم جواب نگرفتیم چون همسرم موقع دادن نمونه در مرکز درمانی شدیدا استرس داشت اسپرمها در اثر استرس آسیب می دیدند  و نتیجه نمی گرفتیم ولی  بار سوم به سفارش دوستم به مرکز درمانی میلاد رفتیم کهآن مرکز درمانی دستگاه آنکو باتور سیار داشت که  به ما دادن تا نمونه روتو خونه دور از استرس آماده کنیم برام خیلی جالب چون هم نتیجه آزمایش اسپرم خوب شده بود وهم اینکه من الان باردار هستم این دستگاه به گفته دوستم اون یکی شهرها رو نمی دونم ولی تو تبریز توچند ین آزمایشگاه معتبر است که به کسانی که میخواهن آزمایش اسپرم بدهن یا IUI  بکنن اجاره داده میشه فکر کنم دستگاه جدیدی باشه که خیلی موثر بود حتما توشهرهای بزرگ دیگه هم باشه لازم به ذکر است این دستگاه توانایی نگهداری اسپرم را به مدت سه ساعت به طور طبیعی وسالم  را دارد

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۲۱:۴۳:۰۱
(ویرایش)

ما دوبار IUI کردیم جواب نگرفتیم چون همسرم موقع دادن نمونه در مرکز درمانی شدیدا استرس داشت اسپرمها در اثر استرس آسیب می دیدند  و نتیجه نمی گرفتیم ولی  بار سوم به سفارش دوستم به مرکز درمانی میلاد رفتیم کهآن مرکز درمانی دستگاه آنکو باتور سیار داشت که  به ما دادن تا نمونه روتو خونه دور از استرس آماده کنیم برام خیلی جالب چون هم نتیجه آزمایش اسپرم خوب شده بود وهم اینکه من الان باردار هستم این دستگاه به گفته دوستم اون یکی شهرها رو نمی دونم ولی تو تبریز توچند ین آزمایشگاه معتبر است که به کسانی که میخواهن آزمایش اسپرم بدهن یا IUI  بکنن اجاره داده میشه فکر کنم دستگاه جدیدی باشه که خیلی موثر بود حتما توشهرهای بزرگ دیگه هم باشه لازم به ذکر است این دستگاه توانایی نگهداری اسپرم را به مدت سه ساعت به طور طبیعی وسالم  را دارد

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۲۲:۱۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۳ ۱۹:۲۲:۰۲
(ویرایش)

سلام شبنم جون خداروشكر كه باردار شديدمبارك باشه.منم دوازده روز پيش اي يو آي كردم وامروز كه روز بيستو چهار سيكلم هست لكه بيني دارم نميدونم مال پريوده يا لانه گزيني؟!ميشه يكم در مورد علايمي كه داشتين كه متوجه شدين باردارين توضيح بدين؟چندمين روز اي يو اي كيتتون مثبت شد و متوجه شدين باردارين؟ايا لكه بيني هم داشتين؟ببخشيد من چند بار تاپيك زدم كسي نبود كه اي يو اي كرده باشه و جوابمو بده.لطفا اگر گروهي سراغ داريد كه بچه هاي اي يو اي هستن توش بهم معرفي كنيد.مرسي عديزم

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۸:۲۴:۲۵
(ویرایش)

سلام عزیزم امیدوارم که هرچه زودتر تست حاملگی شماهم مثبت باشه خواهشا خودت رو دست خدا بسپر و به اون توکل کن چون اینطوری میتونی استرسترو کم کنی چون استرس تواین شرایط نقش سم رو بازی میکنه منهم تا پایان این سه ماه لکه بینی داشتم و حتی دوبار خونریزی نسبتا شدیدی داشتم کی برا آزمایش میرین

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران