تعداد بازدید : 1655
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
کاربران آنلاین : 0
73nargesi
۱۳۹۵/۱۱/۹ ۱۳:۳۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۲ ۲۱:۲۳:۳۲

لطفا هرکسی علائم بارداریشو بگه..چ درحال حاضر چه بارداری گذشته

(ویرایش)

دوستان عزیز لطف کنید و کمک ب کسانی بکنیم ک دوس دارن بدونن حاملن یا ن...پس هرکسی از علائمش بگه...تمام علائمی ک درحاملگی جدید و قدیمش رخ داده...ممنون از دوستان خوبی مثل شما...🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

۱۳۹۵/۱۱/۹ ۱۴:۱۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم،بهتره قبل از موعد پریود به علائم توجه نکنین،علائم پریود و بارداری مثل همه،من مثل هرماه کمردرد و سینه درد داشتم منتظر پری بودم ولی باردار بودم

۱۳۹۵/۱۱/۹ ۱۶:۵۵:۳۹
(ویرایش)

اگه لکه قطع شده احتمال بارداری وجود داره،اگه تاخیر داری بی بی چک بزن نشون میده،بله علائم بارداری و پریود شبیه همه،تا هفته 8 یا 9 دل درد پریود هم پیش میاد،به علائم نمیشه توجه کرد

۱۳۹۵/۱۱/۹ ۱۹:۱۱:۱۶
(ویرایش)

انشاالله بارداری اون لکه هم لک لانه گزینی بوده❤انشاالله

۱۳۹۵/۱۱/۹ ۱۹:۱۱:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۱:۱۲:۲۸
(ویرایش)

سلام عزیزم من ماه گذشته اقدام کردم و پریود شدم .

چند سال پیش  در بارداری اولم یه شب که خوابیده بودم سمت راست شکمم شدید تیر کشید یه جوری که از دردش صدام درومد. یه چند شب بعدشم دوباره نصفه شبی پهلوی سمت چپم درد وحشتناکی گرفت و طولانی تر .

جالب اینجاست که بیشتر موقع استراحت این دردها رو متوجه میشدم .

چون نه ماه از ازدواجم بیشتر نگذشته بود مثل بعضی از تازه عروس ها که حساس هستن ،روحیم حساس تر شده بود. و خیلی احساس خستگی میکردم .

درد سینه و درد شبیه پریود نداشتم وگرنه یادم میموند.

من کلا از یک ماه قبلش هرروز تردمیل میرفتم و حلقه هم میزدم .چون متخصص زنان گفته بود چند کیلو وزنت رو کم کن و فعالیت داشته باش.تا اینکه چند روز قبل از زمان پریودم که داشتم تردمیل همراه با شیب کوهنوردیش میرفتم زیر شکمم درد گرفت و سفت شد از اون موقع بود که شک کردم و بی بی چک هم نزدم چون رو همشون نوشته پریود عقب افتاد تست کنید و  رفتم آز دادم و مثبت شد .(باور نمیکردم که اولین ماه باردار بشم چون شنیده بودم شش ماه تا یک سال طول میکشه. رفتم بیبی چک هم زدم.چند روز قبل موعد پریود سریع مثبت شد.)

چون بارداریمو چند روز قبل تاریخ پریود فهمیدم دیگه روزه نگرفتم،تردمیل هم اصلا نرفتم و مراعات کردم و مواظب خودم بودم  ودر روزی که قرار بود پریود بشم اصلا لکه بینی هم نداشتم .اما سه ماه اول کمر درد و پا درد عجیب و مزمنی داشتم که دکترم بهم سفارش کرده بود که تو این چند ماه اول نزدیکی نداشته باشم.خیلی کم اشتها شدم تا چهار ماه وزنم ثابت موند.ولی بعد چهار ماه اشتهام بهتر شد ولی مقدار وعده هام کم و تعدادش زیاد .(دخترم هم الان همین مدلی غذا میخوره)

در مورد لک لانه گزینی هم یادم میاد که تقریبا در آخرین بار اقدامم احساس درد کردم و گلاب به رو تون رفتم دستشویی چند قطره خون قرمز دیدم که احتمال میدم همون لانه گزینی باشه.و خیلی هم ترسیده بودم و ناراحت بودم چون اون موقع در این مورد مطالعه نداشتم و اصلا نمیدونستم لانه گزینی چیه؟! 

ماه های اول ترشح شیری رنگ زیاد داشتم البته ماه های آخر هم همین طور بود.

ولی ماه گذشته بر عکس چند سال پیش همش استرس داشتم و کلا یکبار اقدام کردم.

به نظرم آدم باید بیخیال باشه تا چند روز قبل از موعد پریود .

البته مراعات بکنه مثلا مو رنگ نکنه ،رادیو گرافی دندون پزشکی نره اشعه ایکس خیلی ضرر داره و ....

امیدوارم تجربیات و خاطراتم رو به خوبی بیان کرده باشم.

دل را به خدا بسپار....
۱۳۹۵/۱۱/۹ ۱۹:۲۳:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۲ ۲۱:۲۳:۳۲
(ویرایش)

مرسی گلی جونم...ممنون بابت خاطره قشنگت...امیدوارم همیشه مامان سرحال و خوشحالی باشی...

ممنون مهربونم🌷

امیدوارم منم مث تو ماه اول اقدام باردارشده باشم😉

۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۰۰:۰۱:۲۴
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزمloveflower

دل را به خدا بسپار....
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۰۰:۰۸:۵۳
(ویرایش)

انشاالله عزیزم .

valentine

دل را به خدا بسپار....
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۸:۰۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۶ ۱۳:۳۹:۱۳
(ویرایش)

علت خونریزیت لانه گزینی نبوده عزیزم بعضی وقتا تو رابطه ی جنسی پیش میاد . لانه گزینی جنین بعد از لقاحه و حددددداقل سه روز طول میکشه 

۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۸:۱۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۶ ۱۳:۳۹:۱۳
(ویرایش)

بچه ها من تو یه تاپیک دیگه گفتم از تجربم 

من پریودیام منظمه منظمه قبلشم دلدردو سینه دردو اینجور علائمو دارم و ترشحاتم کم میشه

تو زمان تخمک گذاریمم قشنگ از علائمش متوجه میشم سه ماه اقدام کردم همش دنبال علائم بودم ماه سوم علائم تخمک گذاری نداشتم حتی ترشحاتم اننننقد کم بود ک واژنم خشک بود بیخیال بارداری شدم تا اینکه دیدم عقب انداختم هیییییییچ علائم بارداری هم نداشتم حتی یدونه و حتی علائم قبل پریودی هم نداشتم هر روزم بیبی چک میذاشتم منفی میشد هفت روز عقب انداختم حتی آزی که بعد سه روز عقب انداختنم دادم منفی بود همه مثل هم نیستن حالا هم انشاءالله تا چند وخ دیگه دارم مامان میشم امیدتون بخدا باشه دنبال علائمم نباشید برای منم دعا کنید. انشاءالله هممون نی نیامون زود به دنیا میان

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران