تعداد بازدید : 1239
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱۱/۲۶
کاربران آنلاین : 0
kind lady
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۱۹:۴۵:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۵ ۱۲:۰۰:۱۸

احتمال بارداری چقدره؟

(ویرایش)

سلام ببخشید که اینجا سوالمو مطرح میکنم چون با اینکه بسته سوال ها رو خریدم و سوالمو پرسیدم هنوز جوابی دریافت نکردم.ممنون میشم اگه اینجا راهنماییم کنید.دو ماهه تو اقدامم و حدود یک سال جلوگیری طبیعی داشتم،هرماه دو تا سه روز زودتر از موعدم پریود میشدم نهایتا همون روز موعد اما این ماه که باید دوازدهم میشدم پریود نشدم و فقط دو سه روزه که زیر شکمم تیر میکشه و دیگه هیچ علائمی مثل درد سینه ها که قبل از پریود داشتم رو ندارم.سه روز پس از تاخیر بی بی چک زدم منفی بود.اینم بگم که  دوازده دی که پریودم بود از سی دی ماه نزدیکی داشتم نمیدونم روزها تخمک گذاری بوده با نه.ازمایش های قبل از بارداری و سونو رو هم انجام دادم عفونت و کیست هم نداشتم.به نظرتون من باردارم یا نه؟دلیل این تاخیر چی میتونه باشه؟

I can be successful
۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۲۲:۱۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۸
(ویرایش)

سلام...اگر پریود نشدید هر دو روز (ینی یک روز در میون) یه بیبی چک ناشتا بزارید...معمولا انتظار میره اگر بارداری اتفاق افتاده باشه دیگه یک هفته بعد از تاخیر پریود تو بیبی چک نشون بده (افراد خیلی محدودی ممکنه دیرتر نشون بده که اون هم بخاطر تخمک گذاری یا لقاح دیر هنگام یا پریودی نامنظم و.. اتفاق میفته)...حتما از بیبی چک مطابق دستورالعملی که روی خود محصول هست استفاده کنید.

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۱:۱۲:۳۷
(ویرایش)

سلام.اون بار که بی بی چک گذاشتم روی دستورش نوشته بود یک هفته پس از تاخیر ولی من سه روز بیشتر نگذشته بود منفی نشون داد

الان حدود هشت روزه که تاخیر دارم ،درد زیر شکمم کمتر شده ولی یکم احساس درد تو سینه ها هست. ترشحات هم کمتر شده اما سفید رنگه درصورتی که قبلش بی رنگ بودن اما زیاد ترشح داشتم.

رفتم دکتر بهم گفت اگه پریود نشدی یکشنبه ازمایش بده به نظرتون زود نیست ؟ صبر کنم چند روز دیگه یا اینکه اگه باردار باشم نشون میده؟

I can be successful
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۱:۴۵:۵۳
(ویرایش)

سلام...یکشنبه که میشه 21...از موعدتون 9 روز میگذره...جواب آزمایش باید نشون بده (با توجه به سیکلاتون که منظم هست)...کلا جواب آزمایش ده روز بعد رابطه دیگه نشون میده چون شما سیکلت منظمه اواسط سیکل تخمک گذاری میکنید با این تاخیر 9 روزه قطعا باید نشون بده...اروز بیبی چک نذاشتین؟

در مورد توضیح روی بسته بندی بله میگن یک هفته تا ده روز استفاده کنید چون با دقت 99% نشون میده اما به طور کلی بیش از نیمی از زنان باردار یک روز بعد از موعد پریودشون بیبی چک بزارن نشون خواهد داد

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۵:۲۵:۰۱
(ویرایش)

نه نگذاشتم.علائمم تقریبا قطع شده به نظرتون چی میتونه باشه دلیلش؟

I can be successful
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۶:۳۹:۲۲
(ویرایش)

سلام...علائم دلیل خوبی برای بررسی و پیگیری کردنه اما اصلا دلیل خوبی برای تشخیص نیست...یعنی شما وقتی علامتی داری معمولا میری سراغش ببینی از چی هست و از طریق اون آزمایشات مشخص میشه مشکلی هست یا نه...قطعا از طریق علائم نمیشه نظری داد...شما فردا یه آزمایش بارداری بدید مارو خبردار کنید از نتیجه...امیدوارم نتیجه مورد انتظارتون رو فردا ببینید...این تاخیر میتونه دلیلش بارداری باشه یا صرفا اختلال هرمونی ساده یا تغییر سبک زندگی و ... . معمولا خانم هایی که در حال اقدام هستن کمی دچار بی نظمی میشن بخاطر اینکه هیجان و استرس اینو دارن که اون ماه باردار میشن یا نه که خود همون استرس دلیل خوبی برای عقب انداختنه...اگر هم باردار بودید که با جواب آمایش به پزشک مراجعه کنید...اگر باردار باشید موردی نداره که درد ها و نشونه های اولیه بارداری قطع بشه یا کلا نداشته باشید اون دیگه بستگی به بدتون داره که چطور با تغییرات برخورد میکنه

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۴:۱۳:۲۲
(ویرایش)

سلام.توروخدا زود جواب بدید.من امروز ازمایش بارداری دادم جوابشو گرفتم.نوشته بتا بالای 30مثبته.از من 362هست .مسئول ازمابشگاه گفت فعلا که مثبته ولی باید نشون دکتر بدی،فکر کنم باید هزار باشه و شاید لازم باشه دوباره ازمایش بدی

چند باید باشه بتا مثبته؟

I can be successful
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۴:۳۹:۴۰
(ویرایش)

تبریک میگم...بتاتون که نشون میده باردار هستین و موردی نداره...معمولا دکتر بتا رو هر 48 ساعت یا 72 تکرار میکنه تا از روند درست بارداری مطلع بشه....فعلا هیچ جای نگرانی وجود نداره با توجه به زمان نزدیکیتون (از روز 18 سیکل به بعد) میتونیم بگیم لقاح شما یکم دیر تر از حالت عادی اتفاق افتاده

شما با جواب آزمایش میرید پیش دکتر احتمال بالا بگه بتاتون رو 48 ساعت یا 72 ساعت بعد همین آزمایش تکرار کنید وقتی بتاتون در عرض این مدت حدودا دو برابر یا بیشتر شد نشون میده که بارداری سالم رو تا اینجای کار تجربه میکنید....اصلا نگران نباشد تا اینجای کار مشکلی به نظر نمیرسه

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۵:۲۲:۱۶
(ویرایش)

نیاز هست دوباره ازمایش بدم پس؟

وای  امیدوارم مشکلی پیش نیاد

خیلی ممنونم که راهنماییم کردین.

I can be successful
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۵:۵۳:۳۱
(ویرایش)

بله احتمال بالا نیاز باشه...استرس هم نداشته باشید تا اینجای کار ما فقط میدونیم که شما باردارین و استرس اصلا براتون خوب نیست...در مورد بتای 1000 هم یه نکته بگم اگر شما بارداری سالم داشته باشین در72 ساعت دیگه تقریبا بتاتون به 1000 میرسه پس باید بگم کافیه 72 ساعت دیرتر از حالت عادی لقاح صورت گرفته باشه یعنی فقط سه روز...پس تا اینجای کار فقط ما میدونیم که شما باردارید نه چیز دیگه که بخواید نگران باشید

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۲۳:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلام.خسته نباشید.امروز بیست و پنجم مجددا ازمایش دادم بتا1700شده خوبه ایا؟

کی باید برم پیش یه دکتر و سونو گرافی بدم؟

I can be successful
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۰۰:۱۳:۳۵
(ویرایش)

والا دکتر رو الان هم میتونید برید...بتاتون که نرماله دیگه نگران نباشید خدارم شکر کنید....21 بهمن حدود 400 بودید بعد 4 روز به مقدار 1700 رسیدین که نشون میده بارداری مسیر درست رو پیش میره

برید دکتر دیگه شنبه تا هم تحت نظر باشید هم براتون سونو بنویسن که حدودا هفته 7 یا 8 انجام میدین...گرچه با این بتا شنبه هم برید سونو ساک حاملگی رو میبینن ولی لازم نیست به نظرم اگر لکه بینی و خون ریزی نداشتید همون حدود 7 یا 8 برید که تشکیل قلب جنین تایید بشه (دکتر بپرسید توضیحات کامل تر بهتون میدن)

الان هم با توجه به تاریخ قائدگی تون، سن بارداری شما 6 هفته و 2 روز هست

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران