تعداد بازدید : 2486
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۳۱
کاربران آنلاین : 0
azarjoon
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۰:۵۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵

چگونه باردار شویم؟

(ویرایش)

سلام. خانومای عزیزی که باردار هستید. میشه بگید چکار کردید که باردار شدید؟ روش خاصی دارید و این که زود باردار شدید یا دیر؟ من و یک سری از بچه ها فکر میکنیم یک قلقی داره.ممنون میشم راهنمایی کنید 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۱:۲۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۷:۲۱:۱۰
(ویرایش)

اجی این ماه هم پری شدم با دو روز تاخیر 😢 

خانمایی ک باردارید لطفا بگید چند روز بعد از تموم شدن پریود بهترین زمانه واسه اقدام ب بارداری ؟ 

اگه ماه دیگه هم باردار نشم بخدا دق میکنم😭😭

🌟یک روز، تمام رویاهات به حقیقت میپیوندن، صبور باش.🌟

🔒
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۱:۳۸:۲۳
(ویرایش)

الهی قربونت برم.اشکال نداره عزیزم. منم پریود شدم.این ماه میخوام از کیت تخمک‌گذاری استفاده کنم بنظرم تو هم استفاده کن شاید جواب داد.اصلا ناراحت نباش.همه مثل همیم. راستی چند ماه اقدامی بودی؟

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۱:۴۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ ۱۱:۴۲:۲۰
(ویرایش)

اصلا نگران نباشید خانوم های گل انشاالله همگی مامان میشید کیت تخمک گذاری خوبه اگر پری منظم دارید پیشنهاد میدم استفاده کنید

مامان محمد
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۱:۴۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ ۱۱:۴۲:۲۰
(ویرایش)

اصلا نگران نباشید خانوم های گل انشاالله همگی مامان میشید کیت تخمک گذاری خوبه اگر پری منظم دارید پیشنهاد میدم استفاده کنید

مامان محمد
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۲:۲۰:۵۴
(ویرایش)

شش ماه اقدام.

اوکی پس منم کیت میگیرم امتحانش ک ضرر نداره ببینیم چطور میشه خدا کنه جواب بده

🔒
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۰:۱۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

آذر و آرزوی عزیزم قبل از هرکاری آزمایشاتتون رو کامل انجام بدید نه مثل یلدا جان که ده ماه تو اقدامه اما هنوز همسرش اسپرموگرام نداده سونوگرافی رحم ضمائم برای خانمها  مطمعن شدن از نداشتن کیست و تنبلی تخمدان و یه سری آزمایشات کلی و برای همسرانتون آزمایش اسپرموگرام اگه اینا همه خوب بود چند ماه تاریخ پریودتونو فقط علامت بزنید ببینید سیکلاتون چند روزست از شب 11تا 18 یک شب درمیون شروع کنید به نزدیکی استرس نگرانی تعطیل بعد از نزدیکی یک رب به پهلو بخابید وبه هیچی فکر نکنید بچها استرس باعث ناباروری میشه سمنو رو تو وعده غذاییتون اضافه کنید و به همسرانتون پیاز فراوان خام کنار غذاشون بدید پیاز اسپرم سازه اگه تمام اینارو رعایت نکردید تحت نظر یه پزشک باشید گاهی اوقات با یه قرص تمام مشکلات حل میشه عزیزان

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۳۶:۵۴
(ویرایش)

آره عزیزم. کار خوبی میکنی.منم میگیرم خدا کنه این ماه جواب بده.کی پری شدی؟ من که 26 فروردین. 

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۵۹:۵۵
(ویرایش)

مرسی پری جون.من همین روز 11 تا 18 رو دقیق متوجه نمیشم.مثلا من 26 فروردین ساعت 10 شب پریود شدم شب یازده من میشه 6 اردیبهشت؟  درست گفتم؟  پری جون خانم خیابانی به من گفت شب 10 تا 20 سیکلم. شما میگی 11 تا 18 بالاخره شب های زوج یا شبهایی فرد؟

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۶:۰۱:۳۲
(ویرایش)

مرسی خانومی.شما از کیت استفاده کردی همون ماه باردار شدی؟

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۶:۰۳:۱۱
(ویرایش)

ببین آذر جووون اول سیکلاتو بشمر ببین چند روزه هستی تاریخ اولین روز پریود ماه قبلت تا تاریخ اولین روز پریود این ماهت

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۶:۰۳:۵۹
(ویرایش)

سیکلا معمولا بین 27-34 هستن 

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۶:۰۵:۵۳
(ویرایش)

حساب کردن سیکل ماهیانه اینطوریه که از روزی که پریود میشی تا روزی که دوباره پریود میشی چند روزه و روزه اول که پریود شدی میشه روز اول سیکلت تا هفتم که پریودی 8-9-10 رحمت آماده میشه برا ی بارداری یک شب درمیون تا شب 20نزدیکی کن 

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۶:۱۴:۵۶
(ویرایش)

ببین عزیزم من 26 فروردین ساعت 10 شب پریود شدم. پریود من 6 روز طول میکشه. یعنی 27_28_29_30_31_1 اردیبهشت. 1 اردیبهشت همون آخرشب دیگه پاکم میرم حموم. 2_3_4_5 اردیبهشت. 5 اردیبهشت میشه روز دهمم. یعنی 5 اردیبهشت شب باید نزدیکی کنم تا 15 اردیبهشت؟ این چند ماه آخری سیکلام 30 یا 31 روزه شده 

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۷:۰۴:۳۲
(ویرایش)

قبل اسفند ماه29هرماه پری میشدم .اسفند 25 پری شدم این ماه فروردین 27ام 

🔒
۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۰:۰۴:۱۱
(ویرایش)

آذر جونم اگه سیکلات سی روزست معمولا تخمک گذاری روز شانزدهمه اما برای شما که تو اقدامی 6-8-10-12-14 اردیبهشت اقدام کن به امید خدا باردار میشی نکاتم رعایت کن چیزهای گرم خودت وشوهرت بخورید تو فاصله نزدیکی ها شوشو رو بگو پیاز خام مصرف کنه آب منی رو زیاد میکنه بعد از نزدیکی به پهلو راست بخاب اصلا به هیچی فک نکن عزیزم به امید خدا نتیجه میگیری به شوهرت چیزای مقوی بده که یک روز درمیون انزال داره ضعیف نشه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران