تعداد بازدید : 5062
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
azarjoon
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۵:۵۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵

آزمایش خون بارداری

(ویرایش)

سلام دوستان. آزمایش بتا هزینش با دفترچه سلامت چقدره؟  اگه صبح آزمایش بدیم تا عصر حاضر میشه؟ 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۷:۳۰:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲ ۲۳:۳۲:۱۰
(ویرایش)

سلام بستگی به بیمارستانش داره

از 5-6 تومن تا 30 تومن

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی
باده از دست ید الله چشیدن دارد💐💐
۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۸:۴۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عقب انداختی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۰:۵۶:۳۷
(ویرایش)

پری جون یک روز عقب انداختم ولی دیشب پریود شدم. دیگه خسته شدم.دیشب کلی گریه کردم بعد خوابیدم.هم با خدا و هم با شوهرم قهرم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۰۱:۳۴
(ویرایش)

آذر جووون این چه حرفیه آخه خیلی جوش میزنی آخه تو دختر ریلکس باش

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۰۷:۵۴
(ویرایش)

دست خودم نیست پری جون. خدا دوست نداره به من بچه بده.به زور که نمیشه. حتما من لیاقت مادرشدن ندارم. اونروز رفتم دکتر توی مطب با چند تا خانم صحبت کردم.یکیشون میگفت دو ماه و نیم حامله بوده غیر قانونی رفته سقط کرده. یکی دیگه دو تا داشت سومی رو نمی خواسته ولی شده. ولی من که کشته مرده بچه ام نمیشه. برای بقیه مثل آب خوردن حامله میشن.ما باید با هزاران درخواست و نذر و نیاز حامله بشیم 

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۲۲:۲۲
(ویرایش)

عزیزم بهت حق میدم ناراحت باشی اما خودتو اذیت کن تو که هم خودت و هم شوهرت سالمین تا یکسال طبیعیه باردار نشی بعد یک سال میتونی بری مراکز ناباروری انشالله که تا یکسال میشی استرس بزار کنار ببین چندبار گفتم هرچقد بیخیال تر باشی بهتره

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۳۰:۱۸
(ویرایش)

من دارم میرم پری جون میخوام دیگه نیام اینجا. حلالم کن.سال خوبی داشته باشی.انشاءالله به سلامتی زایمان کنی. خداحافظ عزیزم. دلم برات خیلی تنگ میشه 

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۳۱:۴۵
(ویرایش)

مسخره نشو دختر 

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۳۳:۲۲
(ویرایش)

دختر صبور باش انقدا بودن دوازده سیزده سال بچه دار نشدن اینجوری نکردن که تو دار میکنی

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۳۶:۴۵
(ویرایش)

پری جون من دارم دیوونه میشم. آنقدر مطلب بارداری خوندم فقط خودمو اذیت میکنم 

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۴۳:۴۴
(ویرایش)

آذر جوون نخون مطالب خوب مثل قبل اقدامت زندگیتو بکن اصلا به این فک کن که تو الان برات بچه زوده با همسرت زندگیتو بکن بهشم فک نکن جلوگیریم نداشته باش اگه حامله نشدی من اسممو عوض میکنم

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۵۷:۲۵
(ویرایش)

باشه سعی میکنم پری جون 

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۲:۳۶:۱۲
(ویرایش)

پری جون من از لحاظ عاطفی از طرف شوهرم کم دارم.اصلا پیش نمیاد بدون هیچ دلیلی بیاد بوسم کنه یا بغلم کنه یا حتی دستمو بگیره ولی من هزاران بار شده بی دلیل بغلش میکنم بوسش میکنم حتی همون موقع هم حتی دستشو نمیاره بالا که اونم منو بغل کنه یا حتی بوسم کنه.همش دوس داره تلویزیون ببینه و بخوابه و اینترنت بازی کنه.وقتی هم بغلش میکنم میگه اذیت نکن برو اونطرف. دلم سرد میشه. وقتی ی دعوای کلی و کاری میکنم فقط میاد منو می بوسه بغل میکنه ببخشید میگه حتی لگن آب میکنه میاره توی اتاق صورت منو به زور میشوره انقدر پیله میشه تا باهاش آشتی کنم. همیشه به فکر ارضای جنسی خودشه. حالم خوش نیس اصلا. بهش هم گفتم ولی فکر نمیکنه چقدر داغونم کرده.شما جای من باشی دلتو به چی خوش میکنی؟

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۴:۳۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

واقعا بهت حق میدم آذرجون.من سابقم زیاده نه ماهه اقدامم.دوماهه اول گفتم طبیعیه دو ماهه دوم ناراحت شدم دو ماهه سوم گریه کردم دوماهه چهارم دوبار رفتم آزمایش و منفی بود واین ماه دیگه پوستم کلفت شده و دیگه هم برام مهم نیس.معلوم نیس چندساله دیگه از عمرم باقی باشه چرا خودمو و شوهرمو اذیت کنم چرا زندگیمو تلخ کنم واقعا بخاطر اون هشت ماهی که گریه کردم پشیییییییموووووونم.میخام خوش باشم خوش زندگی کنم حتی اگه خدا بهم بچه نداد.یکی از اقوام بارداره ازمایش غربالگریش مشکل داشته الان پنج ماهشه و بابد گورتاژ کنه.دوستم بچش قلب تشکیل نداد و سقط کرد دختر همسایمون بجای بچه مول تو دلش بود.خدارا شکر میکنم که من حداقل طعم مادر شدنو ناکام نکشیدم حداقل من مادر نشدم.الان دوستم افسردگی گرفته بخاطر بچش.همش گریه میکنه.

ببخشید که خیلی حرف زدم خواستم بدونی هر چیزی حکمتی داره خواهری.

۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۵:۲۷:۵۵
(ویرایش)

راست میگی یلداجون.همه حرفات درسته.چقدر خوب که این همه پر از انرژی مثبتی. با حرفای تو یکمی بهتر شدم. منم فقط از خدا ی بچه سالم می خوام فقط همین. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران