تعداد بازدید : 528765
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۴:۴۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام روشا anim2-ad54ad

عید توام مبااااارکanim2-smilies-azardl2

ان شالله تبریک بانو شدنتو بهت بگیم، پر قدرت پیش بروanim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۵:۲۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام 

رویا جان لطف داری عزیزم. برای ساخت دیلاتور می تونی برای شل نشدن وسطش گوش پاکن قرار بدی. بدون اون هم میشه درست کرد. موفق باشی.

فیدل جان حتما می تونی عزیزم. با انرژی شروع کن. anim2-a2d3تصویر رو هم خواستی ایمیلت رو بذار تا برات بفرستم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۵:۳۶:۴۳
(ویرایش)

لیلی جان آفرین خیلی خوبه به سایزای بالا رسیدی. عزیزم بار اول که می خوای شروع کنی به تمرین احتمال سوزش کم وجود داره اونم به خاطر عدم تحریک شدن که باید ژل زیاد بزنی تا کاملا روان بشه و اینکه از سایزای پایین شروع کنی بعد بری رو سایزی که می خوای تمرین کنی.  حساسیتی که به ژل یا لاتکس نداری؟ دهانه واژنت موقع تمرین قرمز یا متورم نمیشه؟

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۶:۳۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۸ ۱۶:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام

دوستان کانال یا گروهی تو تلگرام ندارید؟

۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۶:۵۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

آسو جون اينجا بايد گزارش بديم ، صفحات قبلشو بخون ، ماه پيشوني عزيز كامل همه چيو توضيح داده،منشنت ميكنم تا راحت اينجارو پيدا كني عزيزم

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۷:۲۸:۴۹
(ویرایش)

الهه 

تا برسم پیامتو بخونم ، فیلتر رفع شده بودanim2-21

خانم خیابانی

قربون محبتتون،خیلیییییی ممنووووون از پیام دوست داشتنی و قشنگتون flower

سودا جون

عزییییییییزی، ممنوووووووووونم anim2-ad54ad

۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۸:۵۸:۲۶
(ویرایش)

anim2-a2d3بانوهای درحال تمرین حتما این موارد و بخونین، تا یه یاداوری بشه براتون، و برای خودتون هم سیوشون کنین تا هر از گاهی بخونین تا کمترین وقفه رو داشته باشین anim2-a2d3

اولین قدم برای درمان واژینیسموس ، یادگیری و انجام تمرینات زیر می باشد:

ورزش كگل

تمرين وارسي

تمرين با ديلاتور

۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۹:۰۷:۲۳
(ویرایش)

ورزش کگل :

تمرین یا ورزش‌ كگل، ورزشی براي تقويت عضلات حمايت‌كننده مجراي ادراري، مثانه، رحم ، راست روده (ركتوم)، مقعد و واژن در کف لگن می باشد

نحوه ي انجام ورزش كگل

براي انجام اين ورزش بايد عضلات دور مهبل و مقعد را سفت كنيد (درست مثل زماني كه مي‌خوايد جلوي جريان ادرار را بگيريد) و چند ثانيه نگهداريد و بعد رها و شل كنيد.

برای اینکه بدونید این تمرین و درست انجام میدید:

- میتونید هنگام ادرار كردن فقط براي يك لحظه جلوی ادرار كردنتون و بگیرید.
- یا كه انگشتتون و بشورید و ناخنتون و کوتاه کنید و آروم وارد واژنتون کنید و عضلات را منقبض كنيد. اگر روي انگشتتان احساس فشار كرديد معلوم هست كه ورزش را بصورت صحيح انجام مي‌دهيد. شكم و عضلات نشيمن نبايد هنگام انجام ورزش‌هاي كگل حركت كنند و باید بتونید به راحتی در هنگام تمرین کگل نفس بکشید و نفستون و حبس نکنید

۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۹:۰۹:۰۰
(ویرایش)

تمرين وارسي:

تمرين وارسي به دو روش زير انجام ميشود

- مثل حالت دستشویی بشینید و یه آینه هم بذارید زیر پاتون و زور بزنید. ورودی واژن جايي كه خون پریودی هم از همین جا خارج میشه. ورودی واژن دقیقا محل ورود دیلاتور و آلت هست

- بشینید و تکیه بدید، پاهاتون و باز کنید و یه آینه بذارید جلوتون و با دست سعی کنید یکم ورودی و باز کنید و توی آینه مشاهده کنید

۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۹:۱۱:۳۰
(ویرایش)

تمرين با ديلاتور

از آنجایی که فرد واژینیسموس به علت ترس و انقباض شدید قادر به تحمل ورود آلت به واژن نیست برای درمان این حالت و از بین بردن ترس و انقباض شدید عضلات تمرين با ديلاتور و پيشنهاد ميكنيم، ديلاتور بصورت اماده در ايران وجود ندارد و ميتونيد با پنبه و دستكش بسازيد

مواد لازم : پنبه ، دستکش جراحي سایز لارج (بزرگترین سایز) ، لوبریکنت ساده

طرز ساخت : انگشت دستکش رو پر از پنبه کنید تا و بعد با نخ محکم انتهاش و ببندید .

چگونه با ديلاتور تمرين كنيد:

برای شروع تمرین با دیلاتور ، بشینید و راحت تکیه بدید ، پاهاتون و باز کنید و ریلکس باشید. دیلاتوری که ساختید و آغشته به لوبریکنت کنید و ورودی واژن که در تمرین وارسی شناختید قرار بدید و آروم وارد کنید و مشغول آهنگ یا تی وی بشيد

وقتی ديلاتورکامل وارد شد آروم عقب جلو کنید.

۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۹:۱۳:۳۰
(ویرایش)

✅نكته :

- در طی این تمرینات بدون اینکه متوجه بشید و بدون درد و خونریزی پرده از بین میره، پس حتما همسرتون و در جریان تمرینات قرار بدید تا بعدا مشکلی پیش نیاد.

۱۳۹۶/۱/۱۷ ۰۱:۴۰:۱۳
(ویرایش)

راستی بچه های در حال تمرین حتما به بخش خاطرات واڗینیسموسیا سر بزنن و بخوننشون ، کلی تو بهتر شدن روحیشون تاثیر میذارهanim2-a2d3

۱۳۹۶/۱/۱۷ ۰۲:۱۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۲:۲۹:۳۱
(ویرایش)

مرسی سودا جون از دلگرمیت

نه متورم نمی شه به خاطر همونه که گفتین چون اولش می خوام تمرین کنم می سوزه ولی این سوزش بعدها که بخوام به امید خدا اقدام کنم رفع می شه آیا؟

۱۳۹۶/۱/۱۷ ۰۴:۳۱:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۰۱:۵۲:۰۱
(ویرایش)

سلام

من تازه وارد اين سايت شدم و خيلي خوشحالم كه ميتونم ازتون مشاوره بگيرم

من حدود يك سال و نيمه كه ازدواج كردم ،واسه برداشتن پرده چون با مشكل مواجه شدم و خيلي واسم سخت بود پيش دكتر رفتم و بهم گفت كه پردت از نوع حلقوي و نرمال هستش ،دكتر بهم يك ژل داد و گفت از اين استفاده كن پرده برداشته ميشه،همين كارم كردم و خوشبختانه يكم الت رفت داخل ولي نه بطور كامل با كلي درد و سوزش چندتا هم لكه خون ازم خارج شد،حالا نميدونم پردم إز بين رفاه يا نه چون ديگه پيش دكتر نرفتم ولي بعد إز اون هر موقع ميخوايم رابطه داشته باشيم تو اين يك سال من كلي درد ميكشم أصلا كامل نميشه بره تو انگار يه صفحه جلوشو گرفته ،خيلي اذيت ميشم هم خودم هم همسرم،ميشه راهنماييم كنيد دوستان 🙏🏻🙏🏻

❤️
۱۳۹۶/۱/۱۷ ۱۰:۵۴:۴۳
(ویرایش)

لیلی جان کارایی که گفتم انجام بده و تو تغییر سایزت عجله نکن. تا با یه سایز راحت نشدی نرو سایز بعد. موقع اقدام معاشقه داشته باشی و از ژل استفاده کنی خیلی راحت وارد میشه. نگران نباش. 

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران