تعداد بازدید : 1605
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
azarjoon
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۲:۵۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵

منفی شدن بی بی چک

(ویرایش)

دوستان سلام. سوالی داشتم اگه کمکم کنید ممنون میشم. من پریودی هام نامنظمه مثلا یک با سیکلم 26 روز.یک بار 28 روز. یک بار 30 روز.یک بار 31 روزه هست. من 24 بهمن پریود شدم الان امروز که 23 اسفند هست هنوز پریود نشدم.شنیدم بی بی چک روز قبل یا روز پریودی هم اگه مثبت باشه نشون میده.از جایی که عجله داشتم امروز بی بی چک گذاشتم منفی بود.کسی تا حالا این جوری شده ولی حامله بوده.مرسی از همگی cry

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۳:۴۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

آذر جون صبور باش...به مارک بی بی چک میتونه ربط داشته باشه و میزان هورمون شما هم میتونه ربط داشته باشه

اکه پریود نشدی نشانه خوبیه و صبر کن انشالا که خبر خوبش رو به زودی بهمون میدی

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۴:۰۶:۲۵
(ویرایش)

سلام شینا جان.خوبی؟.آخه من فردا روز 30 امم هست. برام دعا کن عزیزم. امروز رفتم دکتر سونوگرافی خودمو گفت مشکلی ندارم. آزمایش اسپرموگرام شوهرم رو هم گفت خوبه فقط نمی دونم چرا حامله نمیشم. بی بی چک مدیکور استفاده کردم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۴:۴۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلام آذر جون.والا من که ماه پیش سه تا بی بی چک بامارک مختلف تو سه روز گذاشتم مثبت بود ولی باردار نبودم و روز چهارم پریود شدم.اصلا ب بی بی چکا نمیشه اعتماد کرد والا.منم هشت ماهه اقدامم این ماه دارو مصرف کردم اگه حامله نباشم باید آزمایش هرمونی بدمو شوهرم آزمایش اسپرم.برا منم دعا کنید

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۵:۰۳:۵۰
(ویرایش)

سلام یلدا جون.مرسی عزیزم که راهنمایی کردی.انشاءالله تو هم باردار میشی این ماه. شوهرت حتما بره آزمایش تا خیالتون راحت شه. برات دعا میکنم 

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

آذر جونم و یلدا جونم استرس و فکرو خیال اینکه کی مامان میشید بزارید کنار و سمنو رو تو وعده غذاییتون بگنجونید من این ماه آخر سمنو رو جر داده بودم هر دوروز یه ظرف بزرگ میخوردم بعد تو نت خوندم برا نازایی فوق العادست 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۷:۱۹:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۶ ۱۰:۵۳:۵۰
(ویرایش)

سلام خانوما

دوستت دارم همسرم
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۷:۱۹:۵۶
(ویرایش)

سلام خانوما

دوستت دارم همسرم
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۷:۱۹:۵۹
(ویرایش)

سلام خانوما

دوستت دارم همسرم
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۷:۲۳:۲۲
(ویرایش)

ببخشید یه سوال داشتم

من 28 بهمن پریود شدم

11 اسفند به بعد حامد عجیب شده.نصفه های شب و صبح خیلی زود بیش از حد گرسنه میشم.نفخ هم زیاد میشم.دمای بدنمم بالا میره.دو بار هم بی بی چک گذاشتم منفی بود.به نظرتون دیگه نیازی نیس بی بی چک بزارم؟؟؟

دوستت دارم همسرم
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۷:۲۸:۴۴
(ویرایش)

حالم عجیب شده

دوستت دارم همسرم
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۲۳:۱۲:۵۸
(ویرایش)

ممنونم ازت عزیزم.نی نی کوشولوت خوبه پری جون

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۲۳:۱۴:۰۹
(ویرایش)

محتاح دعاهستم آذر جون.انشاا... شماهم باردار باشی.خداکنه عیدی امسال جواب مثبت بارداریم باشه

۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۰۰:۰۹:۱۲
(ویرایش)

ان شاالله عیدی هردومون سال جدید همینه 

۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۷:۴۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

فدات شم یلدا جوونم خوبه اما باید بعد از تعطیلات صدای قلبشو بشنوم هنوز نشنیدم cry یلدا جوونم و آذر جونم براتون دعا میکنم صبور باشین خدا بهتر میدونه چهوقتی وقت مادر شدنتونه باور کنید بسپرید به خودش و بیخیال باشید زودتر نتیجه میگیرید

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۸:۱۱:۴۰
(ویرایش)

باشه پری جونم.سعی خودمو میکنم. انشاءالله بچه ات سالمه و صدای تاپ تاپ قلبشو زودتر بشنوی. ولی قول بده همون لحظه ای که صدای قلب بچه ات رو شنیدی همونجا برام دعا کنی 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران