تعداد بازدید : 1261
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
مامان پروانه (د)36
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۱:۰۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴

پریود نمیشم آزمایش خونم منفی بود

(ویرایش)

دوستان من تو اقدامم روز پریودم آزمایش خون دادم منفی بود همون روز چندتا لک قهوه ای دیدم اما الان سه روزه خبری از پری نیست با دستمال خودمو خشک میکنم دستمالم قهوه ای میشه آزمایش بتام 0.2 بود

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۱:۲۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم،ماه های قبل هم اینطوری میشدی؟تو اقدام هرچیزی طبیعیه،چاره ای جز صبر نداری تا پریود بشی

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۰۲:۴۸
(ویرایش)

عزیزم نه ماه های قبل دوروز لک میدیدم بعد پری میشدم امکان داره آزمایش خون اشتباه نشون بده؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۱۴:۰۵
(ویرایش)

احتمالش کمه عزیزم آزمایش خون قطعیه،بهتره چندروز دیگه هم صبر کنی،تنبلی تخمدان نداری؟

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۱۸:۵۹
(ویرایش)

پری جون پیگیر لکه بینی قبل از پریودت باش حتما،من شنیدم کسانی که قبل از پریود لک میبینن رحمشون سرده،رحم سرد چندتا علائم داره مثلا تو زمان پریود شکم سرده خونریزی دو روز اول به رنگ قرمز تیره و با درد شدیده،من چندتا علائمشو داشتم از دو ماه قبل از باردار شدن مراعات کردم خداروشکر باردار شدم،بدون اینکه برم پیش دکتر طب سنتی...اگه علائم دیگه رو داشتی بگو کمکت کنم بگم چیکار کنی

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۲۷:۲۵
(ویرایش)

نه من فقط کیست داشتم که رفع شد آزمایشامم یزی نشون نداده عزیزم

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۲۹:۵۱
(ویرایش)

من فقط همون روزی که پریود میشم یکم کمردرد دارم که فقط همون روز اوله خونریزیمم همون سه روز اول شدیده بعد دیگه همش لکه که دیگه روز شش پاک پاکم اما با دکترم حرف زدم گفت مشکلی نیست

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۵:۴۵:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

خانومی آقاش رحم سرد باشه چی میشه؟

منم این علایمو دارم؟ چیکار کنم خوب بشه؟

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۶:۲۵:۵۳
(ویرایش)

باشه پری جان انشاالله که مشکلی نیست و بزودی باردار میشی❤

ثنا جان طبع رحم برای باروری باید گرم باشه،رحم سرد یکی از دلایل ناباروری از نظر طب سنتیه،من اینکارارو کردم جواب داد اگر شما هم تو اقدام هستی انشاالله جواب بده،از روز اول پریود شکمتو با یه شال ببند تا گرم بمونه،موقع پریود خودتو با اب گرم بشور،حدالامکان حمام نرو،اگه نمیتونی حداقل تا روز سوم نرو ولی کلا این چندروز حمام نری بهتره لباساتو مرتب تعویض کن،از روز اول پریود صبحها یه قاشق عسل بخور رحمتو گرم میکنه،اگه تو اقدام هستی همراه یه قاشق عسل یمقدار سیاه دانه هم بخور تا روز 14 سیکلت برای تخمک گذاری فوق العادس نیازی هم به قرص تخمک گذاری نداری دیگه...من اینکارارو دو ماه انجام دادم البته برای باردار شدن انجام ندادم برای درمان طبع سرد رحمم انجام دادم خداروشکر دو ماه بعدش باردار شدم،امتحانش ضرر نداره😊

۱۳۹۵/۱۱/۱۴ ۰۲:۲۴:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

خیلی ممنونم از راهنماییت

۱۳۹۵/۱۱/۱۴ ۱۳:۳۵:۲۶
(ویرایش)

خانومی آقاشه عزیزم ممنونم بابت تمام راهنماییات پریود شدم امروز 

۱۳۹۵/۱۱/۱۴ ۱۴:۳۷:۱۱
(ویرایش)

خواهش میکنم دوستان گلم❤

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728