تعداد بازدید : 1236
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
الی ناناز
۱۳۹۶/۱/۷ ۲۱:۰۱:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۴ ۲۰:۱۲:۰۹

راهنمایی و مشورت

(ویرایش)

سلام. میخواستم  تجاربمو در رابطه به اشتراک بذار. تا 3 ماه دیگه 41 سالم میشه اما هنوز میلم زیاده. ممنون اگه راهنمایی کنید که بتونم کنترلش کنم.

۱۳۹۶/۱/۷ ۲۱:۴۴:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام عزيز دلم! كاملا طبيعيه! مَي توني از تحريك كننده ها تو غذاتون استفاده نكنيد مثل : فلفل ، پياز، جينسينگ و ...

و ماست و دوغ و ازين قبيل غذاهاي سرد استفاده كنيد، نشانه هاي تأثير غذاي سرد به سرعت غذاهاي گرم تو بدن برود نمي كنن ولي به مرور تأثير  رو كاملا احساس مَي كنيد. كوه آتشفشان هم باشيد با مصرف روزانه حتي ماست يا دوغ كاملا خاموش ميشيد. ولي آهسته و پيوسته . 

تاثير رواني در زندگي رو هم در نظر بگيريد. گاهي آدم ها به بعضي احساساتشون خيلي توجه نشون ميدن و دامن ميزنن! خود زندگي روزمره و بي توجهي با بي محلي به احساسات هم مَي تونه به كنترل اين موضوع كمك كنه! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۷ ۲۱:۵۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۱۳:۵۶:۵۷
(ویرایش)

الی جان ممنون که جوابم رو دادیlove

۱۳۹۶/۱/۷ ۲۱:۵۴:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۱۳:۵۶:۵۷
(ویرایش)

الی جان ممنون که جوابم رو دادیlove

۱۳۹۶/۱/۷ ۲۱:۵۶:۰۹
(ویرایش)

من فلفل زیاد میخورم اما اون دوتا رو نه. الان تعداد رابطه هاموکم کنم مشکل ساز نمیشه؟

۱۳۹۶/۱/۷ ۲۲:۰۱:۰۱
(ویرایش)

خواهش میکنم

۱۳۹۶/۱/۷ ۲۲:۰۲:۳۳
(ویرایش)

من فلفل زیاد میخورم اما اون دوتا رو نه. الان تعداد رابطه هاموکم کنم مشکل ساز نمیشه؟

۱۳۹۶/۱/۷ ۲۲:۳۶:۰۴
(ویرایش)

نه عزيزم. از لحاظ فيزيكي بنيه مَي خواد رابطه زياد! كم كني بهترم هست ولي آهسته آهسته! فلفل و پياز از همه مواد غذايي تحريكش بيشتره! حتما از غذات حذف كن. پياز هم در حد پياز خام يا تو سالاد يا غذاهايي كه خيلي پياز داره نخور. مثل سوپ پياز و ... 

بيشتر اين موضوع هم جنبه رواني داره. كه كامل توضيح دادم. با كمك از جنبه رواني مَي توني تا حد چشمگيري كنترلش كني ، حتي اگه هر غذايي بخوري.

من خودم اين مشكل رو داشتم. والآن كاملا كنترلش كردم. يكي از چيزايي كه خيلي روم تاثير ميذاشت حتي عكس يا ويدوهاي طنز و مسخره بازي جنسي رو هم نگاه نكردم ، از لحاظ رواني اين اولين قدم بود برداشتم. تا تونستم در معرض تحريك شدن خودم قرار نمي دادم. خودم بودم كه جو ميدادم. 

خلاصه الان ٣ ساله با تقريبا بين هفته اي يكبار يا ماهي يكبار ، فقط وقتي بدن نياز داره به صورت طبيعي ، هم پوست بهتري دارم و هم اعصاب راحت، موهاي براق و چشماي براق سفيد رو به آبي ( سفيده چشم منظورمه كه زرد و خوني نيست) ، پريوداي كم درد و راحت ، ريزش موي كمتر ، خستگي و درد پام خوب شده و كلي چيز ديگه كه الان يادم نيست! بعدم اين فاصله خيلي عاليه چون هم تكراري نمي شه آدم و هم قواي بدنيش جواب ميده و هم هيجانش بيشتره.  من كه راضيم. و شوشو هم همينطور چون اونم شاغله و طول هفته كلا خسته است خيلي خوب شده روابط عاطفيم حتي! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۷ ۲۲:۴۳:۴۳
(ویرایش)

بعدم يه چيز بگم ها ! طبع شوهرت خيلي مهمه! اگه اونم طبعش گرمه و از زانو نميوفته از زندگيت لذت ببر! من كه اين كارارو كردم چون شوشوي من به شدت طبعش سرد بود و نمي تونست اداره كنه اين موضوع رو ، عصبي ميشد و به شد روي زندگي مشتركمون تاثير منفي گذاشته بود ، منم يه طرفه خودخواهي مَي كردم. تا اينكه براي حفظ زندگيم تلاش كردم.تا خودم رو كنترل كنم. 

ولي هستن آدمايي كه شوهرشون به شدت طبع گرمي دارن و با گذشت ١٥ سال زندگي مشترك روزي ٣ بار رابطه دارن. خدا بده قوت😊 خوب توي اين جور مواقع اگه زن و مرد شبيه هم هستن كه چه بهتر ! 

كلا زن و شوهر در جهت توازن بايد تلاش كنن! خودخواهي نبايد بكنن! 

اگر احساس مَي كني نسبت به همسرت گرمتري و اون رو آزار ميدي بايد جدي اقدام كني. حتي اگه اون بهت هيچي نگه! 

ببخشيد زيادي حرف زدم! فقط تجربم رو گفتم. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۸ ۱۹:۴۵:۲۸
(ویرایش)

مرسی عزیزم از راهنماییت و وقتی که گذاشتی خیلی هم کامل و مفید بود

۱۳۹۶/۱/۸ ۱۹:۵۷:۳۹
(ویرایش)

شوهرم از خودم 6 سال بچه تره و شغلشم جوریه که شبا زود میاد خونه نهایتش ساعت 9 خونس. به کارش علاقه داره و بیستر مواقع هم خسته نیست. دخترم عادت داره زود بخوابه پسرمم که توی شهرستان دانشجوس. من خودمم صبح کارم برای شب انرژیم کامله. در طول هفته (به جز اون شبایی که مریض نیستم)  2 یا 3 شبش یه سری حرکات انجام میده  که خواستشو میفهمم. تا حالا چراغ سبز نشون دادم اما میترسم اگه مخالفت کنم زیر سرش بلند شه و سایر اتفاقات بد. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران