تعداد بازدید : 2564
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
azarjoon
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۰۱:۱۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵

پر کردن دندان در بارداری

(ویرایش)

؟یک سوال داشتم.میخوام برم دندونمو پر کنم. بنظرت آمپول بی حسی دندون برای بارداری ضرر داره.چون دارم اقدام میکنم. میگم اگه ی وقت حامله باشم و ندونم. 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۱۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

سلام آذر جووون خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۲۰:۰۵
(ویرایش)

سلام عزیزم. مرسی.تو خوبی؟چ خبر؟ کم پیدایی 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۲۲:۰۸
(ویرایش)

فدات شم عزیزم ای سرمون شلوغ شده تو چه خبرا؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۲۴:۰۳
(ویرایش)

سلامتی. منم توی خونه بخور و بخواب. الانم توی رختخوابم تازه بیدار شدم. 

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۳۱:۴۸
(ویرایش)

من لک دیدم یعنی دارم پریود میشمcry

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۳۲:۳۴
(ویرایش)

پری جون بیا صحبت کنیم 

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۳۳:۵۰
(ویرایش)

کی وقت پریود شدنت بوده؟ 

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۴۱:۰۹
(ویرایش)

پری جون دیر جواب میدی یا برای من دیر میاد پیامت

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۴۱:۲۱
(ویرایش)

امروز

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۴۲:۰۵
(ویرایش)

چه خوشخیال صبح زود پاشدم رفتم آزمایش خون دادمcry

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۴۳:۲۷
(ویرایش)

دیر جواب میدم عزیزم 

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۵۱:۱۲
(ویرایش)

کی آماده میشه جوابش؟ اگه لک بینی باشه احتمال بارداریت هست ب. نظرم ولی من تا لک ببینم پشت سرش سریع پریود میشم خونریزیم زود شروع میشه. اگه هم نبودی که اشکال نداره دوباره ماه بعد. خودتو بزن بیخیالی.من خودمم هرکار میکنم بیخیال باشم نمیشه.یک هفته مونده به پریودم استرس دارم که الانه که پریود شم. تا پریود میشم گریه و زاریم شروع میشه. دیشب تا دروقت مطالب بچه های دیگه رو می خوندم یکیشون نوشته بود بعد چند ماه که حامله نشده خودشو زده به بیخیالی همون ماه حامله شده.چه خوبه ما هم اینجوری باشیم.راستی بی بی چک میذاشتی بعد میرفتی آزمایش. سیکل پریودی تو چند روزه است؟ منظمه یا نامنظم؟ 

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

ساعت 2 حاظر میشه آره سیکلام منظمه آخه نمیشه بیخیال باشی آخه هرچی خدا بخاد همون میشه من لک میبینم بعد دوروز پری میشم شاید لانه گزینیه؟؟؟؟

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۱:۰۱:۰۸
(ویرایش)

پری جون. سه شنبه میخوام برم دندونمو پرکنم. اگه ی وقت حامله باشم و ندونم بنظرت آمپول بیحسی دندون برای بچه ضرر داره؟

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۱:۲۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم،نگران نباش اگر باردار هم باشی مشکلی پیش نمیاد،جنین تا هفته 6 از خون مادر تغذیه نمیکنه،چون هنوز جفت تشکیل نشده که ارتباط خونی برقرار بشه،خیالت راحت

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران