تعداد بازدید : 2718
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۷:۲۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

شین الف جان منم باز لک دیدیم فک کنم پریود شم خسته شدم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۰۰:۱۱:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام پری جون.دیروز رفتم سونوگرافی خداوردی شکر دکتر سونوگرافی گفت مشکلی ندارم همه چیز رو هم نوشته عادی و معمولی ولی باید ببرم تا دکترم ببینه. دختر مگه تو کی باید پریود شی؟!!!  که الان میگی لک بینی داری 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۰۰:۱۶:۵۲
(ویرایش)

دوست عزیز. سلام. نگران نباش تو هنوز اول راهی من که 7 ماهه اقدامم ولی باردار نشدم. کاملا درکت میکنم منم همینجوریم. دکتر برو آزمایشات و چکاب رو خودت و همسرت انجام بده آن شاالله اگه مشکلی نباشه اصلا غصه نخور 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۰۰:۲۳:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

منم الان پریودم

دارم خودم رو آماده میکنم برای ماه بعد

ولی از خودم ناراحتم که در مقابل این موضووع اینقدر ضعیف و غیر منطقی شدم

همیشه به همه میگفتم به خدا تکیه کنید و برام مسخره بود اگه کسی غصه چند ماه دیرتر بچه دار شدنش رو میخوره

اما الان خودم کاملا انسان ضعیفی شدم

امیدوارم شماها هم با کمک خدا زودتر نتیجه میگیرید دوستان

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۰:۲۲:۲۲
(ویرایش)

آذر جووون شنبه باید پریود بشم اما از دیروز دارم لک میبینم معمولا سه روز قبل ازپریودم لک میبینم اما اینسری زودتر لک دیدم خسته شدم ما تمام ازمایشاتو دادیم مشکل نداریم اما چرا باردار نمیشم

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۰:۳۱:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۴ ۱۶:۵۷:۰۱
(ویرایش)

عزیزم صبور باش بدنت هنوز امادگیشو نداره اگر مشکلی نیست اجازه بده بدنت کار طبیعی خودشو انجام بده

لبخند امروز تو شاید برای کسی امید زندگی باشد
پس برای دیگران هم که شده شاد باش
۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۵:۰۸:۴۳
(ویرایش)

عزیزدلم همین که رفتی دکتر و تمام آزمایشات رو انجام دادی و مشکلی ندارید خیالت راحته پس غصه نخور صبور باش تو کار خودتو انجام بده. خواهر خودم بعد 10 سال 2 تا دختر ناز و خوشگل داره الان میگه اگه میدونستم بعد 10 سال خدا بهم بچه میده اصلا جوش نمیزدم به گردش و تفریحم میرسیدم.الانم به من میگه اصلا فکرشو نکن بالاخره بچه میاری برو بگرد و تفریح کن. حالا منم به تو میگم اصلا نگران نباش. من از اون روز که رفتم سونوگرافی یکمی خیالم راحت تره. شما هم که خداروشکر مشکلی ندارید 

۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۵:۱۳:۱۳
(ویرایش)

آفرین عزیزم. بهترین کار همینه.منم خودمو برای ماه یا ماههای بعد آماده میکنم .استرس خودش عامل باردار نشدنه پس اصلا بهش فکر نکن که این دفعه نشدم چکارکنم فقط کار خودتو انجام بده ایشالا که به موقعش باردار میشی.ما ها اینجا میایم که بهم روحیه و انرژی بدیم 

۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۵:۳۷:۳۲
(ویرایش)

ممنونم آذر جان

میشه بپرسم شما چند وقته اقدام کردید؟

و یه سوال دیگه...من سونو نرفتم.یعنی دکترم گفت لازم نیست.سونو برای این میرید که از تخمک گذاری مطمئن باشید؟

۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۷:۳۲:۱۳
(ویرایش)

آذر جووونم ممنونم بابته راهنماییات

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۲۱:۲۹:۵۴
(ویرایش)

من 7 ماهه اقدام کردم.بعد 2، 3 ماه رفتم دکتر تا زودتر باردار بشم دکتر هم به من قرص کلومفین داد گفت اگه اینو استفاده کردی و باردار نشدی بیا معاینه داخلی بکنم منم قرص رو استفاده کردم توی روزهای حساس هم نزدیکی کردم ولی کاملا موقعیت پیش نیومد روز در میون نزدیکی کنم اون ماه باردار نشدم ی دو سه ماهی همینجوری. روز در میون نزدیکی کردم ولی باردار نشدم تا این که هفته پیش رفتم دکتر معاینه داخلی کرد سونوگرافی هم فرستاد که ببینه کیست دارم یا نه خداروشکر دکتر سونوگرافی گفت مشکلی ندارم حالا قراره سونوگرافی رو ببرم دکترم ببینه ببینم چی میگه 

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۲۱:۳۲:۵۱
(ویرایش)

خواهش میکنم پری جون 

۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۰۰:۱۹:۰۴
(ویرایش)

خداروشکر که مشکلی نبوده آذر جان

ایشالا به زودی نتیجه میگیری

منم تصمیم گرفتم بعد از عید برم سونو و همسرم هم آزمایش بده.

۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۱۵:۳۰:۵۲
(ویرایش)

آره شینا جان همین کارو بکن. توکلت به خدا.برای منم دعاکن 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران