تعداد بازدید : 1761221
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۱/۱/۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۰۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۳ ۱۳:۲۴:۱۱
(ویرایش)

چرا مگه بارداره ؟anim2-21

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۰۴:۰۳
(ویرایش)

مرسی خوبیم جفتمون الان در حال حاضر هر چی فلش کارت تو آموزشگاه هست رو ریخته  کلی هم ذوق کردهhappy

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۰۴:۵۰
۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۰۷:۲۹
(ویرایش)

سلااااااااااااااااااااااااااااام دلارا خانوم صبح شمام بخیر smile

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۰۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۵ ۰۸:۳۴:۳۷
(ویرایش)

اوووووو چقد شلوغ شد یهویییییی

سلام ب هممممه

خو یه کاربری دیگه ساختم دیگه. با اون وارد نمیشد. 

خوبیبن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ anim2-thanks

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۱۴:۵۱
(ویرایش)

خوبی النا جونم؟ من با گوشی میومدم اونم سرعتش نفتی بودش. وارد تاپیکای دیگه میشدم وارد نمیشد. دیگه یه دونه دیگه ساختم اومدم. خخخخ

بلی خودم دلیییییی. چطوری؟ متاهلی چطوره؟ anim2-28

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۲۶:۱۸
(ویرایش)

مسافرت؟ عالی بود النا anim2-25r30wi تمامش حرص و جوش زدن بود و آخرشم دعوا با خواهر شوهر anim2-25r30wi ولی به من و وشوهرم دوتایی خوش گذشت anim2-thumbsupsmileyanim

نه بچه ها فراموش چیه delicious نمیتونستم بیام.

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۴۰:۲۳
(ویرایش)

النا راست میگه مهم اینه که آخرش شوهرت خوشش اومده smile 

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۴۴:۳۴
(ویرایش)

چقد جالب و باحال!! نوشته های کوچیک تو بطری.

آره بابا مهم اینه که خوشش اومده.

بچه ها.... من دلم ازین سورپرایزا میخواد........

شوهرم زیاد سورپرایز کردن خانوما رو بلد نیس . هدیه هاش همش چیزای لازم و واجبن. که اسفاده میشن. من همیشه دلم یچیز هیجان انگیز و جالب میخواد.... اما همش دنبال چیزای بدردبخور و ضروریه برام. delicious

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۴۵:۵۴
(ویرایش)

النا شوهر تو هم؟؟؟ 

هیچوقت نمیتونم تصور کنم شوهرم بخواد شمع و اینا بذاره برا تولدم...... 

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۴۸:۴۳
(ویرایش)

اره واقعا cry

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۰:۵۷:۴۹
(ویرایش)

اتفاقا شیوا بهش میگم. اتفاقا یباری صاف برگشتم گفتم وااااای چه خرس پشمالوی تپلی چقده کیف میده اینو یکی برا تولدش کادو بگیره. خخخخ. به همین وضوح. حتی یبارم یه انگشتری رو که خیلی دوس داشتم و بهش نشون دادم گفتم برا تولدم بخر برام shysmile ولی نع.

تازه چن روز پیش میگفت یه پلوپز میخوام بخرم برا تولدت serious کلی هم با اشتیاق از کاربردهاش میگفت که تایمر داره چی داره چی داره.... منم بهش گفتم تروخدا چیزای لازم و ضروری برا کادو. نخر. بعدش گف عه پس هدیه های قبلیمو دوس نداشتی؟ منم جواب دادم نه عزیزم هرچی ازت بگیرم برام دوست داشتنیه و ازین حرفا. ولی باز میدونم آخرش همچین چیزی میخره. نهایتا هم با یه گل. اونم از سرکار داره میاد خونه میره گل میگیره. هعی....... shysmile

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۱:۰۱:۵۲
(ویرایش)

شیوا مشوقت چی و کی بود؟ یکمی برام بگو تا بدونم من چرا هر چی میدوام باز وقتت کم میارم. 

کی ناهار میخوری؟ شوهرتت هم 5 شنبه ها عصر سرکاره؟

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۱:۰۶:۲۰
(ویرایش)

یادم نبود شوهر من پارسال برا تولدم دوتا کیک خرید. یکی برا خودمون دوتا. یکی هم خرید رفتیم خونه مامانم اینا.

نازی شوهرم valentine

تولد اولم هم منو برد ناهار رستوران و بعدشم برد دریا. کادوشم اونجا داد. یه لباس بود خخخخ

فک کنم داره نهایت تلاششو میکنه. shysmilelove

۱۳۹۵/۷/۴ ۱۱:۱۲:۱۳
(ویرایش)

نه شیوا جونم شوهر من خیلی تیزه. مثال بثال براش بزنم تا تهشو میخونه که نقشه م چیه. رک و راست بهش بگم بیشتر استقبال میکنه.

ااما این خوبه. وسیله ی خونه  مال خونه ست.

راستش النا شوهر منم همینطور. خانواده ش اصن اهل کادو پادو نیستن. حتی تولد همشون که ما همیشه یچیز کوچیکم شده میخریم و کیک میخریم میریم خونه شون ولی هیچکدومشون تاحالا بهم کادوی تولد ندادن! فقط میتونن با پررویی کیک بخورن و کادو بگیرن. اصلا برام مهم نیست و خیلی به این فک نمیکنم. چون فک میکنم این از بزرگی و شعور یه ادمه که بفهمه اینارو. و واسه کادو نگرفتن این کار خوب رو برا عزیزاش انجام نده. ولی اگه امسالم بهمن ماه کادو بهم ندن دیگه منم براشون کاری نمیکنم. چون اصولا زیادی مهربون شی فک میکنن حق دارن و وظیفه ته.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران