تعداد بازدید : 947385
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۰۸:۵۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

فرزانه١٣٦٣ جان بانوي ٢١٦ هورااااا بهت تبريك ميگم و برات ارزوي خوشبختي ميكنم، مننون از محبت و دعاي خيرت😍، خيلييييييي تاكيد ميكنم بخصوص يكماه اول از هر فرصتي براي دخول استفاده كنيد تا درمانت تكميل بشه، پيش هر پزشك زنان يا مامايي رفتي از بيماري و نحوه ي درمانت بگو تا سطح اگاهي نسبت به اين بيماري بالا بره، نامت و به فرزانه١٣٦٣(٢١٦) تغيير بده ، ميبوسمت و بازم بهت تبريك ميگم

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۰۹:۰۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

زندگي جان دليل اينكه باهاش راحت نبودي بخاطر اين بود كه نزديك پريوديت بوده، تو مدت پريودي خيلي كگل كن ايشالا نهايت بعد از يك هفته از پريودي بعديت بانو ميشي

الهه جان نزديك بودي به پريودي و خسته بودن باعث اين علائم ميشه، نگران نباش و تمرينت و هميشه با يه لبخند و انرژي مثبت اينكه حتما بزودي بانو ميشي انجام بده و اگه نتونستي تمرينت و موكول كن به يه زمان ديگه

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۰۹:۲۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱۷:۰۰:۵۴
(ویرایش)

سلام به همه شما خوبان

حلول ماه رمضان رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم توی این ماه پربرکت همه ما از خدای مهربونمون حاجت بگیریم و به آرامش برسیم. من دیروز موفق شدم سایز ابتدا 8 و انتها 8/5 رو تمرین کنم. اولش خیلی سخت وارد میشد ولی حواسمو با کتاب خوندن پرت کردم و با کگل تونستم وارد کنم منتها آخرش خیلی احساس کشیدگی واژن داشتم. امروز هم اول با همون سایز تمرین میکنم و بعد میرم سراغ سایز بعد.

تنها تکیه گاهم در زندگی خدای مهربونمه.
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۰۹:۲۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۰۲:۳۵:۲۲
(ویرایش)

ممنون از جواب دوستای گلم،فقط ی چیزی نمیشه عکس دیاتوراتونو بزارید ببینم چطوریه از شما!؟راسی اینم یادم رفت بگم،من دیشب ک تمرین میکردم یجوری شدم مث حالت ارضا شدن بعدم ی مایع سفید اومد بیرون،الان ک ماه رمضونه چیکار کنم تو روز ک نمیشه تمرین کرد روزه باطل میشه!!بعدم اگ قرار باشه باهر بار تمرین اینطوری بشم مشگل نداره!؟خود ارضایی نمیشه!؟

۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۰:۱۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۶ ۱۵:۰۶:۳۰
(ویرایش)

سلام به همگی. من مشکلم با دیلاتور سایز هفت تموم شده و الان دو شبه دارم روی هشت کار میکنم. البته دیشب هشت هم خیلی خوب بود. دیلاتور ها رو همسرم برام ساخته بود و مشکلشون اینه که طولشون کمه، یعنی مثلا هفت هشت سانت. یه بهم نگین قبول نیست که حالم گرفته میشه...

من که شبها میرم توی اتاق برای تمرین، همسرم هم بنده خدا میشینه برای من دیلاتور درست میکنه و سر خودشو گرم میکنهanim2-25r30wiدیشب وقتی داشتم با هشت سروکله میزدم دیدم واقعا توی حالت تحریک خیلی وضعیت با اینجوری فرق داره. میخوام یکبار همین هفت و هشت رو در حالت تحریک با همسرم امتحان کنم یعنی بدم اون وارد کنه ببینم فرقش چقدره. تا ان شاءالله از فردا برم 9

۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۰:۵۷:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۱:۰۲:۳۱
(ویرایش)

بچه های عزیز راستی من فقط و فقط در صورت تحریک میتونم دیلاتور وارد کنم غیر اون اصلا نمیتونم یعنی تصور هم نمیکنم امتحان کردم نشد. ولی وقتی همسرم کنارمه تحریک میکنه خیلی راحت دیلاتور میره یا وقتی فیلم میبینم البته فیلم دوست ندارم واقعا ببینم ولی خب به خاطر تمرین مجبورم.میخواستم بگم موقع تمرین همسرتون یه کم تحریک کنه ولی خودتون دیلاتورو وارد کنید خیییلی فرق داره خییییلی راحت میره.البته هرکی دوست داشت و مثل من راحت بود.

مرررسی بچه ها جون نماز روزه هاتون قبول.

۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۰:۵۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۰۷:۲۴:۱۴
(ویرایش)

سلام به دوستان گلم

من دیروز با سایز 11 و 12 تمرین کردم اولش یکم اذیت بودم که بعد از کگل زدن راحت شدم . به همسرم قول دادم تا پنج شنبه اقدام کنیم دعا کنید مشکلی پیش نیاد . به امید روزی که مشکل همه ماها حل بشه . انشالله anim2-thanks

خدایا دوست دارم
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۱:۱۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

وای فرزانه جان عالیه خیلی تبریک میگم خیلییییییanim2-4d564ad6

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۲:۰۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۸:۱۸:۰۷
(ویرایش)

امیدوارم تا عید فطر همه مون موفق بشیم بچه ها.من همچنان پریودم و کگل کار میکنم  

۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۳:۰۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۰۱:۳۰:۴۹
(ویرایش)

زندگی جون من الان  پنبه رو رول کردم دورشم باند زدم اما اصلا نمیره تو انگشت دستکش من موندم چجوری اینکارو میکنید

من مطمنم درمان میشم
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۳:۴۰:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۶ ۱۵:۰۶:۳۰
(ویرایش)

اره کیانا جان منم بسیار موافقم باهات که در حالت تحریک شده خیلی وضعیت فرق میکنه و راحتتره

۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۴:۵۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۸:۱۸:۰۷
(ویرایش)

چقدر خوشحالم اینجا و شما رو پیدا کردم من از همون یکی دو ماه بعد از عروسیمون با سرچ کردن متوجه مشکلم شدم ولی سکس تراپی که پیدا کرده بودم آقا بود و فقط هم شنبه ها بود تنها که روم نمیشد برم همسرم هم که هی میگفت خودمون حللش میکنیم دکتر نمیخواد .چقدر خوبه که اینجا رو خانوم خیابانی و بارانا و سلما و مریم ایجاد کردن خدا خیرشون بده جدایه از اینکه پیش دکتر مرد رفتن سخته هزینه شم جلسه ای ۸۰ تومنه که کم نیست از ته قلبم براتون دعا میکنم موفق و سلامت باشید و به همه آرزوهاتون برسید که بی هیچ چشمداشتی دلسوزانه ما رو کمک میکنید.love

۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۶:۲۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۸ ۱۹:۴۴:۵۸
(ویرایش)

سلام وقت بخیر.من اردیبهشت 94 ازدواج کردم و بعد سه ماه اینجا ثبت نام کردم.مشکلم اینه که هر وقت میخوام تمرین و شروع کنم از ترس زیاد مریض میشم و حالت ضعف و تهوع بهم دست میده

۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۶:۲۶:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲ ۲۲:۲۰:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز.من دیروز سایز 10 رو امتحان کردم.خیلی بدقلق بود.اما بالاخره تونستم.جالا چندروز باید با این کار کنم؟ وقتی تو بدنم رفت خیلی سخت بیرون میومد و احساس خفگی بهم دست میداد!!!!

راستی بچه ها میشه توضیح بدید واسه سایزای بزرگترم باید از انگشتای دستکش استفاده کنم یا نه؟آخه احساس میکنم وقتی میره تو دستکش سایزش کوچیک میشه....!!!

راستی یه سوال شرعی:
 میخوام بدونم این کاریکه ما انجام میدیم باعث شکسته شدن روزه نمیشه؟ آخه دخول محسوب میشه حتی اگه به ارگاسم نرسی.راستی من هربار که اینکارو انجام میدم یه مایع سفید از بدنم بیرون میاد!!!! این چیه؟ عفونت نباشه؟؟؟!!!!!!

ببخشید پرحرفی کردمanim2-smiliess

امیدوار...
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۷:۲۲:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۹ ۱۴:۳۱:۳۵
(ویرایش)

سلام 

من سه روزه پاک شدم اما نتونستم تمریناتم رو شروع کنم

خیلی سخته تو ماه رمضان

اصلا حالش رو ندارم

چیکار کنم؟

خدا برایم کافی است
این گفتگو بسته شده است.×