تعداد بازدید : 947414
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۸:۵۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۰۹:۵۹:۱۴
(ویرایش)

سلام ، ممنون از لطف همه flower

دیروز بعد از ظهر دوباره سایز تمرین کردم و دوباره شب خواستم تمرین کنم چون هیچ شبی پیش نیومد که باهم تمرین داشته باشیم صداش کردم و یه کوچولو دیلاتور وارد کرد اونم برای بار اول ،بعدش خودم خواستم که اقدام کنیم گفتم اگر نشد فوقش بعدا،با زن رو شروع کردم،وقتی داخل میرفت فقط اشکم میومد ،روزیکه فکرمیکردم یه حسرته تبدیل به واقعیت شد و ...،فقط اینو میگم انقدر راحتههههههه که باورتون نمیشه،از دیلاتور راحتر بود،من همون فرزانه ای بودم که چند روز طول کشید تا بتونم جرات پیدا کنم که گوش پاکن وارد کنم ،وقتی دیلاتور میساختم تنم میلرزید که این چه جوری میخواد بره تو تنم

نا امید نشید موفقیتتت تو همین نزدیکیه

فقط تنها نکته ای که میمونه اینکه قبل لز اقدام حتمااااااااا با دیلاتور شروع کنید اینطوری واژن باز میشه و راحت دخول صورت میگیره

دوست دارم مادر بشم و همسرم پدر
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۸:۵۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۶ ۰۰:۲۵:۴۸
(ویرایش)

سلام دوستان براى ساختن ديلاتور حق با شماست از يه سايزى به بعد دستكش كوچيكه كارى كه من ميكنم و راحته اول بسته به سايزم چند تا گوش پاك كن به هم با نخ دندون كه محكمه ميبندم بعد دورشونو با پنبه كاملاً تا سايز مورد نظرم ميبوشونم پنبشو همينجورى كه سالمه ميپوشم بعد باز با نخ دندون دور پنبه هارو ميبدم تا هوا نداشته باشه بعد با باند يكسانش ميكنم تا به سايز مورد نظر برسه كامل روى باند ٢ تا كاندم راحت ميكشم و استفاده ميكنم براى سايز بالا اين تجربه ى منه گفتم شايد به درد شمام بخوره

۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۰:۳۳:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۰۱:۳۰:۴۹
(ویرایش)

مرسی دوستان  از تجربه هاتون گفتید من امروز  با سایز 11 واژن گشایی ک ردم بعد با ابتدا ۱۲ انتها ۱۲ ونیم  تمرین کردم سوزش دارم کهبخاطره دستکشه  بچه ها شمام اول باید برید سایز قبلی چون من اول میخوام با ۱۲ کارکنم نمیتونم   فرزانه جون از تجربه هات بگو برام قبل اقدام چیکارا کردی من دوشنبه هفته بعد شاید همسرم بیاد میخوایم اقدام کنیم   دیگه این دفعه نشه   ناراحت میشه

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۰:۴۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۳ ۲۱:۴۷:۲۰
(ویرایش)

سلام سلام سلام

من امروز 7 تا گوش پا کن رو وارد کردم خوب بود فقط حس دستشویی داشتم امیدوارم توی ماه رحمت همتون درمان بشیدو هیچ بانویی تو دنیا به این بیماری گرفتار نشه و همتون توی همین ماه پر برکت درمان بشید و لذت بانو بودن و مادر بودن را بچشید 

الههههیییییی آآآآآآآمیییییییییین

خداوند به هر کس که بخواهد بی حساب میبخشد...
الا بذکرالله تطمئن القلوب
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۰:۵۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۳ ۲۱:۴۷:۲۰
(ویرایش)

فقط سوالم اینه الان میتونم برم دیلاتور سایز 5 بسازم یا با همین 7 تا فعلا تمرین کنم؟؟؟؟

خداوند به هر کس که بخواهد بی حساب میبخشد...
الا بذکرالله تطمئن القلوب
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۰:۵۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

سلام بچه ها
چطورین؟
نماز روزتون قبول
من هرجوری بود امروز گفتم شرو کنم تمرینامو
چون بعد افطار نمیتونم تنها باشم مجبور شدم عصر تمرین کنم
وای که چقد سلماجون رو اذیت کردم،حقم بود بلاکم کنه.اما بازم جوابمو داد، قدر فرشته مهربونتون رو بدونید، خیلی صبوره
من نمیدونم چرا هرکاری کردم ذهنم از موضوع اصلی منحرف نمیشد،آخرشم ویدئو رو قط کردم بدون هیچی ادامه دادم تمرین رو،دهانه واژن رو میتونم پیدا کنم اما تا میام کج بفرستم بره پایین گیر میکنه. ضمن اینکه حالتمم از نشسته به درازکش تبدیل میشه چون اول کارم نیاز دارم آینه حتما جلوم باشه و باید لم بدم واژن رو ببینم
البته هرجور بود فرستادم داخل،یه رب عقب جلو کردم اما راضی نبودم
اصلا راحت نبودم حتی با همون یه دونه گوش پاک کن! 

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۲:۰۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۰۹:۵۹:۱۴
(ویرایش)

سلام عزیزان نماز روزه هاتون مقبول،من واقعا دیروز وقتی رفتم برلی اقدام البته قبلش دعای غلبه بر ترس رو خوندم و زن رو بودم،احساس میکنم وقتی ماها این نشکل داریم با زن رو راحت تریم چون کلا کنترل دست خودمونه،کگل واقعاااا بهم کمک کرد،ژل هم به بدن خودم و هم همسرم زدم و کم کم داخل کردم و نشستم 

تنها جیزیکه میتونم بگن سایز آخر و خیلی تمرین کتید تا کاملا ریلکس بشید من وقتی دیلاتور رو داخل میکردم حدود 5دقیقه بدون حرکت نیراشتم داخل بمونه اینم خیلی بهم کمک میکرد تا واژنم ریلکس و باز بشه و حتما قبل از اقدام با دیلاتور خودتون واژن گشایی کنید بعد ابنطوری چون واژن باز هست راحت داخل میره،منم همین طوری بودم برای شروع هر سایز حتما اولش با سایز قبل تمرین میکردم

دوست دارم مادر بشم و همسرم پدر
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۲:۰۵:۳۷
(ویرایش)

مرسی گلی جون از راهنماییت  عزیزم اره باید حتما قبلش واژن گشایی کنم هرچند انقدر سخته من توی شرایط سختی  تمرین کردمم چون من هنوز عقدم خونه خودم نیستم

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۲:۰۹:۴۵
(ویرایش)

مرسی فرزانه جون عزیزم خوشبخت باشی برای منم خیلی دعاکن   بتونم  منو همسرم دوریم و بخاطره این مشکل هروزم دورتر سدیم از هم  اینبار حتما باید بتونم

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۲:۲۶:۲۷
(ویرایش)

G

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۲:۲۸:۳۳
(ویرایش)

G

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۳:۳۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلااااام، من امروز با پنج تا گوش پاک کن تمرین کردم برای اولین بار ، اما تا نیمه رفت تو، یکمم سوزش داشتم، قبل شم تو لگن اب گرم و نمک نشستم ولی راضی ام، مهم اینه رفتم پله بعدی anim2-a2d3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۳:۴۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۸ ۱۳:۲۹:۵۹
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم من بعد از چند روز تاخیر اومدم دسترسی به نت نداشتم تا سایز 7/5 پیش رفتم و که پریود شدم  ان شاالله  بعد پریود تمرینات رو از سر میگیرم و میام گزارش میدم نماز و روزه های همتون قبول برام دعا کنین 😚😘😙

تو فرمانده لحظه های زندگیت هستی
ثانیه هـا مأمورند خوشبختے رابه تو برسانند

"شـروع کن"
خوشبختی جایش

همینجاست ڪنار تو
نگذار زندگی از مقابل چشمانت بگذرد.
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۲۳:۴۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۸ ۱۳:۲۹:۵۹
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم من بعد از چند روز تاخیر اومدم دسترسی به نت نداشتم تا سایز 7/5 پیش رفتم و که پریود شدم  ان شاالله  بعد پریود تمرینات رو از سر میگیرم و میام گزارش میدم نماز و روزه های همتون قبول برام دعا کنین 😚😘😙

تو فرمانده لحظه های زندگیت هستی
ثانیه هـا مأمورند خوشبختے رابه تو برسانند

"شـروع کن"
خوشبختی جایش

همینجاست ڪنار تو
نگذار زندگی از مقابل چشمانت بگذرد.
۱۳۹۵/۳/۱۹ ۰۰:۳۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۸ ۰۲:۲۵:۲۸
(ویرایش)

سلام دوستان 

من با دیلاتور سایز دو ابتدا 6 انتها 7 بلندی 10 سانت 50 دقیقه تمرین کردم خدا رو شکر دیگه سوزش و کشیدگی نداشتم هر دو حالت تمرین کردم فقط حالت زن رو نمی تونم خیلی تمرین کنم چون خسته می شم و نمی تونم تو اون حالت زیاد رو پاهام بمونم در ضمن تو حالت زن رو مثل دیروز احساس می کنم دیلاتور اون داخل به جایی می خوره که احساس دستشویی داشتن بهم دست می ده 

امیدوارم تا آخر این هفته بتونم برم سایز بعدی 

راستی به خانمایی که جدیدا بانو شدن تبریک می گم واسه ما هم دعا کنید تا زودتر مشکلمون حل شه

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران