تعداد بازدید : 1005
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
مامان پروانه (د)36
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۴:۴۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴

لک بینی دارم

(ویرایش)

سلام دوستان تو اقدامم یک هفته تا پریودم مونده لک دیدم الان چیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دیروز خونه تکونی وسیله سنگین بلند کردم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۵:۳۰:۵۸
(ویرایش)

خدا از دهنت بشنوه ماریا جووون اگه پریود شم بازم دلم میشکنه

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۵:۳۱:۰۱
(ویرایش)

خدا از دهنت بشنوه ماریا جووون اگه پریود شم بازم دلم میشکنه

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۶:۳۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۷ ۱۰:۱۳:۱۱
(ویرایش)

سلام عزیزم،به احتمال زیاد لک لانه گزینیه انشاالله❤تا روز موعدت کار سنگین انجام نده انشاالله بارداری

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۷:۲۸:۵۶
(ویرایش)

وای خدا کنه مامان خانومی خیلی زندگیم عوض میشه اگه باردارباشم شوهرم بهش گفتم لک دیدم خیلی دلداریم داد بهم گفت که من وتو همدیگرو داریم بیخیال بچه اما میدونم برا دلخوشی من گفته خودشم ناراحت شده

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۹:۴۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۷ ۱۰:۱۳:۱۱
(ویرایش)

به هر اتفاقی با دید مثبت نگاه کن❤انشاالله خدا عیدیتو بهت داده😊فعلا کار سنگین نکن تا روز موعدت بیاد بی بی چک بزن ایشالا دو خط میشه

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۹:۴۷:۰۰
(ویرایش)

امید ندارم مامان خانومی جووونم همیشه دو سه روز قبل پریود لک میبینم ولی این سری خیلی زود لک دیدم

۱۳۹۵/۱۲/۸ ۲۳:۱۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۳ ۱۸:۱۹:۲۲
(ویرایش)

من برا بارداریم یه لک دیدم یک روز ترشح سفید فرداش یه لک دیگه و بقیه همه ترشح سفید

این لک بینی ام تو موعد پریودیم بود

ان شالله بارداری

فقط خدا
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۰:۱۸:۳۶
(ویرایش)

عزیزاننم ممنونم بابت راهنماییاتون ان شالله همینی باشه که شماها میگید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران