تعداد بازدید : 2727
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
مامان پروانه (د)36
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۰۹:۵۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴

همسرم مسخرم میکنه

(ویرایش)

سلام دوستان الان سه ماه تو اقدامم اما نشده هربار که به همسرم میگم امروز روز تخمک گذاریمه همش بهم میخنده بهم میگه ول کن انقد این چرت وپرتارو نخون تو اینترنت مگه قدیم که سالی یه بار میزایدن روز تخمک گذاریشونو پیدا میکردن هر یه شب در میون نزدیکی میکردن میخاستم برم سونو فولیکول نزاشت کیت تخمک گذاری میخرم بهم میخنده بهش میگم از امروز که 12 سیکلمه یه شب در میون نزدیکی کنیم میگه انقد حساس نباشه خدا بخاد بده میده بعد از نزدیکی دراز میکشم میگه پاشو هرچی که اینترنت نوشته توام گوش میدی چیکا کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۱:۱۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۷ ۱۶:۵۱:۱۸
(ویرایش)

سخت نگیر 

۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۱:۳۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

یعنی این شبهایی باید نزدیکی داشته باشید نزدیکی نمیکنه؟ منم عزیزم مثل تو بعد نزدیکی تا صبح دستشویی نمیرم زیر کمرم بالش میذارم. ولی نشده. قربونت برم تو هم مثل من دل نازکی ناراحت میشی. اگه میگه ولش کن تو هم بگو حالا تو به حرف من گوش بده ضرری که نداره 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۲:۴۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۸:۴۵:۴۹
(ویرایش)

خب بهش نگو .. آقایون کلا همین مدلین .. دیگه از 100تا اگه 2.3تاشون نباشن .. 

چ لزومی داره اون بدونه .. انقدم گفتی ک حساس شده و خودتم نباید انقد حساسیت نشون بدی ..

درسته همه چی دست خداس .. 

توی اون تایم تخمک گذاریتم نیاز نیس بهش بگی الان باید بریم اقدام .. خوشگل کن لباس باز بپوش خودش میاد سمتت .. هم تو ب خواستت میرسی هم اون حساسیت نشون نمیده

پیروز و سربلند باشید😂

۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۴:۵۲:۳۲
(ویرایش)

آره رها جوووونم فک کنم باید همین کارو کنم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۴:۵۴:۳۶
(ویرایش)

آذر جووونم نزدیکی میکنیم هفته دوبار ولی بهش میگم مثلا امروز روز تخمک گذاریمه از امروز تا یک هفته یه شب درمیون بهم میگه بخاد بگیره با همون یه بار میگیره 

۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۲۳:۵۵:۲۶
(ویرایش)

البته به نظرم رها جان درست میگه. کلا این دفعه اصلا نگو امشب باید این کارو بکنیم. باهاش شوخی کن. آرایش کن. لباس های تحریک آمیز بپوش. حتما نباید لباس خواب باشه مثلا دامن کوتاه.تاپ لختی.خودش هم میاد طرفت.بعضی مردا ی چیزی رو تاکید کنی لج می کنن برعکسش رو انجام میدن. تو هم این بار اصلا تاکید نکن شبهایی که باید کاری بکنی این کارایی که گفتم بکن. هر کاری می خواد براش بکن. به زبون بگیر اون وقت اونم هر کاری تو بخوای برات می کنه.ببینم چی کار میکنی پرررری جوووونم.

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۹:۵۰:۲۷
(ویرایش)

دیشب روز 14 سیکلم بود نزدیکی کردم آذز جونم پنجشنبه ام اقدام کنم که روز  16 سیکلمه دعا کن برام 

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۰۱:۲۰:۵۷
(ویرایش)

به امید خدا این بار باردار میشی.کار خودتو انجام بده بعدش هم بیخیال باش ی دفعه می فهمی بارداری. وااای چه حالی داره آدم سورپرایز شه پری جون.فکرشو بکن 

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۰۹:۵۷:۴۱
(ویرایش)

ایشالله این ماه باهم سوپرایز میشیم عزیزم

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۱:۱۴:۵۱
(ویرایش)

ان شاالله. پری جون شما تا حالا معاینه داخلی رفتی؟ چه جوریه؟ درد داره؟ 

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۲:۲۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲ ۲۳:۳۲:۱۰
(ویرایش)

حرفای همه ی دوستان کاملا درست

ولی یه شب درمیون واسه محمک کاریه

والا اگه کیفیت اسپرم خوب باشه کم کم سه روز زنده س تو بدن زن. واسه همین دو سه شب در میون هم باشه مشکلی نیست

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی
باده از دست ید الله چشیدن دارد💐💐
۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۸:۴۴:۱۹
(ویرایش)

سلام پری جون. من امروز رفتم دکتر.برام سونوگرافی نوشته. برام دعاکن چیزی نباشه. توی دفترچه نوشته کیست تخمدان. فکرکنم سونوگرافی برای همین باشه 

۱۳۹۵/۱۲/۳ ۱۹:۵۰:۲۸
(ویرایش)

آذر جونم ایشالله هیچی نیست اگه کیستم داشته باشی با قرص حل میشه من خودم دوماه کیست داشتم با دارو حل شد

۱۳۹۵/۱۲/۷ ۱۷:۳۲:۰۸
(ویرایش)

آذر جوون چی شد جواب سونوت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۶:۵۲:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

سلام دوستای گل

خوبید؟

تروخدا اگه کسی نتیجه میگیره بیاد اینجا بگه تا بتونیم یک آرومتر بشیم

من سه ماهه اقدام کردم ویک لحظه از فکر این موضوع خارج نمیشم

برنامه زندگیم رو کلا از دست دادمsad

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال