تعداد بازدید : 9663
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
کاربران آنلاین : 0
azarjoon
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۰۹:۲۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵

درد زایمان طبیعی چقدره و چه جوریه؟؟؟

(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم. من هفته 38 بارداری رو تموم کردم و وارد هفته 39 بارداری شدم. میخوام زایمان طبیعی انجام بدم خیلی هم میترسم. لطفا هرکسی که زایمان طبیعی داشته برام بگه چه جوریه. اگه میشه با جزئیات لطفا. 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۱۱:۳۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۱ ۰۸:۳۸:۳۹
(ویرایش)

منم مثل شما میخواستم طبیعی زایمان کنم ساعت 9شب بادرد بستری شدم اخ درد خیلی بد خیلیییییییییییییییییییییییییی اخرش دیگه درحد مرگ بود صبح ساعت هشت بعداز بازشدن دهانه رحمم وپاره شدن کیسه اب گفتن نمیتونی زایمان طبیعی کنی چون دهانه رحمم تنگ بود وهیچکس قبلش من معاینه نکرده بود نترس اما بگم دردش خیلی بد بود خیلییییییییییییییییییییییییییییی

الهی وربی من لی غیرک
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۱۳:۰۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

آذر جون 

مبارك باشه عزيزم 

ببين اگه مَي توني سرچ كن خاطرات زايمان بخون 

من خودم هم حاملگي سختي داشتم و هم زايمان سخت ! أما دردي كه منتظرش بودم نيومد ! اون درد وحشتناك كه بكشه آدم رو ! تا بچه افتاد تَو كانال زايمان انتظارم سراومد و ديگه درد برام درد نبود! 

دنيا هم كه اومد آب رو آتيش! 

خيلي راضيم ! خيلي ! ٣٧ تا بخيه خوردم ! اما نه برشم رو فهميدم و نه بخيه زدنم رو! 

تازه من از هيچ مسكني استفاده نكردم كه زايمانم طولاني نشه! نه گاز و نه اپيدورال و نه .... 

آخرش كم آوردم! ديدم بعد ١٢ ساعت فاز اصلي زايمان رو دو سانتم گفتم اپيدورال بزنيد! نيم ساعت طول كشيد تا برن وسايل بيارن ! تا دكتر اومد گفت زور بزن سر بچه بيرونه! يعني يه ساعته از دو سانت به ١٠ رسيده بودم ! ديگه اصلا عالي بود همه چيز ! 

بعدم تَو چون چند هفته است بدن درد ، واژن درد و كمر درد و ... داري يواش يواش بدنت آمادست براي درد! اينا هم درده ديگه! وقتي اين رو مَي توني تحمل كني ، اصل كاري رو هم مَي توني! باور كن پشيمون نميشي! 

من هر بار تَو آينه به شكمم نگاه مَي كنم مَي گم خداروشكر طبيعي زايدم ! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۱۳:۳۲:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

سلام اذرجون خوبی؟عزیزم من و تو باهم بود زایمانمون ولی پسر من عجله داشت من 36هفته زایمان کردم الان 14روزشه پسرم . عزیزم درد زایمان سخت هست اما نمیمیری . بعد اینکه سر بچه اومد دیگه درد زیادی نداری و بیاد دنیا راحت راحت میشی جوری که من از تخت زایمان تا تخت بخش رو پیاده رفتم تازه میگفتم پسرمم بدین بغل کنم . باید چند ساعتی رو تحمل کنی دردی رو تحمل میکنی که غیر قابل توصیفه و واقعا سخت اما واقعا میارزه .اصلا نگران نباش و استرس نداشته باش ایشالا که راحت زایمان کنی .سوالی داشتی بپرس

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ ۱۰:۱۲:۲۸
(ویرایش)

سلام عزیز دلم.مبارک باشه قدم نو رسیده anim2-4d564ad6

ممنون که جواب سوالمو دادی. دیروز که رفتم دکتر گفت دهانه رحمت 1 انگشت بازشده یکمی هم خودش با دستش باز کرد. درد داشت گفت اگه هفته بعد بیای 3 سانت شده باشه بستری میکنم. خیلی استرس دارم. تحمل دردم خیلی کمه. الان هم شبا از کمر درد و پهلو درد خواب ندارم. راستی وزن بچه ات چقدر بود موقع زایمان؟ 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ ۱۲:۵۳:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۰۰:۱۴:۵۵
(ویرایش)

عزیزم اگه استرس نداشته باشی و به خودت امید بدی اسونه ممنونم از تبریکت. وزن بچم 2کیلو و 750گرم بود اخه هم زود اومد دنیا هم ماه هشتم ویار خیلی بدی داشتم هیچی نمیخوردم خوبی وزن کمش این بود بخیه کم خوردم.

خدایا شکرت بخاطر تمام چیزایی که بهمون دادی.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۰۰:۴۹:۴۶
(ویرایش)

فکرکنم وزن بچه منم همین حدودا باشه. بنظرم وزنش خوبه زایمانش راحت تره. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران