تعداد بازدید : 3769
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۲
کاربران آنلاین : 0
azarjoon
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۲:۰۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵

دعا کنید خدا بهم یک بچه سالم بده

(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم. سال نو همه مبارک. من هشت ماه اقدامم. هم خودم آزمایش و سونوگرافی رفتم هم شوهرم آزمایش رفته دکتر گفت هر دومون سالمیم ولی باردار نشدم. میخواستم ازتون خواهش کنم برام دعا کنید خدا یک بچه سالم  بهمون بده هم خودم هم شوهرم خیلی دوس داریم بچه دار بشیم. هر دفعه که پریود میشم تا چند روز گریه و افسردگی دارم. ممنون از همه عزیزان. من هم برای همه شما دعا میکنم. با تشکر 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۲:۵۱:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

نگران نباش انشالله خدا بهتون یه نی نی سالم میده

حتما یه حکمتی توی کار خدا هست خودت رو نگران نکن و گریه نکن

به خودت استرس نده و اصلا به حامله بودن و وقت پریود و اینجور چیزا فکر نکن انشالله یروز میبینی که حامله ای smile

۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۳:۰۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

آآذر جونم بارها بهت گفتم که هرچقد بیخیال تر باشی زندگی بهتر سوپرایزت میکنه هیچ کار خدا بی حکمت نیست عزیزم صبور باش تا یکسال وقت داری عزیزم بهش فکررررررررررررررررررررررررررر نکنید بخدا باردار میشی تو جلو گیری نداشته باش ولی اصلا به این فک نکن که بچه میخای بور کن باردار میشی فک کن تازه ازدواج کردید تا دوسال بچه نمیخاید انقدا هستن 10 سال بچه دار نشدن پس اونا تمام ده سالشونو زهر کردن برا خودشون عزیزم

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۶:۴۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلااااام آذر جون من بااین ماه ده ماهه که اقدامم واسه خودم رکوردارم.خخخ

این ماهم نرفتم اقدام آزمایش هورمونی هم باید میرفتم که خورد ب تعطیلات عید انشاا... این ماه هم خودم هم شوهرم میریم آزمایش.واسع منم دعا کنید دوستاااان.تولوخدا

۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۷:۰۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

یلدا جووونم بهتر شدی گردنت در چه حاله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۲۳:۰۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۱۶ ۱۰:۰۳:۳۷
(ویرایش)

منم دوساله در گیر حامله شدنم اما هیچ اتفاقی نیافته😞

فقط خدا.....
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۰:۲۰:۰۹
(ویرایش)

انشاءالله که آزمایشتون خوبه و مشکلی ندارید. من حتما برات دعا میکنم عزیزم.به امید خدا برو چیزی نیست 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۲۱ ۰۰:۲۳:۰۹
(ویرایش)

سلام پری جونم.خوبی؟نی نی کوشولوت خوبه؟هنوز از گردنبند استفاده میکنم کلافم کرده هم سنگینه هم نمیتونم ب اطراف نگاه کنم این هفته از دستش خلاص میشم.

سلام آذر جونم خوبی خوشی؟چ خبرا این ماه پرشدی یا ن؟انشاا... مامان بشی این ماه

۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۱:۰۷:۴۰
(ویرایش)

سلام یلدا جون. ممنون خوبم.تو چطوری؟ نه عزیزم هنوز مونده تا پریود شم ولی زیر دلم یه جوریه فکرکنم دارم پریود میشم. مرسی عزیزم 

۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۲:۵۳:۴۱
(ویرایش)

منم یدونه بی بی داشتم گذاشتم و جواااااااب _ _ _ _ _ بود.خودم میدونم دیونم ولی گفتم این بی بی چکم از تو کشو بردارم دیگه خیالم راحت بشه.امروز مهمون داشتم ی دختر کوچولو داشتن دلم برا مادر بودن غش میرفت...

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران