تعداد بازدید : 948178
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۷:۵۹:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۷ ۱۳:۳۲:۴۰
(ویرایش)

سميرا جون و سلماي عزيز ممنون از تبريكاتتون.

اميدوارم همه ي همدردهاي من هم به همين زودي موفق بشن

هر وقت يكي از دوستان ميومد و خبر بانو شدنش رو ميداد و بهش شماره ميدادن ميكفتم يعني ميشه منم يه روز بيام اين خبرو بدم. ميكفتم يعني كي ميشه و كدوم شماره من ميشم.

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۹:۲۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳۰ ۱۲:۱۶:۱۱
(ویرایش)

سارااا جون بانوي  ١٧٨ افرين بتو، خوشحالم خوب پيش رفتي و موفق شدي، بخصوص يك ماه اول از هر فرصتي براي رابطه استفاده كنيد، كم كم هر رابطه بهتر از قبلي ميشه، پيش هر پزشك زنان يا مامايي ميري از بيماري و نحوه ي درمانت بگو تا سطح اگاهي بالا بره، نام كاربريت و به سارااا(١٧٨) تغيير بده، ميبوسمت 

دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ مهر است و محبت است و باقی همه هیچ...
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۹:۳۸:۲۶
(ویرایش)

اركيده٦٦ جان من صفحه ٢١ يا ٢٢ جواب شما رو دادم، منتها ما هميشه انلاين نيستيم كه زود جواب بديم، صبور باش لطفا، و هر بار كه پيام ميذاري بعدش منتظر جواب باش، متاسفانه تو مخاطبين من اسمت نمياد

از دوستان عزيزم كه در مدت نبود ما در كنار دوستامون بودن ممنونيم 🌹🌹

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۹:۴۰:۲۶
(ویرایش)

خانم خياباني عزيز ممنون از محبت و حمايت هميشگيتون ، براتون ارزوي سلامتي و سعادت دارم🌹🌹

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۱۹:۵۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

الهام جان لطفا بیا این تاپیک شرح حال بنویس و صفحه اول را بخون هرجا سوال داشتی بپرس که جواب بدیم

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۱:۰۱:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۱۰:۵۳:۱۷
(ویرایش)

سلام به همگی.

اولین گزارش من: امروز تمرین با گوش پاککن رو شروع کردم. از ۲ تا شروع کردم. بعد ۴تا. بعدم ۷تا. اولش یکم سخت بود اما بعد از ۱۰ دقیقه خیلی راحت شدم. بدون درد راحت و سریع عقب و جلو کردم. برای فردا دیلاتور درست کنم؟

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۱:۲۰:۰۹
(ویرایش)

آفرین متین جان. تبریک بابت شروع درمانت. دیگه دیلاتور پنبه ای به دور پنج سانت بساز و شروع به تمرین کن. کگل کوتاه و بلند یادت نره مخصوصا وقتی دیلاتور داخله. تا با هر دیلاتور راحت نشدی سایز عوض نکن.

ارکیده جان شما باید بر ترس غلبه کنی و شکستش بدی وگرنه ترس هیچوقت خودش تورو ترک نمیکنه. آره گلم😏

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۱:۲۶:۴۲
(ویرایش)

ارکیده جون تلاش کن. حس خیییلی خوبیه وقتی میبینی تا دیروز هیچی نمیتونست نزدیک واژنت بشه و الان راحت حتی یه گوش پاککن داخله و حرکت میکنه. تلاش کن و نترس. ما همه مشکلمون مثل همه

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۱:۵۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۴۳:۰۸
(ویرایش)

بچه ها شما کمکم کردین درمان شم خدا ازتون راضی باشه. الان به مشکلی برخوردم که غیر شما نمیتونم به کسی بگم چون به واژینیسموسم هم ربط داره. بچه ها من درمان شدم هفته پیش دخول داشتم همسرمم هم با عرض معذرت ارضا شد. من خیلی هیجان داشتم و خوشحال بودم اونروز ولی همسرم خیلی سرد بود بعد رابطمون. من با خودم گفتم لابد چون بار اولم بود و هی بهش دستور دادم که وای اینجوری نکن اونجوری نکن  زیاد بهش نچسبیده و طبیعیه. با خودم گفتم دفعات دیگه بهتر میشه. از اونجایی که شما گفتیم سعی کن ماه اول زیاد رابطه داشته باشی من هر روز به همسرم نزدیک شدم در حالیکه اون تمایلی نداشت!! ۴ بار رابطه داشتیم اونم شرو کننده من بودم . بچه ها الان موضوع اینه که همسرم قبله دخول بیشتر دوسم داشت و همش دور و ورم بود،ازم خواهش میکرد دخول داشته باشیم و من بخاطرش تلاش کردم درمان شم. ولی از همون دخول اولمون کاملا حس کردم ازم دور شد. کاملا دارم میبینم ازم دور شده. گیج شدم. نمیدونم موضوع چیه. بعده رابطمون ازش میپرسم چه حسی داشت و چجوری بود که اونم میپیچونه و جوابای غیرمستقیم میده که خوشش نیومده. ما سه سال و نیم دوست بودیم و عاشقه هم بودیم. ینی اینهمه مدت فقط هوس داشته و الان با همون یه رابطه سیر شده ازم؟!یا من مشکلی دارم؟برا دوستایی که واژینیسموس داشتن و درمان شدن همچین موردی پیش اومده؟!

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۱:۵۸:۴۸
(ویرایش)

یه سوال دارم:

بخوام در آینده با همسرم رابطه داشته باشم میتونم بار اول رو هک از کاندوم استفاده کنم؟ اخه یه بار پزشک زنان بهم گفت بار اول اصلا کاندوم استفاده نکن چون حتما در اثر فشار پاره میشه. این درسته؟

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۲:۱۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۴۳:۰۸
(ویرایش)

همسرم تا قبله این هفته خیلییی گرم بود. واسه همون رابطه سطحیمون هم خیلی شوق و ذوق داشت. حتی منکه درمان نشده بودم همش خدا خدا میکردم نزدیکم نشه واسه همین لباسای  گشاد و بسته میپوشیدم و به خودم نمیرسیدم که تحریک نشه ولی باز میومد سمتم. الان این یه هفته که درمان شدم از ذوقم رفتم یه لباس خواب باز و خوشکل خریدم و پوشیدم ولی اصلا روش تاثیر نکرد!!این ۴-۵ روز اخر چون میدونستم پری قراره بشم سعی کردم هر روز رابطه داشته باشیم که درمانم کامل شه . که شنیدم همسرم زیر لب گفت پس کی قراره پری شی؟!خیلی عجیبه واسم. ینی ادمه به اون گرمی چطوری یهو با دخول اول زده شد از من؟! من نمیدونم موضوع چیه. شاید فک میکرده دخول خیلییی حسه خاصیه ولی چون دیده همچین جیزی نیس زده شده. یا من کارمو بلد نبودم! واسه کسی اوله درمانش همچین چیزی پیش اومده؟!

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۲۷:۲۸
(ویرایش)

متین جان بار اول بدون کاندوم باید انجام بشه که برای هردو طرف راحت تر باشه.

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۳۵:۲۰
(ویرایش)

ارکیده جان واقعا تعجبه که تو به جای اینکه فکر درمانت باشی به فکر حرفهای پوچ و افکار بی پایه و اساس دیگرانی. عزیزم تصمیمتو بگیر و درمانت را شروع کن و نگذار هیچ فکر و فرد منفی جلوی پیشرفتت چه در این موضوع چه در موضوعات دیگه زندگیتو بگیره. بگذار این افکار مال اونایی باشه که به فکر خودشون با یک دختر ازدواج میکنن و پرده اش سالمه و خودشون میزنن اونوقت اون دختر معلوم نیست همه کار نکرده باشه و فقط پرده اش را حفظ کرده. خواهش میکنم دیگه صحبت متفرقه را بگذار کنار و گزارش تمریناتت را اینجا بنویس. اینجا همه باید به هم روحیه مثبت بدیم. میبخشی اگر تند صحبت کردم ولی اگر شما مثل ما با صدها نفر سروکار داشتی که بعد از سالیان طولانی تازه فقط اسم بیماریشونو شنیدن و الان درمان شدن بعد از 2 سه پنج ده و حتی 15 سال اونقت قدر موقعیتی که براتون پیش اومده میدونستی. خواهرم برو تمریناتت را از سر بگیر و مثل بقیه از زندگیت لذت ببر

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۴۱:۲۸
(ویرایش)

پریچهر جان خوش اومدی. تبریک بابت شروع درمانت. دقیقا باید شیبدار بگیری و یکی از هدفهای تمرینات همینه که شیب واژن دستت بیاد.اما هنوز نمیدونیم چند وفته ازدواج کردی. پرده داری. دکتر نوع پرده را گفته و همسرت در جریان تمریناتت همواری داره یا نه. چقدر کگل کار کردی؟ قبل تمرین کگل کوتاه و بلند لازمه و هرجا گیر کرد با چندتا کگل عضلات باز میشه

۱۳۹۵/۱/۲۱ ۲۳:۴۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۷ ۲۲:۵۰:۲۹
(ویرایش)

سلام  سلما جان من 1سال و شش ماه ازدواج کردم ..پردم ارتجاعی ...همسرم در جریان هستش و مشکلی نداره  فقط دوست داره این قضیه حل بشه ...کگل خیلی کا نکردم .....کگل کوتاه و بلند یعنی چی؟؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران