تعداد بازدید : 1470
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
mis
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۱:۳۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۶:۴۵:۲۱

لکه بینی در بارداری کمکم کنید

(ویرایش)

سلام دوستانم از دیشب ک سونو دادم لکه بینی دارم و شیاف هم خوبم نکرده تا الان و تازه خیلی خیلی ریز لخته تیره دیدم.کمکم کنید دیگه دیوونه شدم مگه مادر شدن چقده سخته ک اینهمه زجر بکشیم

هر چه تو خواهی ن ان میشود....انچه خداخواست همان میشود
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۲:۱۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

سلام عزیزم،بجز شیاف و استراحت راه دیگه ای وجود نداره،استرس نداشته باش فقط استراحت کن

روزی چندتا شیاف میذاری؟

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۲:۳۴:۰۴
(ویرایش)

سلام خانومی.قربونت ۱روز در میون میذاشتم حالا از دیشب ک گذاشتم امروز صبحم یکی استفاده کردمه. ممکنه اگه تیتر بتام اومده بود پایین یعنی سقط شده ولی اکر بالا رفته باشه یعنی باردارم ولی زود رفتم سونو.یعنی کلا همچیز ب تیترم بر میگرده.اخه ازمایسگاهی ک تیترمو گرفتم دقیق نیس میخوام جای دیگه برم

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۳:۰۵:۳۵
(ویرایش)

ببین عزیزم توصیه میکنم الان به هیچ وجه از جات تکون نخوری،الان وقت آزمایش دادن نیست،فقط و فقط استراحت

دکترت نگفت هر چند ساعت شیاف بذاری؟!ببین از من میشنوی حتما دکترتو عوض کن!اون از تشخیص خارج رحمیش و زود سونو فرستادنش اینم از این دارو تجویز کردنش!عزیزم دکترخوب خیلییییی تاثیر داره!وقتی داشتم سقط میکردم خونریزی داشتم دکترم بهم روحیه میداد میگفت ایشالا با شیاف قطع میشه فقط استرس نداشته باش،دکتر تو برعکسه استرس میده!بازم هرطور میلته...شیاف رو یا هر 24ساعت میذارن یا 12 ساعت تو موارد اورژانسی هر 8ساعت..اینو باید دکترت میگفت که نگفت..فقط بازم میگم به هیچ وجه نرو آزمایش فعلا فقط استراحت مطلق

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۳:۱۰:۱۲
(ویرایش)

باشه چشم پس من ۸ساعته بزارم.اخه الان مجبورم برم خارج از شهر نمیتونم نرم ی کاریه ک باید برم.ولی تو ماشین اروم میرم واونجا هم استراحت.الانم نمیرم ازمایشگاه تا ببینم چی میشه

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۳:۳۹:۵۰
(ویرایش)

توکل کن به خدا هرچی به صلاحت باشه همون پیش میاد💖انشاالله لکه بینیت قطع میشه و نی نیت صحیح و سالم میاد بغلت❤

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۳:۵۶:۰۱
(ویرایش)

ایشالا.بچه دارین خانومی

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۴:۵۸:۴۷
(ویرایش)

نه عزیزم پارسال همین موقع باردار شدم سقط شد،الان باردارم..انشاالله این یکی بمونه برامون

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۷:۳۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۲۳:۴۲:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستان، من هفته 10بارداری هستم بعد از سه سال اقدام خدا خواست و طبیعی باردار شدم از هفته اول بارداریم لکه بینی قهوه ای داشتم که دکتر آمپول و شیاف برام تجویز کرد تا هفته پیش همه چی خوب بود لکه بینیم هم قطع شده بود که 6روز پیش خونریزی کردم رفتم بیمارستان سونو دادم حال بچه خوب بود ولی تشخیص هماتوم داده شد که مجدد پیش دکتر خودم رفتم اونم باز سونو ازم گرفت و گفت هماتومت از دو روز پیش کوچکتر شده و باز آمپول و شیاف داد بهم تا همین دیشب که یه لخته خون 4سانتی ازم اومد بعد از لخته باز لکه بینی قهوه ای دارم خیلی نگرانم و استرس دارم نمیدونم مجدد برم سونو بدم؟  تو این هفته میشه سومین سونو واسه بچم ضرر نداره؟ کسی تجربه مشابه منو داشته؟ سردرگمم که چیکار کنم 

در حال اقدام
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۷:۳۷:۴۳
(ویرایش)

نمیدونم این لخته ای که دیدم یعنی بچم داره سقط میشه یا سقط جور دیگست؟ تو رو خدا یکی راهنماییم کنه، از فکرش دارم دیوونه میشم 

در حال اقدام
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۸:۲۵:۵۱
(ویرایش)

سلام عزیزم،بهتره با دکترت تماس بگیری ببینی نظرش چیه،نگران نباش منم تا هفته 10 لکه بینی داشتم بخاطر جفت پایین،فقط بار اول که لک دیدم رفتم سونو دیگه نرفتم تا سونو ان تی،فعلا استراحت کن با دکترت هم درمیون بذار 

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۲۰:۰۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۹ ۲۱:۳۷:۲۱
(ویرایش)

خانومی اقاش جان سلام عزیزم  تو این بارم که  باردار شدی به سلامتی بازم لکه ببنی داشتی؟  الانم  شیاف مصرف میکنی؟  منم ی بار یقط داشتم به صورت خود ب خود , میخوام به امید خدا دوباره اقدام کنم  خواستم بپرسم  ما که ی بار سقط داشتیم  تو بارداری بعدی باید داروی خاصی مصرف کنیم؟؟

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۲۱:۰۶:۲۲
(ویرایش)

عزیزم به دکترم زنگ زدم گفت باید حتماً سونو بشی، ولی نگران سلامتشم که سونو براش خطرناک نباشه

در حال اقدام
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۲۱:۴۹:۱۰
(ویرایش)

سپیده جان نگران نباش سونوگرافی هیچ خطری نداره خیالت راحت

آیناز جان بله اینبارم لکه بینی داشتم بدلیل جفت پایین،جفتم بالا رفته ولی بخاطر سقط قبلیم دکترم تا هفته 20 بارداری شیاف و استراحت مطلق تجویز کرده..نه یه سقط رو جدی نمیگیرن برای خیلیا پیش میاد،نیازی به مصرف دارو نیست نگران نباش

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۲۲:۱۸:۰۲
(ویرایش)

مرسی خانومی جان، اگر سونو نرم آرامش ندارم که ببینم بچم سالمه یا نه امشب حتماً میرم سونو میدم توکل به خدا 

در حال اقدام
۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۲۳:۳۹:۴۰
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم،درکت میکنم،فقط استرس رو از خودت دور کن،انشاالله نی نیت سالم بیاد بغلت

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران