تعداد بازدید : 50024
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۶/۲۱ ۱۴:۵۲:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

آرزو جان رفتي دكتر؟

خونريزي سقط منم هي كم و زياد ميشد. هر دفه كه خونريزيم زياد ميشد يه تيكه ازم دفع ميشد و بعدش دوباره خونريزيم كم ميشد

اين ضعف و اينا هم به خاطر اين حجم خوني هست كه ازت رفته. خودتو تقويت كن. براي اينكه رحم قوي بشه من از اين طب هاي قديمي خونگي ها انجام دادم. اگه دوست داشتي بگو تا بهت بگم. شايد براي همين انقدر سريع رحم م به حالت اولش برگشت

۱۳۹۶/۶/۲۱ ۱۶:۲۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

اره عزیزم دیروز رفتم دکتر .معاینه کرد از رو شکم گفت خوبه رحمت جمع شده وضعیتت خوبه .بهم ی سری ویتامین و دو سه تا قرص داده .گفت خونریزیتم طبیعه مشکلی نیست ضعفتم بخاطر این خونریزیه.گفت مایعات زیاد مصرف کنم .

بهم گفت تا سه ماه باردار نباید بشی .اخر ماه جواب ازمایشی ک از نمونه ای ک سقط کردم میاد گفت جواب اونو ببینم چیه شاید لازم باشه بیشتر از سه ماه صبر کنی برای باردار شدن.

ممنون میشم اگه این درمان خانگی ک انجام دادیو بهم بگی.

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۶/۲۱ ۲۰:۵۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

يه زرده تخم مرغ كه اگه محلي پيدا كني بهتر با زردچوبه قاطي كن انقدر كه سفتي ش مثله فرني بشه بعد با اپليكاتور به صورت واژينال استفاده كني. شب وقتي آماده خواب شدي. و تا دو روز نوار بهداشتي بذار كه لباست كثيف نشه. اگه دو سه روز مونده به تموم شدن پريود انجام بدي هم بهتر

اين كار رو چند ماه انجام بده

۱۳۹۶/۶/۲۱ ۲۲:۴۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۰۸:۱۱:۲۶
(ویرایش)

‌‌‌

💢مراقبت های #بعد_از_سقط 

🔺👈معمولا توصيه مي‌ شود شش ماه تا يك سال  براي باردار شدن مجدد دست نگهداريد. اين توصيه به اين خاطر است كه اطمينان حاصل شود، بدن زن براي تحمل بارداري بعدي آماده است. 

🔺👈همچنين مهم است كه اطمينان پيدا كنيد كه از لحاظ عاطفي نيز آمادگي لازم براي بارداري مجدد را داريد. 
حدود 85 درصد زناني كه يك بار سقط جنين داشته‌اند، در دفعه بعد بارداري موفقي دارند. در زناني كه بيش از يك بار سقط جنين داشته‌اند، ميزان موفقيت در بارداري در تلاش‌هاي بعدي 75 درصد است. 

🔺👈البته این میزان بستگی به سن حاملگی که جنین سقط شده هم دارد.
و همینطور دستکاریهای پزشکی مثل کورتاژ و کوراژ

🔺👈اگر فقط یک ماهه بار دار بودید و برای سقط از قرص استفاده کردیدو این سقط اولین سقط شما بوده ، اگرشرایط روحی و جسمی مناسبی داریدتا 3 ماه صبر کنید .
🔺👈 احتمال سقط را کاهش میدهید.

🔺👈بعد از سقط جنین مراقبت خاصی لازم نیست فقط استفاده از قرص اهن و قرص های تقویتی در صورت ضعف 

@MidwifeMahbob

" تمام چیزی که باید از زندگی آموخت تنها یک کلمه است: میگذرد... "
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران