تعداد بازدید : 744
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۱/۲۴
کاربران آنلاین : 0
parnia69
۱۴۰۰/۱۱/۲۳ ۲۰:۱۶:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ ۰۸:۵۶:۲۲

تاخیر در عادت ماهانه

(ویرایش)

سلام وقت بخیر . من تازه با سایتتون اشنا شدم . یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید . من ۳۱ سالمه و اولین بارمه دارم اقدام میکنم برای بارداری . سونو واژینال دادم فولیکول غالب نداشتم دکترم برام قرص لتروزول از شب ۳ به مدت ۵ شب تجویز کرد . از شب ۸ یک روز درمون رابطه داشتیم تا زمان تخمک گذاری . من عادت هام ۲۸ روزه هست و بدون تاخیر کاملا منظمه . و اینکه تنبلی و کیست تخمدان ندارم . ۲۱ دی عادت شدم باید ۱۹ بهمن میشدم که فعلا نشدم . امروز ۲۳ بهمن آزمایش خون دادم منفی بود . میخواستم بدونم احتمال بارداری هست یا بخاطر قرص لتروزول عادت هام نامنظم شده . و میخواستم بدونم قرص لتروزول عادت ماهانه نامنظم میکنه یا نه . اگه میشه راهنماییم کنید . ممنونم . 

۱۴۰۰/۱۱/۲۴ ۰۷:۰۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۲/۱۱ ۱۹:۰۷:۵۵
(ویرایش)

هر نوع قرص هورمونی میتونه عادت ماهیانه رو نا منظم کنه حتی در مواردی قرص ها و آمپول های غیر هورمونال هم روی عادت اثر میکنند مثل آنتی بیوتیک ها. حتی اگه شنیده باشید واکسن های کرونا در بعضی خانمها اختلالات عادتی ایجاد میکنه .اگه آزمایش خون تون منفی بوده حامله نیستید .شما باید رابطه تون تا یه هفته بعد از تخمک گذاری معمول تون هم انجام میدادید. شما برای ماه بعد هم اقدام کنید انشاءالله نتیجه میگیرید 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران